Jump to content
E30 COMMUNITY

kkeskyla

Foorumikasutaja
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About kkeskyla

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tagauksed on normaalses seisus, ilma roosteta?
 2. Müüa 175/70/14 talverehvid plekkvelgedel (4x100). Hankook Zovac HP W401. Naelad alles, muster pea, et värske (~9mm). Ise sai rehvid soetatud selleks, et E30 "legaalselt" arvele saada. Tegu siis tehasemõõduga. Kel huvi, pakkugu hind PM. Asuvad Tallinnas, Pirital.
 3. uks korralik? ilma mõlkide ja roosteta?
 4. tagumised uksed korralikud, ilma mõlkide ja roosteta? Hind? hea oleks, kui pilte ka saaks.
 5. hm, on ehk aimu, kust seda 20€ eest saada? kui realoemist numbri vaatan, siis unitedist näitab 65€
 6. juhiukse luku südamikku koos võtmega?
 7. ning juhiukse lukku koos võtmega?
 8. sedaani uksed on veel alles? ja kui on, kas saaks pilte? (link ei tööta)
 9. Tere! Probleem nimelt selles, et tõin endale väljamaalt E30, mida läksin ARKi arvele võtma. Sain otsuse, et auto ei vasta nõuetele, kuna all ei ole need rehvid, mida tehas ette näeb (all olid 185/65 R14) Ning anti list n-ö "õigetest" suurustest: 195/65 R14 200/60 R356 175/70 R14 205/55 R15 Käisin ka United Motorsist küsimas, et äkki nad oskavad aidata. Ei osanud. Minu küsimus seisneb nimelt selles, et ega kellegil velgedele peal mõnda vastavat mõõtu talvekaid ei vedele, kes juhuslikult Tallinna kandis elab? Äkki saaks paariks tunniks rehve laenata, pärast koos paari sikspäkiga tagasi tuua .. Sain autoga kolm ringi rehve kaasa ja ei näe mõtet veel neljandat osta. Aitäh.
 10. Jõuluüllatuseks sain selle, et keegi pidas vajalikuks üritada mulle pagassi sisse murda, ehk kruvikaga on luku keeled nii ära lõhutud, et võti lukku enam ei keera. Olin pannud pagassi eraldi võtmest lukku, mistõttu kesklukust seda ka enam lahti ei saa. Äkki on kellegil pakkuda mõnd mehhanismi koos võtmega? Autoks '89 FL 318.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy