Jump to content
E30 COMMUNITY
  • 0

m20b20 poob kinni ning tühikäik ujub.


Koik

Question

Tere! 

Mure siis selles,et kiirendamisel 4 tuhat ja ülesse hakkab auto pooma,natuke läheb edasi siis korraks poob ja nii lõpuni välja.

Tühikäik läheb astmeliselt 800 pöörde pealt sekundiks-kaheks u 750 peale siis uuesti 800 peale ja nii pendeldab edasi-tagasi.Autol on vahetatud bensiini regulaator, küünlad,pöörete andur, jagajakaas,rootor,temp andur, benapump,filter.Diagnostikas käies öeldi ,et kõik muu on korras aga bensiini pump on lahja,ning kiiruse anduriga ei saa ühendus arvuti kuid öeldi ,et sellest ei saa see viga olla.Peale seda vahetasin pumba ära,kuid ei midagi. See viga oleks kui süvenev sest hakkab aina hullemini tegema. Vaakum lekkeid otsisin kuid ei leidnud. Äkki keegi oskab nõuga aidata.

Edited by Koik
Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

mul oli ka endisel rullil seline jama et ta tõmbas hingest kinni aga vahetasin küünla juhtmed ära ja enam ta hingest kinni ei tõmmanud.proovi ka küünla juhtmeid.

Proovin ära.

Diagnostis käies küsisin ka neilt,et kas juhtmed korras? vastus oli ,et jah need on korras.Küsimus veel selline,et mida see juhe teeb seal küünlajuhtme ümber?oli vist eespoolt vaadates teise juhtme peal.Kas detonatsiooni vastu vms?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy