Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Pisike

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

20
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Pisike võitis päeva viimati 2. märts 2016

Pisike sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

5 meeldimist

Kasutajast Pisike

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

132 profiili vaatamist
  1. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Ma otsin selle paberikese ülesse ja teen pildi, siis sealt ehk oskavad targemad ise välja lugeda mis teema on. Ma tean rääkida seda, mida mulle stendis öeldi
  2. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Ta on mul müügis ja, aga ei ma ei ole veel käega löönud. Vaatan mida pakutakse, aga ilmselt jääb ikkagi minu kätte väga paljudel erinevatel põhjustel. Aga eks see selgub. Ma siiski põen veidi kere pärast. Olen suht tupikus endaga ja ei tea kus otsast ma peaks üldse pihta hakkama. Uurin nende pukside kohta, mida siin on kümme korda mainitud ja õõtsad sain aru, et peaksid hoopis korras olema. Nii, et kui pukside vahetus ka ei aita ja rooliotsade vahetus siis siinkohal saab minu mõistus otsa. Suhtlen ka eelmise-eelmise omanikuga, et teada saada, mida edasi reaalselt teha. Aga elame ja näeme mis saab.
  3. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Kiire küsimus: Kui kulukaks läheb auto kere sirgeks tegemine? Kas on mõtet üldse? Põhjus: Käisin sillastendi tegemas ja tuli välja, et rattad olid viis kraadi viltu Nagu päriselt?! Aga ja. Tuli välja, et sillastendi ei olegi võimalik sellel autol üldse teha, sest kere on kõver. Nüüd ma ei teagi mida teha, sest autoga sõita tahaks ja olen kuulnud, et ei ole väga pointi kere näppida, sest niikuinii sirgeks ei saa. Oskab keegi mingisugust infot anda, õpetada mida iganes veel?
  4. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Mina olen ka nõus sellega, et see auto on igat senti väärt ja igat sekundit. Ühel heal päeval kui see korras on siis ma olen ilmselt väga õnnelik naine. Kaalusime siin Härraga sellist mõtet, et osta üldse originaal - uus mootor sinna peale, sest see mis seal praegu pesitseb, on niii poolik kui poolik veel üldse olla saab. Ei ole midagi kindlat selle mootori puhul. Natuke on siit võetud ja natukene on sealt võetud. Ilmselgelt ei ole see ajude-ragistamist väärt. Õõtsade vahetus sellepärast, et kui juba veermiku vahetamiseks läheb siis tasuks ka need juba ära vahetada. Tean, et juppe raske leida ja hind on neil ÜÜÜBER kallis - kui õige jubina leiad. Aga kirjutan Eix22-le ja vaatan kuidas ta mind abistada saab. Nii mõnigi Härra on mind siin juba aidanud ja Suur aitäh Teile nõuannete/abi/toetuse ja kaasaelamise eest! Esiamordid huvitavad mind - seega kui extreme327 mind sellega aidata saate siis ma paluks Teie abi! Siis üks selline SUURE ringi küsimus - kuna autol on ka rooliotsad nii niii läbi ja ilmselt amordiring ka, sest see auto ujub teel nagu kala vees siis kas on oht, et tagasild võib ka lahti olla või midagi sellelaadset?
  5. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Nii noored & ilusad, Eile sain autoga lõpuks koju sõita. Nii fun oli. Ma ikka nii armastan seda masinat. Aga paaki ma ei vahetanud, sest ma ei ole seda veel kuskilt saanud. Täna hakkan juppe otsima töö juures ja siis saab loodetavasti nädalavahetusel autol mõned asjad ära vahetada. Kui eile koju sõitsin siis rooliotsad (ei tea kas sisemised või välimised) on vääääääga läbi omadega. See tegi sõitmise natukene ebamugavamaks, aga polnud hullu, sõidetud sai. Iga tankla juures mis tee peale jäi, tuli tankida viis liitrit bensiini sisse, et ikka koju jõuaks ilusti! Mis siis autol oleks vaja kiiremas korras vahetada? Rooliotsad (eeldan, et tasub vahetada nii sisemised kui välimised) Õõtsad Amordid (terve ring) Tagumised vedrud Originaalpihustid Õhulugeja Käsipiduri võiks ka juba korda teha Bensiinipaak Kütusepumba võiks ka uue panna siis juba Õlifilter Õhufilter Kütusefilter Hetkel vist nagu rohkem ei olegi praegu mida võiks kohe nii puusalt meelde tulla, et nimekirja veel lisada. Kui nädalavahetusel õnnestub peale tööd mul garaazis auto kallale minna siis kindlasti teen ka videopostituse, et kõik jäädvustada kuidas ma oma E30 korda tegema hakkan. Ja teilgi on endal nii huvitavam mu postitusel silma peal hoida. Päikest!
  6. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Täna õhtul saan teada, kas saan vajaliku bensiinipaagi ja kui saan siis ülehomme vahetan töö juures ära. Ja võibolla siis kannatab isegi rulliga koju sõita. Oleks vahva küll kui 60liitrit bensiini ikka paagis püsiks, mitte ei voolaks keset parkimisplatsi laiali Aga aitäh aitäh õpetuste eest! Usun, et peaksin hakkama saama sellega.
  7. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Nii..kuna ma ei ole nõus autot viima kuhugi remondi töökohta siis ma uurin Teie käest siin, et kas bensiinipaaki on väga keeruline vahetada ja kui keegi viitsib siis võiks kuidagi infot anda, mida ma selleks tegema pean jne.. Püüaks ikkagi ise vahetada!
  8. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Mulle öeldi ka jah, et kuskil 20 liitrit püsib sees, aga loogiline oleks siiski paak välja vahetada. Nüüd suure ringi küsimus - Kas keegi teab kedagi kes pakub bensiinipaaki ja kui kalli raha eest?
  9. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Auto mootorit ma tuunima siiski ei hakka. Teen kõik tagasi originaaliks nagu ta olema peaks. oo7 - "Mingi vend on sinna aretanud lihtsalt peale pihustid ja lugeja mis silindrid lihtsalt pentsu täis kusevad muud midagi ." Just sel põhjusel ma selle originaaliks ka muudan. Ja leian, et 125 kW on täiesti piisav, et ix-iga lõbus sõita oleks. Aga natuke huumorit ka Teile! Sain siis auto kätte ja läksin ise tööle tagasi. Ütlesin Härrale, et kui ta viitsib siis võiks auto mul ära tankida. Noh nii saigi tehtud. PAAK TÄIS! Auto seisis kenasti töö juures ja elu nagu lill. Ühel hetkel märkan, et mingi väga suur loik on auto all ja muudkui tilgub seda vedelikku sinna alla. Härra ütles ka mul, et jõhker bensiinihais käib üle pea. Dadaaaa....bensiini voolaski välja. Terve õu haises selle järgi. Kutsusin vana omaniku platsi ja sai auto garaazi töö juurde mul aetud. Ega midagi tõmbasime bensiini välja ja auto jäi töö juurde. Esmaspäeval võtan kätte ja uurin asja mis värk on. Tahtsin nii väga sellega koju sõita ja lõpuks ei saanudki. :/ Aga pole hullu midagi. Vaatame mida vaja teha ja teeme korda. Aga nagu ma aru sain siis eelmine omanik vahetas bensiinipumba ära ja kas on võimalik, et ta ei pannud seda korralikult kinni? Võimalik on ka see, et lihtsalt roostetanud ja auk sees kuskil Igatahes minu esimene kohtumine E30-ga nägi välja selline:
  10. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Nagu jutt alguses oli, et saan atuomanikuks siis nii ka juhtus. Ametlikult E30 omanik.
  11. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Ma ei arvagi, et odav on ja ma tean seda üsna hästi, sest Härra E30 tuunivad VKM mehed nii, et jah ma tean et raha ja aega kulub. Ning ma olen selleks ka valmis. Mul ei ole kahju investeerida autodesse mis on väärtuslikud ja mulle tähtsad. Sellega olen kursis, et ABS on neil olemas ja kui ma ei eksi siis sellel autol hetkel ei peaks ABS üldse töötama. (võimalik, et valetan ka praegu) Aga ma ei tunneks sellest ka puudust. Soov on niikuinii sellega ka raja peal sõita ja see, et rallit sõita kavatsen sellega, ei tähenda, et ma ei saaks ega viitsiks seda korras hoida...üks ei välista teist. Ja ausalt öeldes ei ole ma väga kindel kui hullult ma rajal olles seda ABS'i taga igatsema hakkan..kas üldse hakkan
  12. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Okei. Selge. Aga kuidas ma tean, mis kiip sinna sobib või millised seaded seal peavad olema, mis nõutud on? oo wow..see on ju väga hästi! Aga ilmselt tuleks selle tegemiseks auto viia kuhugi ja lasta see ära teha? Oskab keegi hindadest rääkida? Olen nõus, et kui asjad juba peal siis võiks katsetada, kui läheb hästi on tore kui ei lähe siis leiame muu lahenduse!
  13. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Selline küsimus, et kuna Härra autol oli eelnevalt 3,0 V8 peal, siis kas minu E30-le see aju peale ei sobiks? See mootor on minu jaoks üsna võõras ja saan ise ka aru, et see on üsna poolik projekt, et natukene on siit ja sealt võetud ja otseselt midagi konkreetset ei ole. Aga nüüd vajangi Teie kõigi abi, kes seda autot siis tunnevad/teavad mis iganes veel, et kuidas ma saaksin paremini ja millest ma alustama peaksin ja miks ma midagi peaksin just nii tegema nagu soovitatakse. Ja ma ei tea sellest autost ise mitte midagi ja isegi kui teaksin..isegi siis ma oleksin selle ära ostnud. Kas selle auto kohta käivad teemad on ka siin grupis üleval? Härra otsis mul, aga ei leidnud.
  14. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Aitäh abistamast vastustega/pildiga TonT
  15. Pisike

325 ix '89 - Pisike

Ma just kahtlen selles, et ma suurem ja pikem olen Üsna pisike 164 cm pikk, peenike ja nii edasi Kindlasti tahab ta värvi, aga kuna praegu see sõitmist otseselt ei sega siis kannatab niikaua ära kui tekib võimalus värvi peale valada talle. Ma ei märganud seda seljatoe lingi vajutamise funktsiooni - aga kontrollin üle. Mul Härra arvab sama. aga kuna ma ise olen harjunud väiksemate roolidega sõitma siis see hetkel on üsna harjumatu ja võõras.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus