Hüppa postitusse

Tauno

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    148
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Tauno postitas

  1. Tauno

    M:varuosi

    M20 plokikaant ei vedele?
  2. Tauno

    M: 15" Melber kärgveljed

    Helistage, kiirele annan korralikult ka tingida !!
  3. 15" 7" laiad ET 12 4x100 Hind: 150euri Tallinn 56866258
  4. Okei lohakas töö, värvimatta kohad jne. Aga sõber hakkab laimama foorumis ja halvustama kui halb kõik on??? VOT sellest ei saa mina aru. Rääkige mees mehega omavahel asjad selgeks kui hakkad(te) foorumis laimama.
  5. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Korralik 2,4 peaks liikuma rulli kerel ikka mehiselt. Teemasse ka, enda kõige uimasem asi oli MErcedes benz 190d millel oli 2.0 w210 70kw diisel mootor ja w124 kõrgsurvepump ja noh ma sõitsin sellega ainult hüdroõli peal
  6. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Juhtmete värvidest niipalju et paar üksikut olid eri värvides, aga need juhtmed mis vaja auto töölepanemiseks olid samavärvides.
  7. Tauno

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Super, plaanis niikuinii m50 kolle panna
  8. Tauno

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Margo kui m52 oled paigaldanud siis mis karterit kautasid kas e34 m50 oma sobib? Immo jätsid alles peale või lasid maha progeda? Ning kast peaks ikka m40 oma sobima? Teisipäev lähen ühte m52b25 125kw vaatama.
  9. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil suurt garaasi pole tallinnas kus saaks oma rulli lammutada, saaks ettvalmistused ära teha nvl kurat ei lubata tööjuurde garaazi..
  10. Tauno

    E30 pildid internetist.

    See punane mu sugulase pill, 2.7 stroker mu mäletamistmööda.
  11. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oma 2.5 m50 mootoriga sõitu teeks kuskil kuival asfaldil? Tahaks teada kuidas see asi rullil toimetab ja kas tasuks see ära
  12. Tauno

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Aga m50 hooratas m40kastiga sobib?
  13. Tauno

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Nii minupoolt nüüd küsimus, ei näinud sellest siin juttu. Kui kasutada M40 kasti kas siis hooratas sobib m50 oma? Või kas m20 ühemassiline hooratas sobib kuna see ju poole kergem, ning kas m40 sidur peab vastu,või saab kasutada ka m50 sidurit? Kõiges muus olen ma arusaanud aga just see kripeldab.
  14. Igatsen oma rulli :(

    1. tanel12

      tanel12

      kahju sinust kohe :D

  15. Hiljuti vahetatud õli, mootor käib ilusti. Vahetuks vajaks tagumised amordid. Auto täitsa sõidetav, eelmine omanik väikseid sprey parandusi teinud, aga selle elab üle. Oma silm on kuningas. E30 puhul ei ole oluline mootor, kuid keretüüpides oleks eelistatuim sedaan või kupee, aga võib ka universaale pakkuda Huvilisel võtta ps kaudu ühendust Tauno
  16. Kas keegi on seda sedaani vaatamas käinud ? http://auto.motors24.ee/vehicles/383295-BMW-318-1987.aspx?pg=0&sort=paid
  17. Tauno

    P: Moto läheb keema.

    Halvemal juhul on plokikaanetihend, see tähendab et peksab rõhu jahutussüsteemi, ning läheb kiiresti keema. Kui korgi maha võtad siis muliseb ka ? Nii oli vähemalt minul.
  18. Vahetust melber kärgede vastu ?
  19. Tauno

    M: Bmw E30 320i preface KUPEE 1983a.

    pill müüdud. lukku
  20. Tauno

    Liikmete haridustase?

    Hetkel kutsekeskkooli 3kursus käsil.
  21. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Et temp näitama hakkaks pead panema ka m40 temp. anduri.
  22. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab öelda kui pikad on 318 touringu tagumised vedrud ?
  23. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil täna vedrutõmmitsat pole laenata üheks ööks? 4pakki eest 56866258
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus