Hüppa postitusse

zius

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    172
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

zius päevavõit oli viimati 12. veebruar 2020

zius sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja zius saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

39

Reputatsioon

  1. Ostan Bilstein B6 amordid 5061198
  2. zius

    O: Recaro adapterid

    Tere. Pealkirjad kõik öeldud, isemeisterdatud asju ei soovi. Adapterite koodiks on 67.70.09. 5061198
  3. zius

    Kes, kus ja keda nägi

    Valel ajal sattusid, mõnikord seal neid veel rohkem.
  4. Tervist foorumlased, Ostunimekirjas on järgnevad asjad: e30 TD kardaan M10 Konditsioneeri kompressori kronstein (kinnitub mootoriplokile) "Anthrasit" salongivaip (85sept- 87sept) Diisli käigukangi ümbrise polster. Spido 240/260Kmh spido Andke aga teada kui teate kellel selliseid asju olla võib. Laske postkast umbe.
  5. zius

    ostan 205/55/15 rehvid

    Kahjuks uut ei saa siis pakkuda ei tule eriti odavam, kuid kaks kasutatud on kui huvi pakub.
  6. zius

    ostan 205/55/15 rehvid

    Kas tootja on oluline? Ma eeldan, et 33€ tk saab ainult taastatud rehvi. Nendega ei ole huvi tegeleda.
  7. zius

    ostan 205/55/15 rehvid

    Mitut vaja on? Kas uusi või kasutatud?
  8. zius

    Lobamokkade rubriik

    Ei ole võimalik, ma arvasin, et sa meid täitsa ära unustanud
  9. zius

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi tahab osta? http://www.roadandtrack.com/car-culture/buying-maintenance/a30854/graffiti-m3-for-sale/
  10. Kui on pakkuda, kas tervet jooksu või siis ainul tagumist pütti. B summuteid ei ole vaja pakkuda. 58500358
  11. zius

    Lobamokkade rubriik

    Kas Eestis ka kellelgi selline garaaz on? http://viyoutube.co/video/Dl3Imk0Tikk/hidden%20bmw%20e30%20m3%20vault
  12. zius

    h2.ee / schmiedmann

    Mina teen vähemalt kord kuus h2 tellimuse, kui sul on midagi vaja siis anna teada.
  13. zius

    Lobamokkade rubriik

    Homme hommikul teen mina tellimuse.
  14. Ma võtan ka ühe komplekti
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus