Jump to content
E30 COMMUNITY

Console

Foorumikasutaja
  • Content Count

38
  • Last visited

Community Reputation

2 meeldimist

About Console

• Rank
    Mininokk

Profile Info

• Minu autod
    E30 325

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Auto müüdud, Valga vahel võib vahest endiselt näha, sest sinnakanti läks.
  2. Console

2014

3. Sobib, kui oled Valgas, võtan ära.
  4. Tere! Oleks vaja E30 konksu mis käib ette vindiga. Avastasin, et puudub ja kes teab kuna vaja. Pakkumised palun teha postkasti. Pilt kui jäi arusaamatuks
  5. tundub tõesti uskumatu. Kui on kõik õige, siis on küll väga hea pakkumine. Kas kellegil on anda selle klubi logo, mis foorumi lehel kõige üleval pesitseb? Äkki jagad mulle seda postkasti.
  6. Kuskohas on selline asi nagu "Märgi foorumid loetuks" ? Pole veel leidnud Signatuuril võiks ka 1 mingi väiksema suurusega pilt lubatud olla. Muidu väga hea, annab kindlasti siin tegevust juurde
  7. Tegu jah suure diffriga. Aga ostsin juba 75w80 juurde. Ei hakka kahte erinevat kokku mixima.
  8. Kiire küsimus.. Kas diffrile võib 75w80 kallata ? Valvoline kodukal 80w90 kirjas aga sai juba 75w80 sisse kallatud. 1 L läks ära ja jäi puudu, kas kahte segamini tohib kallata, mõtlen siis 80w90 + 75w80 ? :roll:
  9. Keegi nv Tallinnast Lõuna-Eesti poole ei liigu ?
  10. Kas kellegil on mõni hea tuttav treial ? Oleks vaja flantsid lasta teha.
  11. Tere, võõras teema aga täpselt sama mure. Nimelt, otsin treialit kes teeks mulle flantsid joonise järgi. Kui keegi teab kedagi siis kirjutage palun postkasti.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy