Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Minumeelest sobib punasele autole must alati :D Nood on ka MHW tuled. Aga korralik originaal on alati ilus, nii, et igaühele oma :)

 

09421619125deb.jpg

 

Ladal tagatuled punaseks lakkisin, siis panin oranzid pirnid suunadesse, aitas küll. ÜV-le sellegipoolest nendega ei roninud, igaks juhuks :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kõige lihtsam on näiteks võtta korralik kaassõitjapoolne iste ja sel juhi omaga relsid ja kallutusmehhanismid ringi tõsta. Või siis uus padi ja riie komplektina asendada olemasoleva raami peale. Kallutusmehhanismid peab mõlemal juhul eemaldama, et kätte saada risttala, mille ümber padja tagumine nahkserv on õmmeldud.  Riiet vahetada pole ka keeruline aga eeldab ilusti kõikide klambrite lahtiharutamist ja kokkupanekut.

 

Jutt kehtib standardistme kohta, spordikal on jalatugi ja põhja kallutamine lisaks ning seal peab katted lahti harutama, kui vahetada tahta miskit.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kunagi sai E46 tehtud riide vahetus. Või õigemini sai sisse pandud nahk tuba ja panin riidega sisu soojenduselemendid naha alla. Kuna istmed olid parempoolse rooliga autost, siis sai ka andur teise istme sisse ringi tõstetud. Arvan, et e30-l on enam vähem samamoodi riie rõngastega poroloni külge kinni "klammerdatud". Kui jah, siis see töö on paras porr ja nikerdamine, aga koduste vahenditega tehtav. Mina kasutasin pikkade ja kõverate otstega näpitsaid rõngaste sirgeks venitamisel ja pärast uuesti kokkupigistades samuti samasid tange.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No ei saa oma ainepunkte kokku...puudujäänud ainepunktide eest peab maksma teenustasu, mul jääb puudu circa 10 ainepunkti, 35 Euri on üks ainepunkt...st. 350 eurot pean maksma...
Point on aga selles, et pabereid saab võtta välja kuni järgmise nädalani ilma, et sa peaksid midagi maksma. Kui võtan paberid välja hiljem, siis pean maksma hakkama.
Ja point 2. on see, et ma saan teada, kas olen erialasse sisse saanud, alles 17. veebruaril...kui ma sinna sisse ei saa, siis võtan ma nagunii paberid välja. Ja maksma peaksin ikkagi.
Ja ega ei olegi soovi õppida mingeid mõttetuid aineid nagu põllumajandus ja palju muud s***a, mida maaülikoolil tavaks on.  Tahaks rohkem praktikat, mitte teooriat.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rahvas, kuidas saate aru, et katalüsaator on umbes ?

Kas selle kontrollimiseks on mingisugune eriline meetod ?

 

Auto võtab veits palju kütust 1.6 ATM kohta... Või on keegi siin foorumis , kellel oleks olemas rullika jaoks mingisugune diagnostika aparaat vms ? :)

Kahtlustan lambdat või katalüsaatorit, aga kui kellegil on mingeid ideid, siis palun pilduge neid !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No ei saa oma ainepunkte kokku...puudujäänud ainepunktide eest peab maksma teenustasu, mul jääb puudu circa 10 ainepunkti, 35 Euri on üks ainepunkt...st. 350 eurot pean maksma...

Point on aga selles, et pabereid saab võtta välja kuni järgmise nädalani ilma, et sa peaksid midagi maksma. Kui võtan paberid välja hiljem, siis pean maksma hakkama.

Ja point 2. on see, et ma saan teada, kas olen erialasse sisse saanud, alles 17. veebruaril...kui ma sinna sisse ei saa, siis võtan ma nagunii paberid välja. Ja maksma peaksin ikkagi.

Ja ega ei olegi soovi õppida mingeid mõttetuid aineid nagu põllumajandus ja palju muud s***a, mida maaülikoolil tavaks on.  Tahaks rohkem praktikat, mitte teooriat.

 

 

Kui tahta praktikat on ülikool vale koht kuhu minna (ise lõpetasin TTÜ Magistri suvel vägagi praktilisel alal) Koolipoolne praktika oli ikkagi suht naeruväärne

 

 

Maaülikool ise on kahjuks jh vägagi nõrk, ma vaataks ka mujale

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tegin proovisõitu täna, tulin just maanteelt suure kiirusega ja lasin kurvis veel külge kuni vaatan et vilkurid taga. Jäin seisma ja rääksisin et teen üv kõlbuliseks jne, sumbutajat muidugi all polnud. Igatahes sain hoiatuse ilma üv, kindlustuse ja suurel kiirusel sõitmise eest :D Sõber jäi pärast mind võrriga vahele ja 200 euri trahvi

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus