Jump to content
E30 COMMUNITY

AndR

Foorumikasutaja
  • Content Count

44
  • Last visited

• Days Won

12

AndR last won the day on February 11 2019

AndR had the most liked content!

Community Reputation

52 meeldimist

About AndR

• Rank
    Mininokk

Profile Info

• Minu autod
    BMW 324TD

Recent Profile Visitors

977 profile views
  1. Mul pakkuda, kui ühe plaadi garaazist veel üles leian 😃 8st 7 on koos poltidega laual, ostsin ka stance'st, aga ei viitsinud hakata jändama nendega.
  2. Kui kellelgi pakkuda 8tk plaate, võib PM kirjutada 🙂
  3. @tim1 täitsa mina olin, ole sina ka tervitatud! Ahjaa, meie @grimesiga need, kes seal Laagri statis õhtuti istuvad päris tihti.
  4. @Smoking sul pole enam vaja?
  5. Aastal 2008 nad osteti, aga 2010 pandi autole alla. Ja siis auto seisis kuni 2016.
  6. Reas kuuese madaldusvedrud, ees langetavad -40mm ja tagant ka -40mm. Hind: 50 euri või siis Teie pakkumine siin pildil fitment 195/50r15 rehviga.
  7. mul jäävad tegelt üle 40/40 (vist) vedrud, 195/50r15 rehviga nägi välja selline:
  8. Sedaanile siis laevalgustit (B-piilari kohal). Oleks tore, kui saaks Tallinnas, aga võib ka postiga.
  9. Endale tellisin siit. http://www.tatechnix.de/tatechnix/gx/product_info.php/info/p29666_ta-technix-lowering-springs-bmw-3er-sedan-cabrio-touring-6-cyl--type-e30-60-40mm.html
  10. Laepaneel check paneliga? Tagumiste salongivalgustite hind?
  11. AndR

M: Mtech 1 rool

Mis diameetriga?
  12. AndR

Lähitule klaasid

Ebay vast koige lihtsam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy