Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Paap

318i kabriolett (m20b25)'92 - Paap

Soovitatud postitused

Teen ka ikka teema, et järge pidada, mis on tehtud ja mis ees ootab.
Auto pärit Saksast.
Prod. Date 1991-10-21
Esmane registreerimine: 30.04.1992
Eestis registreerimine 04.2014. 
Mina omanik alates 09.2016.

318i, millel passis mootor 2,7. 
Mootor hetkel m20b25.
Ideaalseks saamiseks vajaks nagu ikka iga e30: uut sisu, katust, vardasse ajamist jne.
Kõik tuleb, aga rahulikus tempos. (toonklaase, musti neere, tumedaid tulesid, spoilereid, anitiiba, kulme, ripsmeid jms ei tule)
Hetkel otseselt miski suvel lustimist ei sega.

Teen siia endale nimekirja mis tellitud/tehtud on. (Kõiki seibe, tulede reguleemist, puhastamist jms siia lisama ei hakka)
Odo:253t (2016) Tehtud:
Küünlad, õhulugeja, lõdvikud, õlivahetus, roolivõimu õli, veljed 17, karpide luukide uste põhja "õlitamine", juhiistme raamide keevitus.
(2017) Tehtud:
325i embleem, veluurist põhjamatid, k.k nupp, radiaator, kapoti müramatid, katuseluugi amordid, tagaistme ja k.k koti nahatamine, kõrvalistuja ukseliist, starteri remont, kardaani leevendi, temp andur, siduri töösilinder

Muudetud , muutis Paap
  • Meeldib 7

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mis hinnaklassi jäi? Maru kiiresti said löögile ka.

Tavaliselt ooteajad igalpool.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

@eix22

ma sain suvel ka nii et täna helistasin, homme saatsin, 4 päeva pärast sain kätte

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna Jaanus hea tuttav juba ammu, siis vbl oli hind ja järjekod pisut paremad. Kõige lihtsam küsige otse temalt, vastab kiirelt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pildistada mulle meeldib.

Täna oli õhus kevadet...

r2.jpg

r1.jpg

r3.jpg

Muudetud , muutis Paap
  • Meeldib 9

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

otsisin üht pilti arvutist ja leidsin ühe vana pildi millel ka sinu cabrio peal :) 

Too hetk oli sõbra oma kui leedust sai toodud :) 

20140828_144624.jpg

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui teemat juba uuendati siis lisan ka ühe pildi.

Ei tea kas peaks nüüd häbi nägu peas sõitma või mitte aga 325i märgi panin külge :)

Nüüd pole muud kui oodata lume sulamist ja siis ülevaatusele.

Seejärel vaatame mis tehnilise poole pealt tegemist vajab ja teeks kõik korda, et saaks rahulikult suve nautida.

3.jpg

Muudetud , muutis Paap
  • Meeldib 4

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Terav silm saab aru, et summuti augu kuju pole õige, seega ise lõigatud R4 variandist, nii et päris ära ei peta :P

Aga väga ilus masin, hõbedane sobib ikka rullile mu meelest. Üks lätlane ütles mulle küll, et hõbehall on color of bucket a no mis ta ka teab :D

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selle värviga on huvitav lugu.
Olen oma autopedenduse ajaloos varasemalt kaks täpselt sama helehalli autot lasknud üle värvida teist värvi.
E30 kabrioletti valima hakkasin oli üks asi kindel, et helehalli ei taha, kõik muu võib olla.
Ostsin selle helehalli teadmisega, et anyway värvin ta üle, olgu siis mõnda aega helehall kui väga tahab.
Aga täna.
Mida rohkem ma teda vaatan ja näen kuidas see helehalli kontrast musta katuse, liistude, iluvõrede jms kokku mängib.

i-le täpiks ees kollane suund, taga punased tuled. Ilus. See helehall on lihtsalt nii bmw värv.
Must eriti ja kõik teised tumedad toonid peidaks kogu selle ilu ära.
Huvitav fakt veel, et mobiles on ca 200 e30 kabrioletti/bauri müüa, millest ainult 3tk on helehallid.
Haruldane värk :)

• Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

250km peal juba ilusate ilmadega.

Toivole tänud kiire abi eest: starteri remont, kardaani leevendi, temperatuuriandur ja pudi-padi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ilusate ilmadega juba ligi 2000km sõidetud, ülimõnus.

Tee või tina aga mulle see velg siin all meeldib, erinevatelt kõigist teistest kellel 9" veljel 195 rehv ja pool ratast koopast väljas.

Laupäeval siis youngtimer camp sprindil näeb, katus maha ja kiiver pähe :) 

b6.jpg

b4.jpg

b2.jpg

b5.jpg

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kes ütles, et suve ei olnud.
Liikusin selle autoga ainult ilusate ilmadega ja enamasti topless.
Ei tea kas see ka tõsi on aga hodomeeter näitab, et üllatavalt palju sai läbitud, ligi 5000km.
Hoolimata auto vanusest, ei esinenud suuremaid tehnilisi probleeme ja teele ei jäänud kordagi.
Kui keegi arvab, et just tema tahaks selle autoga järgmist suve nautida siis võib mulle sõnumi saata.
Tegemist on korraliku autoga, millega sellisel kujul veel aastaid kannatab suvel lustida või siis väga korraliku toorikuga täielikuks taastamiseks.
Päriselt ka ei tahaks üldse loobuda aga üks sõiduk vajab veel soetamist ja rohkem ruumi garaažis lihtsalt ei ole.

e30.jpg

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus