Hüppa postitusse

kimberlyader

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    33
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

kimberlyader päevavõit oli viimati 11. mai 2020

kimberlyader sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

1 jälgija

Profiili info

  • Minu autod
    E30 '89

Hiljutised profiili külastajad

1 575 profiili vaatamist

Kasutaja kimberlyader saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

16

Reputatsioon

  1. 16x9 ET17 - 195/45/16 16x10 ET3 - 215/40/16 Nankang Ultra Sport NS-II Hind 1900€ Asuvad Läänemaal kuid saab ka Tallinna transportida
  2. 16x8 ja 16x9 peal on Nankang Sportnex NS-2R 205/55/16 Hind 450€ Asuvad Läänemaal kuid saab ka Tallinna transportida
  3. Mul on 2 uut Tallinnas olemas 17€
  4. kimberlyader

    M: sportsisu

    Müüa sinine sportsisu müün kõik koos Juhi istmel riie katki. Muus osas täitsa viisakad. Ühel esiismed on tagumine osa puudu Hind 600€ asukoht Laagri
  5. kimberlyader

    M: sedaani uksed

    3 ust endiselt alles!
  6. Müüa sedaanilt uksed VE uks müüdud PE leidub roostet 80€ VT roostevaba 120€ PT riostevaba väikse mõlgiga 100€ klaasid jne jäävad külge asuvad Tallinnas
  7. Mul on Tallinnas pakkuda
  8. Korralik lipiga tagaluuk pakkuda. Roostet ei tuvastanud kuid kunagi on vist mingi suurem spoiler olnud ja seetõttu augud. Hind 140€ Asub Läänemaal kuid homme saaks Tallinna kaasa võtta.
  9. Uus kvaliteetne vahetükk on olemas kui pole veel leidnud. 49€
  10. Ostan e30 (4x100) tagumised ketastega õõtsad. Pakkumised palun kohe koos hinnaga.
  11. kimberlyader

    Ostan esimese strut bari

    Korralik terasest uus strutbar 96€ (Pilt) Alumiiniumist iluasi 59€
  12. kimberlyader

    Ostan 4x100 flantsid

    Siit saab: www.facebook.com/stance.ee
  13. Hei! Otsin oma Fl sedaanile mõningaid juppe: udutuled musta värvi akende ümber olevad liistud sportistme tagumise plastiku Musta värvi uksepolstrid (vändaga aknad) asukoha poolest oleks sobivaimad Tallinn/Viljandi pakkumised palun kohe koos hinnaga ja võimalusel pildiga.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus