Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    299TFC ümber registreerimata!

    Sellistel juhutudel olen läinud mnt büroose ostumüügi lepinguga ja teinud võõrandamis avalduse,see seob otseselt selle sõiduki uue omanikuga. Et vältida edaspidi sellised probleeme olen üritanud alati mnt büroos ära käia koos ostjaga. Mul on mingi mälestus et kasutaja siimu pakkus antud isendit kunagi varuosadeks,kuid ma võin ka eksida.
  2. sass

    K:Paisupaagi asukoht

    Tänud GTA abiks ikka kui jäme se polt peaks olema mis lanseka külge keevitada? Juhuks kui ma ei leia ennem töösse minekut seda plastik junni.
  3. Tere! Seoses väksemahuliste keretöödega kapoti all,oleks vaja teha kinnitused facelift paisupaagile,mõni r6 omanik ehk teeb pilti ka kirjutab kinnituste kordinaadid. Suht kiire selle infoga,ahjaa plastik junni oleks ka vaja millega paisupaaak kinnitub ülevalt. Tänud!
  4. sass

    M: 320i kardaani leevendi

    kas poldi auk on 10 mm?
  5. http://www.ebay.de/itm/BMW-e30-NFL-Ruckleuchten-schwarz-lasierte-Taillights-black-smoked-MHW-Startec-/121521382677?pt=DE_Autoteile&hash=item1c4b3d2515 http://www.ebay.de/itm/BMW-E30-Ruckleuchten-u-original-Kennzeichenhalter-BMW-Nr-82129401076/301429278874?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%
  6. Pakkuda sellised 15" valuveljed mis tulid E36 alt esineb kriime,hind:45 eur jooks tel:562012kaheksa kolm
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    Nagu eero ix,kas sa armastad seda või vihkad aga külmaks ei jäta.
  8. sass

    Lobamokkade rubriik

    44.4 vms siis seda ikka leidub typ188 näol
  9. sass

    Lobamokkade rubriik

    Taas e34 omanikuks saades oli minu esimene eufooria just se ,et igasugune tilulilu ja ei maksa midagi võrreldes e30. Nagu näiteks sain e34 esimesed sportistmed 15 euri paar,taga klaasi kardin 10 eur,tweetrid ette 10 eur,väike kompu 5eur. Võrreldes e30 on need hinnad nali,kuid e30 puhul on asju mis on tõesti napakalt kallid. Mul pole näiteks siiani tõusnud käsi maksma valgustitega peegli eest sada eurot. Tihti on need ihaldatud kallid osad ka juba pudedad vanusest,lisaks kui külge kruvid siis hoia nagu s***a pilpapeal et jummala eest katki ei läheks. Nagu siin juba mainitud et diffreid peab iga aasta vahetama on samasugune kuluosa nn väike kompu millel jookseb pidevalt ekraan laiali,neid peaks varuma kapitäis või siis iga kasutamise järel panema vati sisse ja säilitama mulli sees.
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    Ix omanikud,palun mõõtke piduripauna diameeter ja tulemus kirjutage siia. Aitähh :-)
  11. sass

    R4 mootor vs R6 mootor

    Eiei, ei hakka midagi modima, b28 stockis niigi hea võimas mootor tava kulgemiseks. Ei ehita driftikat, ringraia ega muud kähkusõidu autot. Cabrio siiski Tarvis, kaugel sinu tegemine on ? Muidu sama mootor ? Sama mootor jah,jupid on enamvähem kõik olemas,vaja mootori ruumis tüüpkohad keevitada ja siis värvida. Kas Ews-i tõstad ka ümber?
  12. Kui pill sama ilus kui jutt, siis on hind suht hea kordades odavam kui siinseid laipasid lappida.
  13. Liikusid täna mööda vabaduse pst?
  14. sass

    Mootori rike

    Kontrolli vaakumlekkeid,lihtsam ja võimalik et ka odavam on minna pädeva diagnostiku juurde.
  15. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kas facelifti esimene stange käib ära keerates mõlemalt pool 3 suurt trox kruvi mis liistu all pesitsevad?
  16. sass

    esitiiva ja -põlle poldid

    Realoem.com vaata sealt
  17. Jah,ühendad kässari trossid selle hüdro silindriga ja saab väga hea.
  18. sass

    Mootoripukk

    Õiges mõõdus poldid saab sealt samast poest osta,tuleb arvestada ca 3€ väljaminekuga.
  19. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.driftime.ee/foorum/viewtopic.php?f=20&t=3500&sid=dd779fbe0e91007696eb6bc3ab37c4ed
  20. sass

    Mootoripukk

    Sama asja saab Tallinnas Tööriista marketist 69 euroga,eks ta üks hiinakas on aga paistab et täidab oma eesmärki kenasti.
  21. Pakub huvi selline isend: Võib pakkuda ka ilma koodita/mitte töötavat makki. PS
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    Intake muffler with cyclon mis se tähendab? http://bmwfans.info/parts-catalog/13711427793/
  23. sass

    Põhjalik e30 projekt.

    Realoem.com Bmwfans.info Need on bmw varuosa kataloogid,väga suureks abiks auto kokkupanemisel.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus