Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kimberlyader

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

16
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

kimberlyader võitis päeva viimati 28. märts

Kasutajal kimberlyader oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

12 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast kimberlyader

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    E30 '89

Hiljutised profiili külastajad

176 profiili vaatamist
  1. kimberlyader

Ostan esimese strut bari

Korralik terasest uus strutbar 96€ (Pilt) Alumiiniumist iluasi 59€
  2. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Toivo, okei, raske on kui 1 auto on sinust 180km kaugusel ja sa saad seda ainult paar nvd kuus tegemas käia
  3. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Ma tänan selle tähelepaneku eest. Tuleb mõelda nüüd mis teha Raske kui on rohkem kui 1 auto mis tähelepanu vajab
  4. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Neile kahjuks on uus omanik olemas juba
  5. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

15” jaa. Asenduvad 16 tollistega.
  6. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Kahjuks ma pole veel piisavalt teadlik rullikate kohapealt, et seda kommenteerida
  7. kimberlyader

Ostan 4x100 flantsid

Siit saab: www.facebook.com/stance.ee
  8. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Õnneks ma ehitan autot endale ja mulle väga meeldib
  9. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Pregugi ootab Viljandis, et ma ta jaoks aega leiaks Valmis saab, siis hakkab Tallinna ja Viljandi tänavatel liikuma põhiliselt.
  10. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Aeg oma armsakesest ka teema siia teha. Tegemist on 1990a sedaan kerega preiliga. Kapoti all on tal 2.0 95kw mootor ning ilmselgelt manuaal kastiga. Pikka juttu ei oskagi temast tutvustuseks teha aga kes mind vähegi tunneb, see teab, et stock autoga ma sõita ei mõista. Panen siia kiire listi asjadest, mis ootavad külge kruttimist: ▪️Ilma pikema jututa said autole coilid tellitud. Algselt ta-technixi coilid kuid üsna pea sai selgeks, et see auto ei saa teisele alla jääda ning tellisin D2 Racing coilid. Kuna mul teise auto all on sama tootja coilid ning sõidumugavus on 5+, siis usun, et see oli ainuõige valik ka selle auto alla. ▪️Kuna mulle on vanades autodes alati puitroolid meeldinud kuid nardi on liiga igav, siis tellisin endale vähe sobilikuma rooli. Tegemist on Viilante kuldse keskosaga rooliga. ▪️Järgmiseks tellisin musta iluvõre ning smoke esituled. Shadowline liistud veel puudu. ▪️Tellitud on ka M-tech 2 bodykit. Loodetavasti jõuab ka varsti. Plaanis on see preili enne suve üle värvida ning madalaks lasta. Peab veel sobivad veljed alla leidma kuid pole kuskilt midagi silma hakanud. 🤔 Ei hakka juttu pikaks ajama. Panen mõne pildi ka. Palju pilte pole kuna ei oska stock autot pildistada. Kes mu autoehitusega rohkem kursis tahab end hoida, siis instagramis (@kimberlyader) liigub rohkem infot. Ilusat kevade algust kõigile! ✌️
  11. kimberlyader

O: FL sedaanile

Hei! Otsin oma Fl sedaanile mõningaid juppe: udutuled musta värvi akende ümber olevad liistud sportistme tagumise plastiku Musta värvi uksepolstrid (vändaga aknad) asukoha poolest oleks sobivaimad Tallinn/Viljandi pakkumised palun kohe koos hinnaga ja võimalusel pildiga.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus