Hüppa postitusse
Postitatud

Tervist kaas klubilised sai siis eile omale taas koju veetud üks rullikas aga see kord siis tegu e30 324td sedaan kerega ja rohelist värvi.

Autost ka lähemalt sai siis vaatatud autot veidi ja kaua mõtlema ei hakkanud võtsin ta ligi kere vajab siiski tegemist mõne koha pealt edasi astub selle diisel mootori kohta päris erksalt edasi pildid lisan mõne päeva jooksul.

 

 tüüp
 väärtus
VIN WBAAD91070AC04770
Prod. kuupäev 1990/03/07
kilometraaž Saate läbisõit ja teenuste ajalugu
tüüp koodi AD91
tüüp 324TD (EUR)
seeria E30 (3. seeria)
Kehatüüp LIM
rool LHD
mootor M21
veeväljasurve 2.40
võim 85kw / 116hp
ajam HECK
edastamine käsiraamat
Värv STERLINGSILBER METALLIC (244)
polsterdus (0376)
S210A Dünaamiline stabiilsuskontroll
S219A Sport nahkkattega rool, 380 mm
S286A BMW LA wheel BMW Styling
S300A Tagavararatas
S339A Shadow-Line
S350A BMW Composite rool, Star Spoke 108
S400A Slide / tilt katuseluuk, manuaal
S410A Aknatõstukid, elektrilised, ees
S428A Ohukolmnurk ja esmaabikomplekt
S464A suusakott
S498A Peatoed, taga, mehhaaniliselt reguleeritav
S510A Tuled eesmärk kontrolli
S520A Udutuled
S556A Välistemperatuur indikaator
S680A Raadio antenn, manuaal
S687A Raadio ettevalmistamist
S690A Kassetihoidiku
S727A Edition ZOO
S750A TV / Video (PAL)
L804A National versioon Šveits

Muudetud , muutis harcore

  • Vastuseid 114
  • Vaatamisi 14,3tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Kõige populaarsemad postitused

  • Kui korraga on käsil e30 värvimine ja naisevõtt siis puhtalt omast kogemusest soovitan e30 enne ära värvida - pärast saab sellega palju etema naise

  • Siinkohal mis maksudesse puutub - soovitan küsida kasutaja Grimes käest, ta pani enda 324td peale nii kiire mootori, et maksuamet teda üldse enam kätte ei saagi!   Mis värvimisse puutub, sii

  • Värvi ikka ära. Lapsi sünnib iga päev juurde, e30-id enam mitte

Postitatud pildid

Esiletõstetud vastused

  • Autor

suured tänud kasutajale kurikristjan   kelle käest sain tagavara võtme et saaksin autost teised võtmed kätte.

 

Muudetud , muutis harcore

  • Populaarne postitus

Kui korraga on käsil e30 värvimine ja naisevõtt siis puhtalt omast kogemusest soovitan e30 enne ära värvida - pärast saab sellega palju etema naise :D

Jutt ei ole ju naisevõtust , vaid kahekuuse imiku ja naise ülalpidamises!  Prioriteedid peaks ikka enne pisipere loomist paika panema!

30 minutit tagasi, neiukarin ütles:

Mul ei ole igav, aga hakkab vaikselt üle viskama....

Fine... tänapäeva noortel on säärane komme, et kui esimene tüli tekib, saadetakse neiu/noormees pikalt ja võetakse kohe järgmine. 

Sinu puhul tundub, et enne saadad naise pikalt kui hobi.:D

 

 

 

Siinkohal mis maksudesse puutub - soovitan küsida kasutaja Grimes käest, ta pani enda 324td peale nii kiire mootori, et maksuamet teda üldse enam kätte ei saagi!

 

Mis värvimisse puutub, siis:

 

Kohe sama päev kui e30 kambrist tuli:

 

0103416537bb584.jpg


Kohe kui ka veljed said värvitud:

IMG_9970.jpg

 

Tasub värvida no matter what :D

 

 

 

Muudetud , muutis oo7

Pigem ikka taastada, vaatan et hulk huvitavat pereelu vahepeal kaduma läinud, sel teemal on kohe teine käik. Kere tundub küll päris karmi tööd tahtvat aga nii need 30-d on, mädaneb Asconaga samas tempos, aint et Asconasid pole enam üldse.

Ei vähenda, see mädaneb edasi.

 

Tegelikult tõsiselt nüüd rääkides, siis kogu see tegevus siin on uppujale vihmamantli viskamine

Ma olen päev otsa mõelnud seda ? täitsa absurdne auto teemas sellise jutuga välja tulla ? aga jõudu harcorile. Ta pole väga kommenteerinud seda jama siin. Istuvad ehk kumbki eri toas. Üks stressab ja teine tsätib siin usinalt. Kift krt ?

Ei absurdselt pole siin midagi, näiteks neid mehi on väga palju kes naisele ei maini palju miski hobi pappi neelab - mina k.a. Ja teema on hoopis värvikam, pilte oleks võind ka ikka panna :) 

4 tundi tagasi, oo7 ütles:

Ei vähenda, see mädaneb edasi.

 

Mädaneb küll aga kui kiiresti? Kui auk kinni panna ja peatada oksüdeeriva keskkonna juurdepääs siis ilmselgelt roostetamine pidurdub. Lased möksi peale ja vahele, saab veel paar aastat kaugemale auto viimsepäeva. Eriti hea oleks laevandusest eeskuju võtta- poldid aga tsingikamaka raua külge ja kui see on pulbriks muutunud, siis paned uue, raud seal ümber püsib roosteta.

Mõistlik oleks teha postitus ,siis kui oled midagi ärateinud oma e30 juures,rohkem tegusi ja vähem möla.

Võimalik on ka mitte teema teha ja nahistada vaikselt "kapis" omaasja ajades.

Siin foorumis on mõne kasutaja poolt oma auto teema "latt" üksjagu kõrgele seatud,et sellest ülehüpata peab ilmselt nii mõnigi tsölobaadis elama ja makarone sööma ülejäänud elu.

Muudetud , muutis sass

Tasub ikka, muidu see foorum vajub varjusurma nagu EKBK oma, kus küll on vägevaid masinaid, kuid piisab, et seal korra aastas käia ja ongi kõik loetud.

  • 3 kuud hiljem...
  • Autor

Sai täna koju tasitud porikoobas täis tükkis :-) tänud kasutajale buumer. 

Muudetud , muutis harcore

  • 2 nädalat hiljem...
  • Autor

Kere pole veel kuhugi viinud,nokitseb tasapisi auto kallal lahtivõtmisega,üllatavalt pole küljekarbid mädad nii nagu mõnel rullikal on.

Küsimus kas need küljekarbi katted on seal originaalid või ise külge pandud?

  • 4 kuud hiljem...
  • Autor

Tere pole tükaega siia midagi kirjutanud sai siis täna auto ulu alt välja aetud, hakkan siis teist tasapisi lahti võtma, enne ei olnud aega. 

Plaan kõigepealt korda teha kere juhtmestik üle vaatata

Piduritorud uued panna

Kütuse torud uued panna

Käsipiduri süsteem korda teha

DSC_0097.JPG

DSC_0096.JPG

DSC_0095.JPG

DSC_0099.JPG

  • 3 kuud hiljem...
  • Autor

Nii vahe peal olen siis kätte saanud koopa, uue radika ja uduka klaasid. Suured tänud leksi-le ja toivoku-le. 

DSC_0277.JPG

DSC_0278.JPG

DSC_0279.JPG

DSC_0280.JPG

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus

Brauseri push-teavituste seadistamine

Chrome (Android)
  1. Vajuta aadressiriba kõrval olevat lukuikooni.
  2. Vajuta valikuid Load → Teavitused.
  3. Muuda oma eelistusi.
Chrome (Arvuti)
  1. Vajuta aadressiribal tabalukuikoonil.
  2. Vali Saidi seaded.
  3. Leia Teavitused ja muuda oma eelistusi.