Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Toivoku

O: logareid preface

Soovitatud postitused

ma eitea kas preface ja faceliftil mingi vahe ka aga logareid oleks vaja, kõikki 4 ja korralikke mitte nipukatega lapitud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Päriselus on erinevad esimese otsa masinate omad, uuemad sobivad vanematele. Taha ei ole tehtud logareid. Kui mõtlesid ette alumisi osasi, siis sinu aastakäigu pillil on see põhjakattega koos.

ühestükis logarid võin tuua järgmine nädal, kruvide kohad defektsed, enamusel on nii, seib alla ja toimib :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kirjuta siis teemasse ka kui neid alvadi omasid katsetama hakkad. Olen isegi nende tagumiste alvadi logarite peale mõelnud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Neid annab ainult prele, kunagi nägin ühte FL millele oli kuidagi kruvidega topitud, reaalselt need mädanevad kruviaugud hakkavad rohkem jama tekitama, kui ilma tagumise logarita sõitmine.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mu ltagakoobastes augud sees, ei jaksa see aasta keevitama hakata. Okei, aga tellin alvadist need tagumsiedja kui eix saad siis võta esimesed mulle.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus