Jump to content

K: Keegi suvise kokkusaamise organiseerib?


m20b20

Kokkutulek  

53 members have voted

 1. 1. Kokkutuleku teema

  • Oore laadne üritus
   25
  • Rajapäeva laadne üritus
   25
  • Toitlustus-majutuslaadne üritus
   3
 2. 2. Kui kindlasti olen kohal?

  • 99%
   17
  • 75%
   30
  • 25%
   6

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Tere. Selline küsimus, siis et keegi suvise kokkusaamise organiseerimise enda kanda ka võtab? 2 korra kogemus mul olemas ja võin nõu anda vms. Siiani on asi olnud juuli teine nv ja praegu paras vaikselt mõtlema-timmima hakata :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ma võin lõunasse tulla küll, pealegi suvel meid siin ikka tuli ka.

 

 

Saared vast väga ei tõmba sest mingi praamiga keberniitimine võiks ära jääda. Katsuks nii, et saaks lihtsalt kohale sõita

 • Meeldib 2
Link to comment
Share on other sites

Korraldaja kogemus on mul vist olemas, kindlasti leiame Jõgeva maakonnas ka suht palju võimalused. Aga tahan mainida, et teeme võibolla enne siin foorumist selge kuidas eelarvedega on, kuidas ööbimine ja toitlustus käib, jne.

 

Ise olen mängus välja kui kava näeb välja nägu lihtsalt õllejoomine järve ääres koos grillimine ja chillimine, jne. - ja enamus rahvas soovib ööbida telkis või isegi autoistmes, lisaks puuduvad vetsud ja soe dushh.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Ee, me ei saa päris eeldada, et korraldaja peaks hakkama meile litse tellima ja lauda katma. Vastasel juhul ei viitsi keegi üritust korraldadagi (mitte et mul selle vastu midagi oleks  :D )

 

 

 

Samuti pole minusilmis mingeid murumänge mõtet mängida ja maitea pereüritust korraldada, oleme siiski ju suuremasosas noored inimised ja kerge pidu kulub ära. Oma perega võib siis minna kuskile spaasse selga masseerima ja pehme madratsi peale koinida aastaringi

 

 

Naudime Eesti suve, ilusaid autosi ja grilli/õlut. Saabki siit pealinnast vahelduseks eemale

 

 

Lisaks vähegi hakkaja mees suudab endale ise naisi kaasa sebida mitte ei eelda et keegi teine seda teeb ;)  

 

Kokkuvõtteks ärme hakka potensiaalseid korraldajaid ära hirmutama mingite nõudmistega ja katsume toreda kokkutuleku jaoks rohkem ise ära teha

 

Eelmine suvi ju asi toimis..

 • Meeldib 3
Link to comment
Share on other sites

Minuvanuses inimesed ei saa jälle sellest joomise esmatähtsusest aru, seda teete enivei iga nädalavahetus, kas siis on huvitavam kui sõidad 200km maha kusagile metsaalla jooma? Mitte ,et otseselt sellele julmalt vastu, aga miskit muud võiks ka teha ,kui ainult p***e maha ja joogid lahti. Ise isiklikult ei joo juba kaua aega ja sellistel üritustel ,kus joomine ja lällamine on prioriteet nr1 ,ei ole eriti miskit teha.

Link to comment
Share on other sites

No ma ei näinud baur tc posti lõpus ka smile'i, aga see on ilmselgelt nali, kui klubi kokkutulekul on organiseeritud toitlustus 50'nele inimesele, nagu pulmapidu? Keegi jookseb kandikute ja kaussidega ringi ja pakub juurde?  Ma parema meelega küll grilliks suvel ja nii palju või nii vähese raha eest, kui ise tahan ja see ei tähenda, et kui on järv ja grill, siis peab ennast kinni tõmbama. Need, kes seda teha ihkavad, teevad seda nii või naa, olenemata kavast või kohast või sellest, kas dušširuum on olemas või ei.

Link to comment
Share on other sites

Mina olen käinud baur tc korraldatud üritusel ja e30 labrakaga on vahe ikka öö ja päev. Toitlustus oli rootsi laua stiilis , mitte pulmapidu. Lisaks said köik hiljem panna samamoodi omale sobiva peo püsti metsaall. Ei kujutaks ette, kui seal kokkutulekul olnud inimesed peaks meie stiilis kokkutulekule tulema. Kas teile ei tundu, et see maha istumine ja lihtsalt grillimine on liiga tavaline, mida saavad köik isekeskis teha suvel ja ilma e kolmekümneta.

Link to comment
Share on other sites

Eks pole raske arvata, mida suurem mass ihkab :)

Läks meelest veel mainida, see kogunemine oli kahepäevane, kus järgmise päeva pärastlöunal oli ühine tripp lennundusmuuseumi, kuhu minek oli eelnevalt bronnitud möistagi.

Kui ehk möni siinne agar korraldaja ka orgunniks lisaks kohapealsele partyle miskit ühist huvitavat trippi näiteks.

Link to comment
Share on other sites

Ma arvan ka, et grill ja tsill ongi teema. Minu jaoks pole ka joomine oluline, aga heas seltskonnas, kus jutuainet jätkub, on see pigem kaasnev nähtus, mitte eesmärk. Raamitud üritus pigem mõne muu margi või mudeli rida.
Muidugi ei ütle, et meie kokkutulek peaks olema mingi joomaläbu, lihtsalt parimad üritused tekivad tavaliselt vabakavas.

 • Meeldib 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy