Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ints

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    106
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ints postitas

  1. Kui arvad,et Baure tehti vaid pre kerega,siis eksid: http://www.baur-tc2.de/tc2-fakten/statistik-zahlen.html
  2. ints

    karteripõhja mahavõtmine?

    Kusjuures nii oligi nagu 007 kirjutas. Lisaks veel niipalju,et karteripõhjatihend on tänapäeval õhuke veinipudelikorgist tehtud ja selle paikasättimine oli veidi tüütu. Tänud heade nõuannete eest.
  3. ints

    karteripõhja mahavõtmine?

    Sääsed ka söövad rsk! Annan kindlasti teada
  4. ints

    karteripõhja mahavõtmine?

    Endale tundus ka nii. Teine variant oleks vb roolilatt lahti lasta,aga tean et roolikardaan on kinni nagu vana kurat nii et see ei sobi hästi. Proovin õlipumba vabastada.
  5. Kuidas võetakse karteripõhi alt ära kui mootor auto peal? Mulle tundub,et õlipump segab? Mingeid nippe? Kiire
  6. ints

    Lobamokkade rubriik

    Kuulge miks on E30 foorumi päises Seati reklaam ?
  7. Nii, ja palju kw on? 92 või 95 ?
  8. ints

    Lobamokkade rubriik

    mul peaks olema, nv proovin garaazhist üles otsida
  9. minul on pm.olemas pildid leiad müügiteema all
  10. Tahaks oma autole paigaldada,aga mul pole aimugi,kuhu augud kapotile puurida. Kas kellegi võiks olla joonist aukude puurimiseks? Või on keegi seda teinud ja oskab nõu anda?
  11. Palju tagasillapukside vahetus maksab? E30
  12. ints

    Mure mootori pööretega.

    Mis mõte on diagnostis käia,kui autot ikka korda ei saa? Mina laseks uuesti üle vaadata sest raha on ju makstud.
  13. küsi grazy e30-e käest,tema müüs minu arust m tech 1 rooli mingi aeg
  14. Siis oled järelikult vähe ringi vaadanud siin foorumis
  15. ints

    www.h2.ee

    Mul on esimese otsa PFL kinnitused olemas kui huvi pakub. Tutikad.
  16. ints

    www.h2.ee

    Helista oma panka ja räägi neile jutt ära. Mina sain niimoodi abi. IBAN arve numbrilt tuleb mingid arvud eest ära jätta ja asi korras.
  17. Õige Eestlane ikka kahtleb asja õigsuses kui hind tema arust odav on.
  18. ints

    K: Esiklaas

    autoklaas1 müüs suvel hinnaga 53€ Vist oli rohelise ribaga Helista neile ja küsi
  19. ints

    M20B20 Vaakum

    See: http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/2-doors/Europe/320i-M20/LHD/M/1984/browse/engine/vacuum_control_engine-2/ Või see: http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/2-doors/Europe/320i-M20/LHD/M/1984/browse/engine/vacum_control/ aastaarv oleks ka abiks
  20. ints

    K: 323

    Eix, Sina tead kõiki foorumikasutajaid ja nende autosid peast. Palun kirjuta siia vähemalt kahe kasutaja nimed kellel on tehasest 323 , tahan ka ise oma auto kapotialust võrrelda. Jaan,kui Bauriga linna satun ,võtan ühendust.
  21. ints

    K: 323

    Oli,nüüd 323 Kusjuures vanem 323 (105 kW?) on vaakumisüsteemi poolest identne 92 kW 320-ga. E21 foorumis seltsimehed on pidevalt M20B20 mootoriga hädas aga ei midagi keerulist,hakkan vaikselt asja selgeks saama. Vähemalt oma mootori olen enam-vähem jooksma saanud.
  22. ints

    K: 323

    Ma võiksin tulla aga hetkel ei tea, millal jälle linna satun. Mis sind vaevab?
  23. Sai ka siis täna esimest korda kohal käidud. Tänud 19 võtme laenanule ja sry et eriti jutukas polnud, väsimus tahtis silmanägemist võtta
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus