Jump to content
E30 COMMUNITY

meelis k

Foorumikasutaja
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About meelis k

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakkuda preFL kerega E30 esistange. Pealt kroom ok. Seest keskosal roostekirme, otstel seespool veidi rohkem roostet, aga pehme ei ole. Liistud ja kinnituspoldi katted küljes. Samuti suunatuled. Hind 20 EUR Asukoht: Tartu, Tammelinn Telefon: 5563400
 2. Ma olen kunagi paigaldanud E36 kupee elektrilised aknad. Aga müüsin maha selle komplekti. Hullult väike huvi oli tollal sellisele asjale (u 5 aastat tagasi).
 3. Kunagi värvisime isaga GAZ53 kabiini koduhoovis üle. Sadolin khaki värv oli. Väga ilus toon kuigi mitte metallik (aga siiski läikega). Soovitan soojalt. Võin isa käest uurida kust ta selle ostis. See oli suht ammu, mingi 10-15 aastat tagasi, aga äkki ta mäletab :roll: . Ise arvan, et see võis kuskilt Viljandist ostetud olla.
 4. Oli vaja eile õhtul hakata mõtlema, et midagi võiks teha. Tänane päev mingeid tulemusi ei toonud. Praegu siiski mõnus külma õllega võõrutamine.
 5. meelis k

  Ebay

  Nii sa lased ennast võlgadesse . Automaatpakkumist tehes seatakse siiski mingi maksimaalne summa milleni pakkumine toimub. Vaevalt see E30 puhul miljun eurot on. Pead lihtsalt jupikaupa pakkuma seni kuni on teine vend alistatud või enda rahalise võimekuse piir nägemisulatuses.
 6. Seoses sellega võite enda sellised esmaabikarbid mulle pakkuda: Võtke ühendust PSiga! Eemaldamata ümbriskile pole takistuseks.
 7. Eix, kas see on tõsijutt?
 8. Minu E28l on ka plekitükil ning rehvirõhusildil 528iA. Võin pildi teha nendele kes arvavad, et kujutan asju ette .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy