Jump to content
E30 COMMUNITY

Cb4_323

Foorumikasutaja
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cb4_323 last won the day on November 25 2012

Cb4_323 had the most liked content!

Community Reputation

1 meeldimist

About Cb4_323

 • Rank
  Elukutseline rullija

Profile Info

 • Minu autod
  Midagi uut...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No pane siia mingi hind! Tekitad inimestes suurema huvi!
 2. Hind 450.- Mainin korra veel, et auto tehnika on korras ja hooldatud. Mingeid tehnilisi vigu pole. Selle raha eest on autot juba väga palju! Väga kiire!!
 3. Müüa Bmw E30 318 89. FL sedaan. 1.8l mootor millel 83KW Manuaal Auto on tumesinine. Kere vajab nokitsemist(vajadusel saan juppidega aidata). Masin on tehniliselt heas korras, ja ilusti komplektne. Mootor hea ja korrektselt hooldatud. Sisus on ilus. Kõrval istuja istmel mõned niidid lahti. Masinal on ülevaatus kuni sügiseni. Näha ja proovida saab keilas. Paar pilti: Lisainfo kas foorumist, või 53437020 Ahto Väga kiire ja hind seetõttu 450.-
 4. Sellepeale poleks vast tulla osanud. Pooled poldid olid siis puud ve?
 5. Palun palun...ei tea kuidas praegu hinnad, kuid mingi hetk oli küll selline pakkumine, et arvasin, et kutt kirjutas ühe nulli kogemata rohkem.
 6. Jep, seda ma tean. Aga kui ära vahetada, siis oleks ka asjal jumet juba...
 7. Eks see kulumine ole ka loogiline. neid kettaid saab ju vahetada ka? Eks paistab mis selle masinaga saab. tänud....
 8. Selge. Muidu võiks toimimist ju isegi proovida, aga 316 ei jõua vist hästi.
 9. Ja kätega peakski suutma ringi keerata? Ses mõttes, et tean, kuidas ja mis see see lsd on, kui arvasin, et on oluliselt suuremat jõudu vaja, et rattad erineva kiirusega ringi saada.
 10. Nimelt probleem/küsimus, siis sellest, et kui tugeva jõuga peaks keerama LSD diffriga masina ratast, et LSD "siduri" jõud ületada. Tegu on rulliga, millel väidetavalt lsd. Tõstsin ühe ratta õhku ja käik välja, ning jõuga keerates keerab ratast ringi(teise ratta pealt on näha, et veab veidi kaasa. Auto jõnksub). Pidur vastu ei käinud. Või on lihtsam kaane järgi ära tunda LSD? Sildilt polnud võimalik midagi välja lugeda.
 11. BMw foorumis on üks isikfirma, kuid hinnad tiba utoopilised. Aga ehk saad abi! http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=93718
 12. Starterit andes tekib ainult Kõrin(mikseri hääl) seega jah? Kas starterile minevad juhtmed on ikka õigesti Tihti jäetakse mõni juhe puudu, või pannakse valesti. Tõmbe releel kaks otsa?
 13. Ilmselt vale pikkusega starter või on mõni polt kuskile valesti keeratud. maas töötab 100% ilust? Tõmberelee ja muu?
 14. Aju on õige? Kas juhtmestust ümber tegid? Kas mootor käib normaalselt ringi? Miks arvad et bensu pump ei tööta? Alles hiljuti oli sõbral sarnane asi ja tema pani pumbast tuleva vooliku valele poole pihusti latis.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy