Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kimberlyader

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

26
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

kimberlyader võitis päeva viimati 28. märts

kimberlyader sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

12 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast kimberlyader

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    E30 '89

Hiljutised profiili külastajad

308 profiili vaatamist
  1. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Püüan ikka tegeleda jaa. Tegelt kere tal eriti hullus seisus polegi võrreldes nii mõnegi autoga mis ma siin ringi vaadates näinud olen 😁
  2. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Müüki ilmselt mingi hetk
  3. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Siis ei tohiks probleeme tekkida 😊
  4. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

M3ga ei tohikski probleemi olla vist aga mõtlen just tavalise e30ga Kas need mootori võimsuse ja kubatuuri %’d käivad minu passis oleva mootoriga võrreldes või kõige suurema mootoriga, mis e30 peale pandi? Plaanis oligi 3.0 V8 sinna vahele panna kuna see mootor pm vedeleb
  5. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Sain vahepeal juba e30 ketasõõtsad ka seega see mure lahendatud. Samuti lendas auto pealt maha M20 koos kastiga. Järgmiseks sillad alt ja pritsi. On kellelgi reaalset kogemust V8 passi saamisega? Olen kuulnud, et neid mõned peaksid olema millel passis.
  6. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Veljed on 4x100 jah. Madaldusega peaks need veljed piisavalt peitu pugema
  7. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Hmmm...see variant siis ikkagi ei sobi 😀
  8. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Juba mõni aeg tagasi jõudsid Soomest mulle veljed kohale. Tegemist ACT SX kolmeosaliste velgedega 16x9 ja 16x10. ET osas jään hetkel vastuse võlgu aga kui õigesti mäletan, siis alla 10. Praeguseks olen auto täiesti laiali lammutanud v.a põhjaalune milleni veel jõuan. Põhjast tuli 2 augukest välja kuid üldiselt ikka üllatavalt korralik kere. Püüaks veel ketastega õõtsad tagasilda leida või tuleb e36 complacti omad võtta ja 4x100 puurida. Samuti otsin mobiilset liivapritsi teenust, et põhi alt puhtaks pritsida. Keegi oskab kedagi soovitada, siis oleksin väga tänulik.
  9. kimberlyader

O: Sparco rooli vahetüki

Uus kvaliteetne vahetükk on olemas kui pole veel leidnud. 49€
  10. kimberlyader

O: ketastega tagumised õõtsad

Ostan e30 (4x100) tagumised ketastega õõtsad. Pakkumised palun kohe koos hinnaga.
  11. kimberlyader

Ostan esimese strut bari

Korralik terasest uus strutbar 96€ (Pilt) Alumiiniumist iluasi 59€
  12. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Toivo, okei, raske on kui 1 auto on sinust 180km kaugusel ja sa saad seda ainult paar nvd kuus tegemas käia
  13. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Ma tänan selle tähelepaneku eest. Tuleb mõelda nüüd mis teha Raske kui on rohkem kui 1 auto mis tähelepanu vajab
  14. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

Neile kahjuks on uus omanik olemas juba
  15. kimberlyader

320i’90 - Kimberlyader

15” jaa. Asenduvad 16 tollistega.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus