Hüppa postitusse
  • 0

M20 õlileke kaane vahelt- lahendusi?


Max.

Küsimus

Nii mõnelgi on mureks, et vl poolt kaane vahelt tuleb värsket õli, just sealt kust tagasivool jookseb. 

Kas kellelgi on kogemusi selle müstilise probleemi lahendamisega? Või on ainus õige variant A-osa tihend ja kõik? Ise olen vähese hulga silikooni peale mõelnud, aga ei tea kui hea seegi oleks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 17 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Ploki pinda puhastasid ikka enne kui tihend peale läks? Ja kas poltide pingutamiseks järgid juhendit ka?

Ütleks vastupidi, kuiva M20t mis kuskilt otsast ei leki on suht haruldane pilt :D Kui guuglisse lüüa siis seda probleemi esineb paljudel, enamasti süüdistatakse Victor Reinzi tihendit - samas ma ei arva et alati viga tihendis on. Ikka pigem pindade ettevalmistus.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

oi sa ei kujuta ettegi kuidas saab olla :(   See nüüd ei käi küll sinu kohta ega ka teiste kohta kes teavad mida nad teevad, aga jutt selline...

Üksmees tõi kunagi m30 mootori kaanetihendivahetusse millel oli poolaastat ennem seda tihend vahetatud, lihvimisest ei teadnud mees midagi, ainult uue tihendi pani ja kui kaane maha sain, siis oleks seda nagu betoon garaazi põrandapeal edasi tagasi "lihvitud"  Kõik poldid olid täiesti erinevalt kinni plokki rellaka lamellkettaga puhastatud jne. Küsis mu käest veel,et miks nii kalliks see töö läheb, et mõne tunni teema ju, ja ma ütlesin,et vähemalt 2-3 päeva läheb, siis imestas , et kas ikka õigesti teen :D

  • Haha 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Tundub, et mure lahenes siis taas uue kaanetihendiga(varesemalt lihvitud kaane tõttu siis +0.3).

Ei teinud midagi müstilist peale kerge pindade puhastamise.(Kaas uuesti lihvis ei käinud)

edit: kui nüüd järele mõtlen, siis ei jäänud ta pidama si**agi.

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus