Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ei saa arvele? mul 185/65 15" pakkuda, lamellid
  2. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    minu pakkumine 324td radikale endiselt kehtib.
  3. kui see maksab 5k siis mis ma võin enda roika eest 3k küsida?
  4. Toivoku

    e30 ei käivitu

    aku pealt tulev peenem juhe on korras?
  5. Toivoku

    O: kütusepaagi

    uus 63L paak veits alla 250.- kätte saaks täna tellides, homseks. 55l maksab samapalju ja hind sama.
  6. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    NRF 85 NIssens 90
  7. Lootus küll väike, aga kunagi oli neid autosid selliste esituledega nii mitmeidki, et noh ma tahaks enda omale nüüd ka selliseid võredega koos siis ikka
  8. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    nissens 100.- NRF 95.-
  9. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    seda,et mõni eelsüüteküünaldest on ära väsinud ja ei tööta enam, vahetad välja siis roheline ringike tuleb tagasi
  10. no see kes kolalst myyb on seda ohtrasti paremaks teinud, see oli ennem kui montanaga värvitud. Mind ärritas lihtsalt hind, ag anoh nagu öeldakse, loll pole see kes kysib vaid see kes maksab.
  11. jah esimesed tiivakaared samamoodi rellakat näinud:( sest komplekt ei tahtnud istuda vägahästi kokku facelift auto põllega.
  12. esimese originaal bbs spoila lõikas kohalik spetsialist juppideks ja viskas hiljem vist lõkkesse.
  13. hea hind ära pedereeritud 324 eest? siis see kupee mis mul garaazis vedeleb originaal mtech2 ringiga ja korraliku sisu ja varustusega oli ju vabsjee soodus diil (5k)
  14. Toivoku

    Kojmehed

    vabalt
  15. Toivoku

    Kojmehed

    see peab niisama välja mahtuma, ma vahetaisn nii enda rullil kui sõbra facelift ja paaril kliendil alles hiljaaegu hoovastikke ja mootorit
  16. Toivoku

    Kes, kus ja keda nägi

    mis esistange põll see selline on?
  17. hellista parem Laurile, see internetis kirjtuamine kyll ei aita sul kiirelt varuosi saada Veljemeistri taavi teeb sul velje korda Lauri annab ka maalri kontakti sulle.
  18. Lauril ju ääsmäel peaks olema kõik sulel vajalikud detailid.
  19. siiani minu silmis kõige mõnusam on olnud 525tdsi külmosa ja keskosa originaal 2,4td kuumaosas, madalalt hakkab tõmbama ja tõmbab lõpuni välja, see 2,4 väga ei taha hingata, mul mingi hiinakas oli ka peal aga sellel tuli boost alles vist mingi3k pealt , aga noh oli lõpuni välja hea, linnavahel oli veits kehva mu meelest sõita. ja kõige parem oli vast muutuvageomeetreiaga turbo mingisuguse saabi pealt, sellele sai mingi algeline juhtimine ka tehtud ja see alustas kenasti varakult ja ära ei lõppenudki. Samas ma ei sõida kõrge rõhuga ka mingi 1,3 max.
  20. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    ma mõtlesingi seda,et sellest autost ja sümptomitest tead rohkem kui mina. aga jah tegelt peaks olema asi õhutihe.
  21. Toivoku

    E30 ostuabi

    no eks ikka jah ostetakse igasugust s***a kokku igasuguse hinnaga, mõnimees saab tonniga super mõnusa ja tiheda pilli, teien maksab 4k ja saab mõnusasti üle. Siiski leian,et korralik preface 4 ukseline 323 ei ole eesti mõistes rohkem väärt kui 3-4k euri. võta kas või Jaanise vana 323 mis ühele neiule läks, midagi head ei olnud, samas ka midagi hullu polnud. lihtsalt jah 6k eest võiks juba heas korras pill olla, kasvõi mtech 2 :D. Su enda ehitatud mtech 2 ju läks ka odavamalt kui 6k euri ja seal vägapalju originaal pilpaid küljes .
  22. Toivoku

    E30 ostuabi

    samas kas kottis mootoriga 4ukselise panni eest ,mis vedelenud jumal teab kui kaua , on see ikka aus hind? 6k pole kindlasti tavaline hind eesti mõistes. 3k läks ju mtech1 kitiga pill millel oli 2,5 liitrine. 6k euri eest sooviks ikka heas korras autot.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus