Hüppa postitusse

kaupz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    18
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja kaupz saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. kaupz

    kustutada

    2200, kui kellegil oma nägemus hinnast siis andku teada, ehk leiab kokkuleppe. Vahetusi ei taha.
  2. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    On siin siis keegi kes selle töö korralikult ära viitsiks ja suudaks teha?
  3. kaupz

    kustutada

    Tee uksed korda ja pane veljed alla
  4. Müüa piltidel olevad asjad. Suunatuledekang ja sellega kaasnev kupatus mis pildil 10€ Tulede nupp ja kupatus mis pildil 10€ Spido kellaga R4 20€ Asjad asuvad Tallinnas 56985883
  5. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    Olen mõelnud, kuid see idee ei kutsu eriti, tahaks ikka katuseluuki suvel kasutada.
  6. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    plaanis on veebruari lõpus ta keretöödesse ja värvimisse viia ning kui võimalik tahaks enne seda inimliku katuseluugi külge saada, vastasel juhul jään selle käkiga lihtsalt.
  7. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    Mul oleks vaja see külge ka saada ning endal mul oskused puuduvad selle jaoks.
  8. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    Kas sedaani mehhanismid ja asjad kupeele sobiksid? Kas tuleb vahetada terve katus välja? Auto mul on kupee ning tahaks sellest midagi normaalset saada.
  9. Otsin 1.8l 83kw mootorile sobivat genekat ja pingutussysteemi koos poltidega. Peab olema töökorras ning tallinnas või selle lähedal
  10. Kui veel saadaval, siis andke teada.
  11. kaupz

    Katuseluuk kupeel

    Tere Kas keegi oskab või teab kedagi kes suudab teostada pildil olevast katuse luugist katuse luugi, mis käib täitsa lahti(kas elektriliselt või vändaga) ning nurk ylesse lahti?(võib vajada lõikamist ning uusi detaile). Autol on kellegi poolt ise ehitatud katuseluuk, mis avaneb ainult nurk ülesse lahti ning laseb vett läbi.
  12. ostan e30-le velgi rehvidega või rehvideta(14-16"), peavad olema sirged ning korralikud, mida lähemal Tallinnale seda parem
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus