Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

karlerik

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  230
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

karlerik võitis päeva viimati 11. aprill 2012

karlerik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

10 meeldimist

Kasutajast karlerik

 • Tiitel
  Vana kala

Profiili info

 • Minu autod
  320i

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. karlerik

  Lobamokkade rubriik

  Ei mõista, sa kaasad oma ebapädeva tegevusega ühed kõige kallimad isikud oma elus. Soovid nendega toredalt aega veeta, samas teed nende elu isekalt ohtlikuks. Teine külg on kaasliiklejad, seekord ei tulnud autot vastu, milles liikleja oleks võinud saada su rattaga otsaette, jalakäijatest ja ratturitest rääkimata.
 2. karlerik

  O: 320i summuti lõpposa

  Küsin juurde, kas summuti ots on sirge e. nagu relakaga lõigatud või on ilusti flantsitud(rulli löödud )? Mul 1 sisse 1 välja.
 3. karlerik

  M:Pre e30 kupee varuosadeks

  Kus asub ja taga stange hind?
 4. karlerik

  316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

  Kui tellid tihendikiilud, siis kirjuta, kust tellisid.
 5. karlerik

  325E`(M20B27)`85 Renxx

  Mul sama, kütuse, temp näidik ja klotsituli jauravad olenevalt tujust. Tean omal kindlalt, et viga kellaplokis.
 6. karlerik

  Õline sisselaske ümbrus

  Vahetasin just õli, õlil on kütuse ja heitgaaside hais. Tundub, et mootor hõre ja lööb surve üles nii, et hakkab igalt poolt välja ajama. Ka olikorgi vahelt ja klapkambri kaane vahelt immitseb, rääkimata vantvolli otstest. Tuleb vist kompressioonid üle vaadata.
 7. karlerik

  Õline sisselaske ümbrus

  Tegu M20 320i 92kw 83a autoga. Pidevalt immitseb mootoriõli sisselaske voolikutest, gaasiklapi plastik korpuse vahelt. Mis teema mul seal on? Üks asi on, et voolikud vanad ja vajavad vahetust aga kas seal üldse õli liikuma peaks?? Realoemist neid voolikuid ma ka leida ei suuda, mida vaja vahetada(see mu oma saamatus). Auto seisnud terve talve ja ikka immitseb :). Pildid:
 8. karlerik

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Ilma toonita näeb jube hea välja. Ilus!
 9. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Tugilaagri kontrollin esimesena aga kavial.ee jätan varuks. Loodan tugilaagri veale, oleks vähe kergem viga.
 10. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Kas kellelgi on kokkupuuteid selle peavõlli laagri vahetusega? Varuosana seda vist saada pole, kui siis diffritega tegelevates firmades.
 11. karlerik

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Tulepesurid- vaata, et kojamehest mootori käiku kaasa ei aita, nuubid lähevad maha. Mingeid pilte on mul tehtud sellest taastamise protseduurist. Päris aeganõudev. http://foorum.bmwclassic.ee/viewtopic.php?f=1&t=3367&start=160 Endal oli üks mootor väga peetis, kokku ma ta panin aga töötab jõuetult ja jääb vales asendis seisma. Olen vaadanud, et Saabil on väga sarnased kojamehe mootorid, sealt seest saaks ehk uue mootori.
 12. karlerik

  M: OZ Racing Pluton, R16

  MÜÜDUD! OZ Racing Pluton, R16 7,5 et25 (80-90ndatel täpselt e30 jaoks toodetud veljenäitajatega, vt. kleebise pilti) - Sirgestatud. - Pulbris värvitud(krunt, värv, lakk) H: 290.- Asuvad: Tallinn, Nõmme Nädalajagu saab osta koos rehviga 215/45R16 https://www.reifendirekt.de/cgi-bin/rshop.pl?dsco=100&cart_id=50500279.100.6245&sowigan=So&Breite=215&Quer=45&Felge=16&Speed=&kategorie=6&tyre_for=&x_tyre_for=&Ang_pro_Seite=17&weiter=17&rsmFahrzeugart=ALL&Label=E-B-71-2&details=Ordern&typ=R-336811 Koos rehviga tuleb hinnale 220.- juurde sest rehvid on sõitnud ca. 4-500 km ja seda mõõtu läheb järgmiste velgede tarvis vaja. Rehvid on spetsiaalselt valitud ilma XL tähistuseta, et sõit mugavam oleks. karlerik(at)karlerik.ee 55kuus4viis7neli6
 13. karlerik

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Kas toonklaasi ja M kleepse tiibade pole plaanis eemaldada? Vaatan, et sul ka tööriista sahtlis 19 võti sirge otsaga aga hoidja nurgaall, kas seal käib tegelikult murtud võti? Ilus!
 14. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Peavõlli laager tundub loogilisem. Kässari hääl kindlalt ei ole. Tuleb uurida kuidas vahetada ja kas ise saab hakkama.
 15. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Millest tuleneb taga-silla kahin hhhhhhhhhh. Kahin on ühtlane, rattalaagrid on vahetatud, ka kurvis ei kao see kahin. Differ?
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus