Hüppa postitusse

ork

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    146
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis ork postitas

  1. ork

    M:4x100 flantsid

    Müüdud!
  2. Tere Pakkuda sõiduvalmis 15" 4x100, laiad plekkveljed 2tk on 8" laiad ja 2tk on 9" laiad. Veljed valmistasin spetsiaalselt E30 tarbeks, kuna endal masinat enam pole siis müün veljed maha, veljed olid auto all ainult ühekorra. Katsuda saab Keilas. Hind 250.- Erko 556O145O
  3. Pakkuda 4x100 kraega flantsid 2tk on 20mm ja 2tk on 15mm. Flantse saab kasutada ka nii öelda ülemineku flantsidena 4x100 to 4x108, selleks on komplektis ka vajalikud poldid. Hind 60.- Asuvad Keilas Erko 556O145O
  4. Tere! Panen müüki oma pikaajalise projekti, olen antud BMW-d omanud üle viie aasta ja selle ajaga on masin läbinud korraliku põhja remondi ja veermiku uuenduse. Enne uue mootori paigaldust sai kapotialused roosteaugud kinni keevitatud, amordikannud tugevdatud ja seejärel kogu mootoriruum värvitud. Veermikus on kasutusel Golf 3 coiloverid, tagumised amordikannud on ümber ehitatud, et püstak külge sobiks ja lisaks sai püstakute vahele paigaldatud strutbar . Esisillas on kasutusel E36 BC camber plated, E46 õõtshoovad eksentrik puksidega, E36 roolilatt. Mootoriks on M50B25, mille ajul on väidetavalt kivi vahetatud, ei ole dünopingis käinud, seega ei oska öelda kas midagi ka juurde on andnud. Käigukast on Getrag 240, hoovastik on omalooming ja lisaks ka shortshifter, difriks on typ 168 4.10 kempilukuga. Aku on paigaldatud pagasnikusse. Salongis on sportistmed (OttoR), lisaks originaal turvavöödele on ka Momo traksid mõlemal istmel ja Sparco rool. Auto on avariiline, rullus katusele, katus on kõver ja vajab vahetust. Vigastatud on veel kapott, esipõll ja esitiivad, mootor töötab ning auto sõidab ja pidurdab. Segaduste vältimiseks panen, siia nägemuse sellest millise summa eest olen nõus autost loobuma 1500€ Autot saab näha ja uurida Keilas. PS või Helista 556O145O
  5. ork

    O: typ 168 diffri

    Ega sa ülekande arvu ei oska öelda, BMWfans pakub ülekandeid vahemikus 3,91-4,27?
  6. ork

    O: R6 spido koodipulka

    Tänud info eest. Tegelikult ma ühe kiibi juba ostsin e-bayst aga see osutus jamaks, kuna ta ilmselgelt valetas ja külma ilmaga ei töödanud üldse.
  7. ork

    O: typ 168 diffri

    Otsin ikka diffrit!
  8. ork

    O: R6 spido koodipulka

    Ikka oleks vaja!
  9. Tere Soovin osta R6 spido koodipulga, või tervet spidoplokki! Erko 556o145o
  10. Pakkuda on naastrehvid Gislaved Nord Frost 5 , mõõdud 225/55R16. Mustri sügavus 4-6mm enamus naaste alles. Hind 100.- jooks Asuvad Keilas 556o145o
  11. ork

    O: typ 168 diffri

    Ikka vaja diffrit!
  12. ork

    O: typ 168 diffri

    4.10 kinnine on juba, tahaks lahtist.
  13. ork

    O: typ 168 diffri

    Tere. Soovin osta E30-le typ 168 diffri, ülekanne võiks jääda 3.6.. ja 3.9... vahele. 556o145o Erko
  14. Nii, installisin tahvlisse google chrome nüüd pilt jälle korras.
  15. Sirvin foorumit Samsungi tabiga või Huawei telefoniga mõlemal juhul on pilt sama, kui mälu ei peta siis viimased 5 päeva on asjad teisiti kui varem.
  16. Tervist. Kas mina olen ainuke kellel foorumi teemade pealkirjad ekraani vasakus servas ülevalt alla jooksevad? Kas see peabki nii olema?
  17. ork

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna hommikul, Pärnu mnt-l ilus kabrio E30 AiriL-iga roolis.
  18. ork

    Lobamokkade rubriik

    Need ei ole mingid suvalised patareid, Tallinnast leidsin mina need Tondi raudtee ülesõidu juures asuvast akupoest.
  19. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ei usu, kuna tegemist ajutise veaga.
  20. ork

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ei hakanud uut teemat tegema, nii et kirjutan siia oma mure. Probleem M50B25 mootoritööga, muidu töötab ilusti aga suvalisel hetkel kaob mootorist jõud, kuidagi jääb tühikäigul käima ja kui gaasianda siis puterdab. See kestab umbes 30sekundit kuni minut, peale seda käib jälle ilusti. Mõtlesin, et viga kütusesurves aga ei, surve on ilusti 3,5bari ka sellel hetkel kui puterdab. On kellegil ideid kust viga otsida?
  21. ork

    Müüdud

    Sorry for OT! Antud velgede ET ei ole kindlasti 7 vaid pigem 48mm, see 7 on velje laius tollides!
  22. Nii nimetatud "bump steeringu" vältimiseks peaks seibid paigaldama lati alla!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus