Hüppa postitusse

AMe30

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    132
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis AMe30 postitas

  1. AMe30

    M: 14" bottlecaps

    Hind 8tk eest kokku 100e
  2. AMe30

    M: zenderi laiendid

    Vaata siit teemast:
  3. Müüa facelift kupee zenderi küljelaiendid. Asuvad Jüris, 55577442 Hind 50e
  4. kokku 8 velge. 4tk talve rehvidega, vähe sõitnud, naelad sees. Kuid odava tootja rehvid. 4tk suve rehvidega, 2tk väga korralikud, 2tk siledad. Asuvad Jüris, 55577442 Hind 8tk - 125e
  5. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    See plastik on kahjuk ära antud juba!
  6. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Tagumised tuled müüdud Liiste ei ole. Kütusepumpa ei ole Vähekulunud embleeme ma arvan et on üldse väga raske leida, mul ei ole!
  7. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Vastasin PSi
  8. AMe30

    M: e30 325e sedaan 1986 90kw

    Uus hind 2550
  9. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Spido nagu spido ikka , ei mäleta et midagi viga oleks olnud, 2-3a tagasi töötas ja sõitsin ringi. Nüüd on riiulis seisnud. Hind 10e Kui mõtled seda väikest armatuuri kella, siis see on müüdud. Eraldi ei taha müüa.
  10. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Juba ka eelpool mainitud, et kahjuks pole r6 vaid r4
  11. Müüa 325e sedaan 1986 90kw Hästi hoitud ja korraliku kerega suveauto. Auto kohta saate lugeda: Vasakul tagumise tiiva äärel rooste täpid, kere muidu väga hea. Kere kohta pilte teemas. Originaalis peaks olema sinist värvi sisu, olen siniseid istmeid kaua otsinud, kuid asjatult, seega esiistmete seisukord pole kiita! Praegune differ tilgub, kuid kaasa annan originaal eta difri. Mootor heas korras, õlid vahetatud. Piduri ja kässari klotsid vahetatud. Sillad vaiksed, enamus puksid ja sarniirid vahetatud. Auto saab näha Jüris Hind 2650e Küsida saab telefonilt 55577442
  12. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Ei ole, m40b16
  13. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Sobib, tule järgi!
  14. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Ei, vist ei taha
  15. AMe30

    M: E30 Erinevaid juppe

    Ei saa aru? Sa pead kõigepealt ütlema mida sa osta soovid?
  16. Müüa siis järele jäänud juppe ja varuosi. Asuvad Rae vallas, Jüri tehnopargis. Kontakt 55577442. 316i kardaan 5e Poolik intensiivpesu (tuled,paak, voolikud, kang, prillid), Hind 55e Ketastega tagasilla komplekt (ABS): tala ja õõtsad on liivapritsiga puhtaks lastud, peale seda värvitud väga vastupidava ja soolakindla värviga, UMist tellitud uued kaitseplekid ja need värvitud, ABS andurid 2tk, õõtsa puksid 4tk, tala puksid 2tk, jämedam stabikas ja stabika kondid. Laagrid ja nipet-näpet veel puudu kuid hea komplektsus. Soovin müüa komplektina, hinda pakkuge ise. Kütusetoru, pindmine rooste, kruvikaga sorkides auke ei leidnud, peaks asja saama. 5e m20b16 mootorilt radiaator ja lõdvikud: radikas 18e, lõdvikud 15e Porilapkad 20e. Zenderi küljelaiendid Fl kupeele, 50e Veel igast pudi. Lukuga kindalaegas 15e (MÜÜDUD) Väikseid asju on veel, küsige.
  17. AMe30

    M: e30 face kupee kere

    Müüdud.
  18. AMe30

    M: e30 face kupee kere

    Müüa kere. Kere komplektene - tiivad, kapott, tagaluuk, uksed jne. Ilma tagasillata. Asub viimsis. Hinda pakkuge ps, või helistage ja küsige. 55577442
  19. AMe30

    Lobamokkade rubriik

    http://www.youtube.com/watch?v=mms2qFWoG1c :D
  20. AMe30

    Liikmete haridustase?

    Magister poole peal Täitsa tavaline päev kui TTÜ parklas seisab 4-5 rulli, mõnipäev rohkemki
  21. AMe30

    OTSIN 585 TCS OMANIKKU!

    Kui üks auto on 27 aastat juba veerenud...siis ei saagi sealt midagi uut loota Lihtsalt teiste omasugustega võrreldes tundu kere heas seisus olevat! Ja eks ma olen omalnahal juba näinud ka kuidas üks rull roostetada võib
  22. AMe30

    Mure mootori pööretega.

    Surveregulaatorit siis tõesti proovisid teist peale??? Sest mul oli küll täpselt sama jama, et hoidis pöördeid kõrgel ja mingi aeg langesid ja siis puterdas, madalatel jõudu ei olnud aga ka 3-4000 pealt hakkas tõmbama!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus