Hüppa postitusse

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    Ei lähe käima

    Lase käivitamisel sisselaskesse carb cleanerit vms, et kas jääb pikemaks käima. Äkki pihustid kinni - väike võimalus küll. Aga kui carb cleaneriga käima ei jää pikemalt üldse siis kaob säde ära kuhugi. Saab edasi mõelda.
  2. GTA

    Esipõll

    Tegelikult on see must ava ka kinnise plastikuga tavaliselt. Õlijahutiga autodel on aga plastikus avad mis radikale õhu juurdepääsu lubavad. Diislil ja konditsioneeriga autol on lisaava ülevalpool plastiku ava ja ka teistsugused radikale õhku suunavad plastikkatted põlle taga.
  3. GTA

    Kassetihoidja

    Kassetihoidja on ikka lisavarustus mille eest kunagi uus omanik pidi mitukümmend DEM-i lauale käima. Süvendiga konsool, mis tõtt tunnistades on küll praktilisem, on niiöelda põhivarustus. Isiklikult oma masinale paigaldasin kunagi kassetihoidjaga konsooli tavalise asemele kuna tegu sellise mõttetu ägeda vidinaga mis tänapäeva autodes enam kunagi ilmselt comebacki ei tee . Kui juhtub ka kassetimängija autos olema siis lausa kasulik vidin.
  4. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna Türil heledam FL Konsumi parklas. Ei jäänd meelde mis värv ega näind mitu ust (tuuring pold, vist neli ust ikkagi), küll jäi meelde numbrimärk 300BSD. Paides-Türil pole neid liikuvaid pille rohkem kui paar-kolm, ehk nüüd mõni juurde tekkind ?
  5. GTA

    bbs rs replica/ Japan Racing jr-9

    Vähemalt 15x8 ET20 istub ilma flantsita kenasti.
  6. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Samas ma jätaks alles vähegi normaalne ment muigab nii klikiaegse aparaadi peale aint ma usun. Ajastukohane tuuning ju Sisse lülitamata kujul neid ei tuvasta möödasõitev patrull ja igaks juhuks võid ju isegi toitejuhtmed lahti ühendada.
  7. GTA

    Lobamokkade rubriik

    radaridetektor iseenesest on vist isegi selle autos omamine trahvitav tänapäeval. sisse lülitamisest rääkimata.
  8. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    A ma nägin neljapäeva pärastlõunal Pirita teel suunaga Viimsi poole ühte kena kaheukselist FL-i. Meelde jäi et värvus oli helesinine metallik ja omas katusereelinguid millele ka mingi mant oli kinnitatud. Kas keegi foorumist?
  9. Tehasest 325i-na väljunud auto peaks see olema. Originaaltehnikaga oleks ahvatlevam
  10. GTA

    Sahin-Kahin tagasillas

    Difri peavõlli laager läbi ilmselt.
  11. Sellele otsiti paar päeva tagasi ju feissis alles uut tiiba, põlle, tuld ja stanget. Parem nurk oli ära äestatud.
  12. Teemaväline, aga tuttava tuttavalt pidin kunagi ostma Lada VFTS-i originaal põhjakaitsme, titaaniumisulamist on see Aga vana jõudis enne selle vanarauda viia koos muu kraamiga. Oli natuke löödud olnud sest raha väga ei antud, liiga kerge! Ma ei tea mida ta lootis.
  13. GTA

    M fl universaal

    385mm on, pildilt täiesti ära tuntav.
  14. GTA

    M20B20 küünlajuhtmete küsimus

    Pean vaatama, üksikuid juhtmeid leiaks. Muld elektrit ei juhi, selles see kehvalt käimise probleem ongi. Ju siis enne veel kuidagi töötas aga peale lahtivõtmist enam isegi mitte nii hästi kui enne. Tegelt soovitaks võtta täitsa uue rootori, kaane ja juhtmed võtta, faceliftile see odav lõbu pole aga kui tahta valge inimese kombel sõita mitte koguaeg mingeid kahtlasi puterdusi taga ajada siis elementaarne asi.
  15. GTA

    Millised veljed ja raadio

    Nimetatud makk oli aastal 1985 isegi üsna kõva sõna. Tehasestereod polnud odavad ning nendega on koguaeg koonerdatud - sel ajal oli ka kassetimängija lisa, odavam oli ainult raadioga leppida. Samal ajal pakuti Audidele ja VW-dele isegi mingeid nelja klahviga raadioid, mis nägid ikka väga koomilised välja oma puhtaks roogitud sihverplaadiga. Plaadimängija autos oli üsna ennekuulmatu asi enne 90ndaid, esmalt levisid need siiski kodukasutuses.
  16. GTA

    M40B18 töötab kahe silindriga

    M40 pritset ei tunne ilmselt on ka sellel pihustid paaridena tööle pandud nagu M20-lgi, üks Motronic ju kõik. Sellisel juhul võib olla lihtne pistiku oksüdeerumise viga, vaata kus pihustilati juhtmed suurema juhtmekimbuga kokku on pandud. Kui pistikus klemmid puhtad paistavad siis vaata kummiluttide alla ka ning kindel olemiseks peab testriga aju pistikust takistuse ära mõõtma ka.
  17. GTA

    Kojmehed

    Soojendusmootorit saab ehk allapoole lasta natuke? Vähemalt üks kinnitusmutter paistab pildilt. Ei ütle et lõdva randme töö, tükk pusimist oli küll aga miskit moodi mingi nurga all tuli välja lõpuks.
  18. GTA

    Kojmehed

    Mismõttes? Peab tulema. Olen ise kätte saand selle ilma mootorita ja ma usun et seda võivad paljud siin kinnitada ka. Ja kuidas armatuuri eemaldamine peaks kaasa aitama?
  19. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    @ToivokuAC Schnitzer
  20. Kes sellest midagi teab? Veits väsinud on aga ehk kannatab kriitikat. http://soov-ee.postimees.ee/2359696-bmw-e30-27-stroker/details.html
  21. GTA

    Roolilatt käib vastu raami

    Kas roolivardad on üldse elus? Kaugelt hinnates siis kõik kaitsekummid on puru ja üldine pilt kuidagi üsna trööstitu...
  22. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Ma saatsin eile juba Küsis kas käigukasti ka on, soovitasin ise helistada ikka
  23. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Jah oli õhtul, peale kaheksat. Seda kas on päris IX või ainult selle laienditega pill vähemalt mina kaugelt ära ei ütle
  24. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile Pärnu rannas valge FL sedaan IX laiendite, MT2 replica põllelisa ja kuldse keskosaga vist 17" RS-i replicatega. Keegi foorumist? Numbrimärki pähe ei õppind, ei tea
  25. GTA

    M20 jätab vahele

    Uued küünlad soovitaks NGK ZGR5A Peavad kenasti, teine alternatiiv on Bosch WCLR8+ mis peaks ka OEM kvaliteet olema. Aga korra olen neid proovinud ja miskipärast läksid jube kähku tahmaseks. Panin asemele mainitud NGK-d ja probleem kadus.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus