Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    O/V: 4-6 typ koodipulk suurele OBC-le

    Noh, ma upin seda teemat ka
  2. Siin mingi MS Design spoilaringi teema? Kogu komplekti küll silm ei märka aga esistange näiteks? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1548619
  3. Võin ka veljed eraldi müüa.
  4. GTA

    Lobamokkade rubriik

    @ Margo, jäta ikka 325 vaim sisse autole Mis see M50 targem on, poole rohkem juppe ainult vaja osta kaaneremondiks Päris ehtne 325 on palju rohkem thumbs-up masin kui järjekordne swap-rats.
  5. GTA

    M: 16x7,5 Azev A, ET20

    Offset? Kapslid on alles?
  6. Mul on näiteks kombineeritud kellaplokk, töötavatest tükkidest Enamus kraami on Motometer, spidokas aga VDO oma. VDO-l on võimalik spidonäitu potensiomeetrist korrigeerida, tänu sellele olen saanud GPS-i abil näidu päris täpseks. Tahhomeetri jaoks on pistik ja selles vastavad pin-id olemas, kuna enda originaalplokil põles trükiskeemil paar rada maha ja doonor oligi vist 316 päritolu ja suure kellaga siis kasutasin plaati selle seest. Kõik klappis ja probleeme polnud. Tahhomeetrid peaks ka samad olema, mille jaoks see tablett muidu on.
  7. GTA

    Kellaploki mure

    Tere Raul! Patareid nagu patareid ikka, 1.5 volti tükk nominaal ja 3v jadas, selle kanti peaks ka välja andma. Kui patareid lekkinud on siis silmaga näha, et plaat hukas. Pmst saab patareisid ka vahetada ja kui endal tehnikat selleks pole siis mõni arvutite/koduelektroonikaga remondiga tegelev ettevõte saab sellega hakkama küll.
  8. GTA

    Suuremad pidurid E30nele

    Väljamaal on üldlevinud neid Corrado alt võtta. Sadulaid kasutatakse siis Mazda RX-7 oma aga ehk saab ka midagi vähemeksootilist välja otsida. Vahetükid tuleb nagunii meisterdada. Üldiselt nii väikse vahe puhul on mõttekam ehk korralikku klotsi ja pidurivedelikku investeerida? Saaks ju tunduvalt asisemaks orig. pidurid.
  9. 325-l on aku pagassis muidu, Pole hullu, vahel juhtub kõigil vast, ja see e30 kuulutuste sirvimine ajab inimesed elevile lihtsalt
  10. Tean, et nende leidmine Eestis on umbes sama tõenäoline kui ufot näha aga kuulutamast see mind ei sega sellegipoolest. Niisiis, oleksin tänulik info eest, mis viiks mind Feisslift kere Hartge, Zenderi, või AC Schnitzeri põllelisade leidmiseni. Võib olla ka muudelt tootjatelt - Alpina, BBS, Breyton, Kamei, Kerscher, Pfeba, kuid peab olema FL-ile paigaldamiseks. Hartge teema näeb välja selline: Zender: ACS Kontakt PS või tel. 53 410 582 Sander
  11. 205/50R16 peaks alla minema ka, aga 55 on juba liig, arvan. Endal oli kunagi 195/50R16 7,5" veljel ja polnud ka viga sõidumugavusel. E30 orig mõõdud on 205/55R15 ja 195/65R14, mugava sõidu otsijal tuleks nendest lähtuda.
  12. Ja kui sõidu ajal hiilgama hakkab, vahel kustudes, siis spidoploki trükkplaadil selle tule kohal ühe takisti jalad plaadilt lahti läinud. Üle tinutada ja asi jälle hea.
  13. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Mul on ka sama häda, kuid lahendust pole leidnud. Spido suur trükiplaat on vahepeal vahetunud, kadus terve hulk muid anomaaliaid kuid see jäi. SI-ploki patareid kontrollitud ja töökorras. Võibolla aitab ainult tahhomeetri enda vahetus?
  14. No. päike särab õues. Liigutaks teemat ka ülesse
  15. GTA

    O/V: 4-6 typ koodipulk suurele OBC-le

    Jumala lahe oleks, kui selle ikka leiaks Vihjed ka oodatud.
  16. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    No äkki olid ka, ma olin kohe elevil et niiviisi üle pika aja Paides, keset päist päeva mõnda teist rulli nägin ja ei pöörand sellele numbrile nii tähelepanu Veel jäi silma M-embleem esivõrel.
  17. Ära mootorit ja aastat maini, muidu keegi pakubki
  18. GTA

    Mootor lonkab (video)

    Kui enam mõistus peale ei hakka siis proovi teisi pihusteid ka. Mulle selline püttide ära kadumine ja küünalde mustaks tagumine toob silme ette ikkagi olukorra kus kütus jookseb lahinal silindrisse. Lisaks prooviks teadaolevalt korras õhulugejat pluss kellaks selle juhtmestiku ajuni läbi. Edit: eelnev kehtib juhul kui sa 100% oled kindel, et rihm on märgis ja süüde toimib.
  19. Olen ise ka otsinud ja ega keegi neist loobuda taha. Variant on päris uus garantiiga asi tellida: http://www.ebay.de/itm/SCHRICK-Nockenwelle-272-BMW-E30-325i-Typ-M20-/311293304032?pt=DE_Autoteile&hash=item487a86dce0 http://www.ebay.de/itm/Asym-Nockenwelle-272-BMW-M20-DBilas-NEU-/161606082047?pt=DE_Autoteile&hash=item25a0791dff
  20. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Punane tuuring Paides Selveri parklas, madaldatud, BBS RA veljega, nr. märgi tähed TGM. Keegi tunnistab omaks?
  21. Vist Zenderi küljelaiendid, pre spoilaringist aga küljed peaks FL-ile ka sobima: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=15&t=146411
  22. GTA

    O: Borbet A kapslid.

    Võta kapsel näppu ja lase kuskil cnc-ga tegelevas ettevõttes omale toorikud lõigata. Teine variant ebayst tellida, kui see hind mõistlik tundub: http://www.ebay.de/itm/Borbet-A-Gecleant-Wheel-Cap-4x-Nabendeckel-1-Satz-Deckel-Borbet-Type-As-/231390016436?pt=Auto_Felgen&hash=item35dfeb73b4 Originaale, millele suur borbeti kiri stantsitud peaks Eestis vahendama phoenixwheels.eu
  23. Ma elan maal, pole kellelegi suunda näidata nagunii Äkki nüüd kellelgi mingil põhjusel vale koodiga tiivad sattunud ja tahaks klapitada?
  24. On keegi ehk oma veljelaos inventuuri teinud?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus