Jump to content
E30 COMMUNITY

VÕHIK

Foorumikasutaja
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 meeldimist

About VÕHIK

 • Rank
  Algaja

Profile Info

 • Minu autod
  BMW E30 89a 316

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sain soovitusi et silindrites surved üle vaadata ja tuli välja et viiendas silindris puudub rõhk. teised olid kõik 13-14 bari.
 2. mure nüüd järgmine mootor puterdab ja ei käi üldse ja töötamise ajal läheb sisselaske kollektor viienda silindri juurest kuumaks. kas aeg uut mootorit otsima hakkata või suudab keegi selle käima panna ise enam ei oska midagi teha
 3. selge panen esialgu õlivarda külge aga kui on pakuda m50 sisselaset siis olen ka sellest huvitatud
 4. oskab keegi õelda kuidas karteri tuulutuse lahendama peaksin e36 õlivardal on koht kuhu läheb karterituulutuse toru aga mul e34 karter ja selle õlivardal ei ole seda kohta.
 5. nii pühapäeval sai tehtud autole diagnostika ja polnud ühtegi viga. ainult üks lambda oli läbi muud midagi.
 6. kas võib selle pärast jamada et mul kiirust ei näita? et ei saa signaali kätte. kuna mul kiirus jamas enne mootori vahetust kord näitas kiirust kord mitte.
 7. kahjuks ei saa tuua hetkel. auto seisab pukkidel ja ootab värvi minekut. veel proovin ise aga kui siis ka jõud üle ei käi siis peab sinu pakkumisele mõtlema
 8. Kui mootori peale sain oli ka immo peal. selle lasin maha võtta aga kas see võib ka mingit rolli mängida? et äkki peabki ajust ka midagi maha veel võtma kuna olen ühendanud neid juhtmeid aga ikka käib väga aeglaselt pöördesse 6000 pöörde lähedal.
 9. oskad õelda mis juhtmed ma kokku pean ajama et signaali kätte saaks.
 10. tervist selline probleem et sai pandud peale m52b28 mis on tulnud kunagi e39 pealt siis oli e36 peal ja nüüd sai pandud e30 peale. aga ei tööta ühtlaselt ja kui õhulugeja järgi panna sureb välja aga kohati jääb tööle aga lonkab ja ei lähe üle 5000 pöörde.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy