Hüppa postitusse

meelis k

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    26
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja meelis k saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Vestluste alustaja
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. meelis k

    Electric Vent Window

    Ma olen kunagi paigaldanud E36 kupee elektrilised aknad. Aga müüsin maha selle komplekti. Hullult väike huvi oli tollal sellisele asjale (u 5 aastat tagasi).
  2. meelis k

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi värvisime isaga GAZ53 kabiini koduhoovis üle. Sadolin khaki värv oli. Väga ilus toon kuigi mitte metallik (aga siiski läikega). Soovitan soojalt. Võin isa käest uurida kust ta selle ostis. See oli suht ammu, mingi 10-15 aastat tagasi, aga äkki ta mäletab :roll: . Ise arvan, et see võis kuskilt Viljandist ostetud olla.
  3. meelis k

    Lobamokkade rubriik

    Oli vaja eile õhtul hakata mõtlema, et midagi võiks teha. Tänane päev mingeid tulemusi ei toonud. Praegu siiski mõnus külma õllega võõrutamine.
  4. meelis k

    Ebay

    Nii sa lased ennast võlgadesse . Automaatpakkumist tehes seatakse siiski mingi maksimaalne summa milleni pakkumine toimub. Vaevalt see E30 puhul miljun eurot on. Pead lihtsalt jupikaupa pakkuma seni kuni on teine vend alistatud või enda rahalise võimekuse piir nägemisulatuses.
  5. meelis k

    Lobamokkade rubriik

    Seoses sellega võite enda sellised esmaabikarbid mulle pakkuda: Võtke ühendust PSiga! Eemaldamata ümbriskile pole takistuseks.
  6. meelis k

    Design Edition

    Eix, kas see on tõsijutt?
  7. Minu E28l on ka plekitükil ning rehvirõhusildil 528iA. Võin pildi teha nendele kes arvavad, et kujutan asju ette .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus