Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

meelis k

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

26
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast meelis k

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. meelis k

M: preFL komplektne esistange

Ja juba müüdud :)!
  2. meelis k

M: preFL komplektne esistange

Pakkuda preFL kerega E30 esistange. Pealt kroom ok. Seest keskosal roostekirme, otstel seespool veidi rohkem roostet, aga pehme ei ole. Liistud ja kinnituspoldi katted küljes. Samuti suunatuled. Hind 20 EUR Asukoht: Tartu, Tammelinn Telefon: 5563400
  3. meelis k

Electric Vent Window

Ma olen kunagi paigaldanud E36 kupee elektrilised aknad. Aga müüsin maha selle komplekti. Hullult väike huvi oli tollal sellisele asjale (u 5 aastat tagasi).
  4. meelis k

Lobamokkade rubriik

Kunagi värvisime isaga GAZ53 kabiini koduhoovis üle. Sadolin khaki värv oli. Väga ilus toon kuigi mitte metallik (aga siiski läikega). Soovitan soojalt. Võin isa käest uurida kust ta selle ostis. See oli suht ammu, mingi 10-15 aastat tagasi, aga äkki ta mäletab :roll: . Ise arvan, et see võis kuskilt Viljandist ostetud olla.
  5. meelis k

Lobamokkade rubriik

Oli vaja eile õhtul hakata mõtlema, et midagi võiks teha. Tänane päev mingeid tulemusi ei toonud. Praegu siiski mõnus külma õllega võõrutamine.
  6. meelis k

Ebay

Nii sa lased ennast võlgadesse . Automaatpakkumist tehes seatakse siiski mingi maksimaalne summa milleni pakkumine toimub. Vaevalt see E30 puhul miljun eurot on. Pead lihtsalt jupikaupa pakkuma seni kuni on teine vend alistatud või enda rahalise võimekuse piir nägemisulatuses.
  7. meelis k

BMW 318i (2.4tdA) '89 - eix22

Kuidas kast jebima hakkas? Tagurpidi laseb sõita? Talve neerusid ei olegi? .
  8. meelis k

Lobamokkade rubriik

Seoses sellega võite enda sellised esmaabikarbid mulle pakkuda: Võtke ühendust PSiga! Eemaldamata ümbriskile pole takistuseks.
  9. meelis k

320i (M20B25) Shadowline '88 - GTA

Passati lisa läks täpselt külge?
  10. meelis k

318iS '90 - m20b20

Anna Soundsystem tagakõlarid mulle. Ostan sulle mingid uued asemele .
  11. meelis k

Design Edition

Eix, kas see on tõsijutt?
  12. meelis k

324td touring - Madis

Auto on ilus, aga velg võiks ilusam olla . Kandilisem ja randiga.
  13. meelis k

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

12 people like this wtf?
  14. meelis k

BMW 318i 1989 - priiduk

Tuleb loota lihtsalt, et ise ei peaks kunagi seda autot üle keevitama hakkama .
  15. meelis k

BMW 318i '89 - m50b25

Kui ACT kapsleid puudu on, siis võin 2 tk pakkuda. Endale sai kunagi rohkem varutud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus