Hüppa postitusse

jargo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    49
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    Z3

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja jargo saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. Uurin siit infot! Keegi äkki oskab aidata ja on sellega kokku puutunud. Soovin vahetada-asendada visko diffri visko elemendi õli. Vanal on simmerid kulunud ja osa silikoonõlist jalga lasknud. Plaan panna uus õli. Millises koostises ja kui palju sinna seda ikka panema peaks. Mõned teemad olen googli abiga leidnud,kuid midagi kindlat pole teada saanud. Väidetavalt peab seal kogus täpne olema. Teine küsimus oleks õli enda viskoossuse kohta. Tellisin tegelikult juba ära 200000cst viskoosusega õli. Hiljem leidsin netiavarustest,et e30-l käib siiski 80000cst õli. Kuna seda aga sellisena ei müüda,siis osad ostavad ühe osa 60000cst ja teise osa 100000cst õli. segavad selle kokku ja saavadki 80000cst õli. Kas peaksin muretsema ja ostma ka juurde midagi vedelamat,et saada täpselt 80000cst õli,või sobiks ka kangem? mul masin suht otsesõitudeks ja rinkal väga keerutada pole vaja. Hea kui otse kohalt võttes mõlemale rattale mingi jõud avalduks. Ja no see koguse teema ka! Kui täpne see peab olema? Ja mis kogus üldse käib? Kas paksem õli võib midagi lõhkuma hakata?
  2. jargo

    O:m20 130mm kepsud

    Okei! millest neid täpselt leiab,ma tegelikult ei tea Guuglist jäi kuidagi silma,et ka 325e. Aga see ongi tegelikult m20b7 Kasutaja group juba pakkus ka siit lähedalt(ehk Sault) neid. Ehk saan tema käest! Tänud kõigile pakkujatele.
  3. jargo

    O:m20 130mm kepsud

    Ostan m20 mootorist 130mm kepsud. Leidub vist m20b20,m20b25 ETA,m20b27 mootoritest
  4. Vaja järgmiseid detaile: *Tagatuled korralikud *püsikiiruse hoidja kang *juhiukse luku süsteemi(kesklukuga variant) *Kellade plokk(spidoka plokk)m20b25 *summuti tagapütt
  5. Kellegil on äkki pakkuda soojendusmootor ja ukselukusüsteemist ühte plekist jublakat. Soojendusmootor on Boschi koodiga 0130063031 esiukse lukusüdamiku kinnitus 51211902291 nr 23 Soojendusmootor Boschi koodiga 0130063031
  6. Pakkuda komplektse mootori küljest erinevaid juppe. Mootor pärit e36 pealt! Müüdud: Mootoriaju juhtmestik vända andur nuka andur 56913783 Jargo.
  7. jargo

    O: M42 pihusti

    Mul on varuosadeks üks m42 mootor.Pärit e36 pealt. Kui selle pihusti sobib,siis saaks pakkuda! 56913783
  8. jargo

    O: m42 käigukasti

    kas e36 kast sobib ka? Mul üks e36 is kast olemas. Kahjuks ei ole autoga ise sõitnud
  9. Pakkuda täiesti normaalne mootor.Pärit küll e34 pealt,kuid mõnede asjade vahetades läheb ka e30 peale. Olemas kõik vidinad peale hooratta ja starteri.Hiljuti vahetatud ka hammasrihm. Asub keilas. hinnaks 300€ lihtsalt mootoriplokki ostes loomulikult hind soodsam.Hetkel pakun täiesti komplektset.sisaldab;õhulugeja,genekas,juhtmed,aju,roolivõim,jne. 56913783
  10. no siis tuleb see ikka ära osta! tänud vastajatele.
  11. keegi sellest iludusest ka midagi teab?on siit foorumist keegi? tuttav sooviks osta,kuid vajaks natuke lisainffi. http://www.auto24.ee/used/1193585
  12. 20-50€ vana auto puhul ei saa kindlat hinda välja hõisata.hind oleneb mitmest asjast.kelle puksid uued on,kuidas poldid lahti tulevad-jäävad nad üldse terveks jne.
  13. mis tähendab tagasillapukside vahetus? kõik olemasolevad puksid? või ematalapuksid? üldiselt on jah selline töö auto surma edasi lükkamine.ega see kauaks pidama jää.õigem oleks ikkagi uued uksed otsida.aga kuna klient on kuningas,siis tuleb teha nii nagu seda soovitakse.antud auto on täna isegi veel hea.õnnestus paar nädalat tagasi seda lähemalt uurida.
  14. nii tänaseke soetatud ka elektritööde tarbeks ossilloskoop.saab erinevaid andureid mööta. samuti saan ka tehase veakoode lugeda erinevate aparaatidega. autocom,inpa,gt1,bmw scanner. pöhiline tegevus on siiski auto üldremont.veermik,mootor,elekter. rehve ei vaheta! Kliimat Veel ei täida,kuid mõne aja pärast ka see teenus olemas.kliimakäitleja paberid juba olemas kõikidele töödele saab ka vajadusel arve! hinnapäring tehke siia: auremest@gmail.com terv j.
  15. kelle või mille mootoriruum on värvitolmu täis?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus