Hüppa postitusse

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. zero

    320 1984 coupe

    Vaata mis aasta klaas see on seal ees. Ajaga ikka tekivad kahjustused...mitte küll mõrad või silmapaistvad täkked. Vaata nii vanast klaasist läbi vastu päikest ja võta uus kõrvale, siis saad aru.
  2. zero

    Pagassi lipi paigaldamine

    Originaalis seal küll mu arust midagi vahel ei käi, ainult pehmest materjalist seibid, mis nende poltide otsas on.
  3. Ega muud polegi siis, kui tester kätte ja juhtmeid taga ajama. Kui kaitse kindlasti korras, siis kas sinna kaitsmele tuleb vool peale üldse? Kas mootori külge minevatel otstel pole ka mingit pinget peal? On olnud juhus kus ntks oli massi juhtmel katkestus sees, ning mootor ei toiminud. Võid ka selle reostaadi ühenduse üle vaadata, äkki klemmid oksüdeerunud vms. Ära puhastada ja uuesti ära ühendada
  4. Seal kommenteerimine ettenägelikult ära keelatud https://www.facebook.com/groups/550677341631531/permalink/1737884282910825/?sale_post_id=1737884282910825
  5. https://m.facebook.com/groups/815380148537749?view=permalink&id=1552213104854446
  6. Tere. Sedakorda olen siis 15" Zender star velgede kapslite otsingul. Äkki kellegil vedeleb mõni kuskil kuuriall või garaazinurgas. Ei ole oluline mitu tükki, võib ka ühe kaupa pakkuda. Lõpetuseks pilt ka.
  7. Ma alles uurisin neid bmwfansis, näitas küll mu arust neid kleepse seal. Muidugi seal need pildid ei pruugi minna kokku reaalsete asjadega, aga midagi näitab
  8. zero

    Käsipidur

    Endal kataloog ju nina all lahti, vaata sealt millele veel lähevad samasugused. 36 ja 34 samad mis e30 omad. Seda jõuõlga pean silmas siis. Kerede ja mootoritega võivad erinevused olla sees.
  9. Pigem on jah salongipilt vaest autost läinud kogemata.
  10. zero

    Lobamokkade rubriik

    Kas mitte e30-l endal ei olegi juba 33 ja 35mm need kolvid? Mõtlen selles mõttes et eriline upgrade see ei ole ju?
  11. zero

    Lobamokkade rubriik

    Arvatavasti lühis kuskil
  12. zero

    Esipõll

    Ikka sobib. Aga õige mt2 on kahes osas ja stange on ka teistsugune.
  13. zero

    Esipõll

    Alumisel pildil mtech sul üldse. Aga seda tavalist fl kahe avaga põlle võib leida ntks 324td pealt, või autolt millele on paigaldatud konditsioneer. Kindel ei ole, aga õliradikaga autodel vist ka? See teine ava on parema jahutuse jaoks.
  14. zero

    Lobamokkade rubriik

    Mis lüliti seal selle kliima lüliti asemel on?
  15. Passis on 3.5 kirjas? Väljalase ka selline millega üv-lt läbi ei saa. Eks neid probleeme on veel, aga jäid need silma suurematest asjadest
  16. zero

    320 1984 coupe

    Müügitaktika
  17. zero

    O: Turvavöö jms

    Musti vaja ja korralikke. Kui leiad, saada privasse mõni pilt.
  18. zero

    O: Turvavöö jms

    Kupee ja sedaani omad peaks ikka erinevad olema. Selle liistu all pean silmas siis joonisel detaili number 1 Võib ka neid kinnitus klambreid pakkuda.
  19. zero

    Lobamokkade rubriik

    Ise olen ka e39 oma kasutanud.
  20. zero

    O: Turvavöö jms

    Ostan kupee kerega autole tagumise polstri liiste. Neid mis polstri ja akna vahel käivad. Veel oleks vaja ka korralikku juhi turvavööd.
  21. zero

    M fl universaal

    370mm mt2 rool ei hakka e30 külge ka, kuna mu teada oli neid ainult e36 peal.
  22. zero

    O: vasakut esiust

    Küünlajuhtmeid ju saada uuena, minu silmis poleks väga pointi jännata nende vanade ja väsinud juhtmetega.
  23. zero

    M40B18 toru ja filter

    Kuhu pime ette panna? Päris pimedaks ei maksaks söefiltri otsa teha, sest aurud peavad ju kiskilt välja saama. Miks ära vaja võtta?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus