Jump to content
E30 COMMUNITY

rauno72

Foorumikasutaja
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rauno72 last won the day on March 10 2016

rauno72 had the most liked content!

Community Reputation

3 meeldimist

About rauno72

 • Rank
  Mininokk

Profile Info

 • Minu autod
  320i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taga stange vasakut liistu. Juhiukse piirajat (ukse sisene osa). Juhiukse b piilari välimist metall liistu. Juhiukse ja vasaku tagatiiva liistu (mustasid). Parema peegli klaasi. Paremat pikka katuse kroom liistu koos kroom üleminekuga.
 2. Pilte ja hinnasoovi võib kirjutada PS.
 3. rauno72

  Mingi elektri jama.

  Kontrollisin massikohad üle kõik on puhtad ja kõvasti kinni. Makile vedasin otsejuhtme akupealt kunagi ühendasin selle igaksujuks plussklemmi küljest lahti. Probleem on ikkagi alles, kontrollisin üle ka 22 ja 23 kaitsme need on terved, proovisin igaksjuhuks ka uusi kaitsmeid sinna, ikka sama probleem.
 4. rauno72

  Mingi elektri jama.

  Kui käivitan auto ja tõmban tuled sisse, lööb check paneelis põlema et tagatule ja numbritule pirn on läbipõlenud ja kelladeploki valgustus kustub ära , kuigi numbritule ja tagatulede pirnid on korras. Milles võib olla probleem ?
 5. mul endaautos on e36 istmed mis mahuvad täpselt ära, aga ma arvan et 34 omad on liiga laiad kuid kindel pole.
 6. Jee E30 on selles muusikavideos.
 7. http://www.auto24.ee/used/855334
 8. see auto on auto24 müügis
 9. Tahaks suveks veits madalamalt kulgeda.
 10. Midagi bassisõltlastele Mr Boogie & Ill Bill Bachelor - Monkey Spank http://www.youtube.com/watch?v=2_sYQeUd1ic Feed Me - Cloudburn (ft. Tasha Baxter) Rusko- Everyday (Netsky Remix) | HD http://www.youtube.com/watch?v=yqdUr3q_fYo Xilent - Choose Me (Dubstep Mix) (WIP) http://www.youtube.com/watch?v=L1gliyG41_I M.I.A - Illygirl (Borgore Illygore REMIX) (Hea Video! ! !) http://www.youtube.com/watch?v=bBGhQK2bMKM High Rankin - Cut You Down HD Ega kõiki häid lugusid ei jõuagi korraga siia panna:) (Võite PSi kirjutada kui võimu ja supaka komplekti müüte)
 11. Kas tõesti peab kogu krempli alt ära katkuma et talapukse vahetada?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy