Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Superkross?

Maru lugu, matt valge :P

Nagu Mu-Muu jäätis.

Ei mis huvi on lasku käija ju, peasi on see, et geysid ei vihkaks.

Viimase aja mood.

Öösel õllese peaga lugesin Elfist ja mingi röök oli kirjutanud sinna päälkirja "Miks eestlased vihkavad Geysid" ja minu suur küsimus on sama sugune Miks ka mitte.

Teeme anusnüümse hääletuse kes on Gey ja kes on Hetero

Mina olen hetekas.

Lisage +1 H kui oled hetekas

Lisage +1 K kui oled bi

Lisage +1 G kui oled omasooihar

Kordan hääletus on anonüümne :P

terv,

Kujundaja

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mehaanik eemaldab parajasti silindripead Ducati mootorratta mootorist, kui märkab hästi tuntud südamekirurgi seismas oma töökojas. Südamekirurg ootas oma järge teeninduses, et mehaanik tema rattale pilgu peale viskaks.

Järsku kõlab hüüe teisest garaazhi otsast : “Hei doktor, tahate ma näitan teile midagi ?”

Kirurg, pisut üllatunud moel, siis läheb astub mehaanikule ligi, kes tõuseb püsti ja hakkab käsi kaltsu pühkides seletama : “Vaadake doktor seda mootorit. Ma avan ta südame, võtan klapid välja, parandan kõik vead, ning panen kokku tagasi. Kui ma olen lõpetanud, see töötab täpselt nagu uus. Kuidas siis on, et mina teenin 15 tuhat kuus, aga sina 6 korda rohkem, kuigi me teeme peaaegu ühte ja sedasama tööd?”

Südamekirurg vaikib hetke, naeratab, ning mehaanikule lähemale toetudes sosistab talle : “Aga nüüd proovi seda teha töötava mootoriga."

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Krt mulle aitab töötegemisest.

Lugesin siin erinevaid statistilisi andmeid

Hiljutised uuringud näitavad et:

10% naisi seksisid esimesel kohtingul juba tunni aja pärast

20% naisi seksisid ootamatus kohas

36% naisi armastavad käia paljalt

45% naisi eelistavad tõmmumaid mehi siniste silmadega

46% naisi on kogenud anaalseksi

70% naisi eelistavad seksida varahommikul

80% naisi ei ole kunagi seksinud teise naisega

90% naisi tahaksid seksida metsas

99% naisi ei ole kunagi seksinud tööl kontoris

Kokkuvõte: statistiliselt sul on hulga rohkem võimalusi tegeleda anaalseksiga varajasel hommikul tundmatu naisega metsas, kui tööpäeva lõppus omal kontoris.

Moraal: milleks istuda kaua tööl, kui nagunii sellest midagit head ei tule

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täna parkis viru parklas mu kõrvale punane kabrio. M-i sildi, välimuse ja sisuga. Üli korralik. Juhtumisi tuli omanik juttu rääika, küsis ka on turvline parkla ja palju maksab jne. Soome vanahärra hoibi auto siis :P

Aga jah, pole vist nii kena E30-et veel näinud :)

Tegin paar pilti ka, kui huvi, võin näidata...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kiire küsimus..

Kas diffrile võib 75w80 kallata ?

Valvoline kodukal 80w90 kirjas aga sai juba 75w80 sisse kallatud. 1 L läks ära ja jäi puudu, kas kahte segamini tohib kallata, mõtlen siis 80w90 + 75w80 ?

:roll:

Kuda sul diffril üldse puudu sai jääda liitrist?

0.9 peaks minema ju...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere,mul väike mure. Nimelt vaja ühte plekkvelge veidi keevitada(umbes 3cm mõra sees)...kes täna-homme TLN-s soodsalt ära viitsib teha?Tänud juba ette!Renx 56 498 445

Võin keevitada, kui viitsid ise viimsisse sõita!

555 77442

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus