Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. Kopi-peist E30 zone wiki lehelt: BlockThe M20 block is a cast iron design with six cylinders bored out to make the various engine capacities from 2.0 to 2.7 litres. The block can be identified by checking the number stamped on the intake side of the block, on a machined flat area just above the sump seal. Type number will start 20 ,25 or 27. In design, all M20 engine blocks are the same. In practice, two blocks exist; the 80mm bore block which forms the heart of the 320i and 323i, and the 84mm bore block which makes the 325i and 325e. There is no reason why an 80mm block could not be bored out to 84mm. Bear in mind that although the M20 engine was also fitted to the E34, engines from that car have the dipstick located in the sump. However, an aperture exists on the block, ready to be tapped, and the sump fitted to E30s bolts straight on to relocate the dipstick to its normal position if you wish. But an E34 sump will fit an E30. Selle loogika järgi peaks otsima B20 või B23 ploki, millel korrosioon poleks veesärki hambaid löönud ning peaks hakkama saama. Keegi teab kedagi kellel selline teooria ära katsetatud on? B25 ploki maksimum pidada olema 86,2mm aga noh, selle andme kindlus on ka nagu kogu internetis leiduv - ei pretendeeri absol. tõele.
  2. Küsimus on lihtne, kas B20 plokki saaks panna B25 kolvid? Lahendaks kulunud hülsi mure ja saaks kasutada olemasolevaid kolbe. Hülsi mõõt on siis 80mm vs. 84mm. Netist otsides leiab infi seinast seina, osad väidavad et veesärk on teistsugune ja lugu riskantne ja samas leidsin teema kus pildid ja jutt juures ning asi tehtud Kas mõni kohalik meister on asjaga ehk kursis?
  3. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Mu rull on eelmisel omanikul samuti kannataja osas olnud. Mõlgitud siis ühekorraga juhipoolsed uksed, küljekarp ja lõhutud velg pluss varjatud veana oli ka tagumine õõts kõver. Maksti välja vist 800e omanikule ja auto jäi sellisena liiklema nagu oli. Minumeelest üsna naeruväärne summa.
  4. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Mis kindlustusega tegu on?
  5. GTA

    E30 pildid internetist.

    Ei, lahe Selliseid reklaame enam ei tehta.
  6. GTA

    M30B35 sureb välja x ajahetkel

    Kas kiirendusel auto jõnksutab, käivitamine pikenenud? Sellised asjad viitaks minekul bensiinipumbale või umbes bensufiltrile. Kui sellised suvalt väljasuremised tekivad siis esiteks prooviks teist aju releed (DME relay) ja järgmisena väntvõlli asendi andurit. M30 süsteemidega kursis pole aga kui mu halli sedaani mäletad siis vahepeal see ka suri lampi, peale relee vahetust kasutatu vastu läks elu edasi.
  7. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Keegi mu vana sedaani on ka näinud veel? Müüsin 3 a tagasi, ei tea kas on enam elavate kirjas? 884TEM, lachsilber metallic.
  8. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    "Sina peaaegu said aga ma jäin puhta ilma"
  9. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Mitte lihtsalt kabriod vaid MT eliit
  10. Küsimus neile kel install tehtud: kuipalju keegi taha kokkujooksu sättinud on ja mis esialgne oli. Eeldan et madaldatud autod, -40 kuni -60mm taga. Kas olemasolevat -0.1 lahkujooksu on võimalik (või üldse vajalik) tehase spekki korrigeerida (4-7mm vahemikku vist) ? Samamoodi, mis oleks mõistlik külgkalle mille poole pürgida?
  11. Tõenäoliselt läheb kuhugi erakollektsiooni kuid huvitav lugemine sellegipoolest: 320iS sedaan http://germancarsforsaleblog.com/feature-listing-1988-bmw-320is/
  12. Vene ajal varastati peale kõige muu tavaari akusid ja tuuleklaase ka autodel, kõik mis lihtsalt ära käib ja mingi nõudlus on, võib ära kaduda auto küljest. Mul viidi numbrimärgid minema üksvahe. Elan maal ja ikkagi
  13. Käibki kergelt, küljekinnitused on 90 kraadi keeratavad nagu tüüblid ja keskmine kinnitus libiseb tihendi alla. Esimesel korral võtab ehk kaks minutit uurimist kuidas asi töötab ja edasine on hops-hops Ladal kunagi oli, protseduur on sama.
  14. GTA

    Salongi radikas

    Alumisest.
  15. Olen maininud küll siin-seal aga kolme soti on palju ahvatlevamaid rullika tükke olemas
  16. Küsiks, et mis osas see valetas ja kui palju? Mul hetkel vist 735 või 535 koodipulk, keskmist kulu näitab kusjuures õigesti aga range on täiesti puusse (mudeliks samuti FL 325i).
  17. http://www.auto24.ee/used/2044870 M10 316, kupee, automaat ja hele sisu. Poleks üldse paha Ja siis vana hea TEK otsib ka jälle uut kodu http://www.auto24.ee/used/2013994 Muide, see kõva furoori tekitanud 6k sedaan sisaldab hinnas ka käibekat 20%, nii et käest kätte müües oleks see auto tunduvalt odavam. Mis teha. Ise leian, et kui ülevärvi vajab siis selline hind veidi overkill aga samas mitte väga palju. Arvestades, et sihtgrupiks pole ilmselt ka enam noored kes tahaksid odava raha eest palju nalja saada vaid keskealised mehed kes sooviks nooruspõlve meelde tuletada.
  18. GTA

    Sidur vajub ära

    Tellisin ladu24st kunagi samad asjad, toimis. Kui silinder on hea, korrosioonita siis miks mitte tihendid-tolmukatted vahetada? Olen neid renoveerinud küll ja hakkavad tööle ka
  19. GTA

    m20b25(2,7i) stroker

    2.0 nukk on väga-väga sarnane nukkide poolest 2.5 omale. Pmst identne. Vahe tuleb sisse sellest, et kogu kupatus on 6 kraadi varasem, see mis konkreetsele mootorile meeldib on katsetamise küsimus aga töötama peaksid mõlemad variandid. Nuka ajastus määrab lihtsalt pöördemomendigraafikut üles- või allapoole kui lihtsustatult võtta. Kui huvi on siis minu käest saab kulumata nukkide aga laagripinna kriimudega 2.5 nuka, mille kohta üldine konsensus väitis et viga on kosmeetiline
  20. Aga võta rooli katted maha ja ühenda kojamehekangi pistik lahti, vaata kas sedasi saad veast lahti. Sümptomid viitavad küll kangile,
  21. Noh, savi need MT 2-d, Baure oli mitu tükki
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus