Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

karlerik

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  232
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

karlerik võitis päeva viimati 11. aprill 2012

karlerik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

10 meeldimist

Kasutajast karlerik

 • Tiitel
  Vana kala

Profiili info

 • Minu autod
  320i

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. karlerik

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ma oma hobiautost ka raskel ajal ei loobuks madala hinnaga. Kui ootad minu taga, siis või öelda, et soodsalt sa seda ei saa . Odavalt tulevad müüki tõenäoliselt hooldamata ja kiirlaenu katteks müüdavad isendid. Saaremaa kabriolett, mis hetkel müügis tasuks sul siiski üle vaadata, tühja need mõlgid, need teed korda. Oma auto tõin samuti Saaremaalt krooniaja lõpus, bussiga sinna ja autoga tagasi. Oleksin ka ilma autota tulnud aga läbi amordid, mõlgid(need sai peale 8a. omamist välja meelitatud) jne. enam ei huvitanud sest auto oli aus. Ehk, Saaremaa pole kaugel, et üht 325-te vaatama minna!
 2. karlerik

  Lobamokkade rubriik

  Ei mõista, sa kaasad oma ebapädeva tegevusega ühed kõige kallimad isikud oma elus. Soovid nendega toredalt aega veeta, samas teed nende elu isekalt ohtlikuks. Teine külg on kaasliiklejad, seekord ei tulnud autot vastu, milles liikleja oleks võinud saada su rattaga otsaette, jalakäijatest ja ratturitest rääkimata.
 3. karlerik

  O: 320i summuti lõpposa

  Küsin juurde, kas summuti ots on sirge e. nagu relakaga lõigatud või on ilusti flantsitud(rulli löödud )? Mul 1 sisse 1 välja.
 4. karlerik

  M:Pre e30 kupee varuosadeks

  Kus asub ja taga stange hind?
 5. karlerik

  Õline sisselaske ümbrus

  Vahetasin just õli, õlil on kütuse ja heitgaaside hais. Tundub, et mootor hõre ja lööb surve üles nii, et hakkab igalt poolt välja ajama. Ka olikorgi vahelt ja klapkambri kaane vahelt immitseb, rääkimata vantvolli otstest. Tuleb vist kompressioonid üle vaadata.
 6. karlerik

  Õline sisselaske ümbrus

  Tegu M20 320i 92kw 83a autoga. Pidevalt immitseb mootoriõli sisselaske voolikutest, gaasiklapi plastik korpuse vahelt. Mis teema mul seal on? Üks asi on, et voolikud vanad ja vajavad vahetust aga kas seal üldse õli liikuma peaks?? Realoemist neid voolikuid ma ka leida ei suuda, mida vaja vahetada(see mu oma saamatus). Auto seisnud terve talve ja ikka immitseb :). Pildid:
 7. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Tugilaagri kontrollin esimesena aga kavial.ee jätan varuks. Loodan tugilaagri veale, oleks vähe kergem viga.
 8. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Kas kellelgi on kokkupuuteid selle peavõlli laagri vahetusega? Varuosana seda vist saada pole, kui siis diffritega tegelevates firmades.
 9. karlerik

  M: OZ Racing Pluton, R16

  MÜÜDUD! OZ Racing Pluton, R16 7,5 et25 (80-90ndatel täpselt e30 jaoks toodetud veljenäitajatega, vt. kleebise pilti) - Sirgestatud. - Pulbris värvitud(krunt, värv, lakk) H: 290.- Asuvad: Tallinn, Nõmme Nädalajagu saab osta koos rehviga 215/45R16 https://www.reifendirekt.de/cgi-bin/rshop.pl?dsco=100&cart_id=50500279.100.6245&sowigan=So&Breite=215&Quer=45&Felge=16&Speed=&kategorie=6&tyre_for=&x_tyre_for=&Ang_pro_Seite=17&weiter=17&rsmFahrzeugart=ALL&Label=E-B-71-2&details=Ordern&typ=R-336811 Koos rehviga tuleb hinnale 220.- juurde sest rehvid on sõitnud ca. 4-500 km ja seda mõõtu läheb järgmiste velgede tarvis vaja. Rehvid on spetsiaalselt valitud ilma XL tähistuseta, et sõit mugavam oleks. karlerik(at)karlerik.ee 55kuus4viis7neli6
 10. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Peavõlli laager tundub loogilisem. Kässari hääl kindlalt ei ole. Tuleb uurida kuidas vahetada ja kas ise saab hakkama.
 11. karlerik

  Sahin-Kahin tagasillas

  Millest tuleneb taga-silla kahin hhhhhhhhhh. Kahin on ühtlane, rattalaagrid on vahetatud, ka kurvis ei kao see kahin. Differ?
 12. karlerik

  Pooltelje kinnitus momendid?

  Otsisin mitmest kohast andmeid pooltelje kinnitus mutri ja ka diffri pooleste Allen type M10 poltide momente. Andmed on siin seal natuke erinevad aga kas 200Nm 30mm mutrile on ok või võiks vähem olla? Diffri poolsed M10 poldid 83Nm, sama küsimus.
 13. karlerik

  O: M20 radikas...lukku

  Tundub samasugune olevat.
 14. karlerik

  M: Fli 5´ kõlarid 2tk

  sellised: https://www.noortehnik.ee/fli-5-koaksiaalkolarid/ Korras, vist 3a. kasutusel olnud hobiauto küljes e. aastas 3000km kuulamist. Hind: 15.- karlerik(at)karlerik.ee
 15. karlerik

  M: radikas, pre 325i ?

  pakkuge hinda Müüdud.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus