Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
tafkae30

323 '84 prefacelift- tafkae30

Soovitatud postitused

Väga viis, et see valmis sai ikka. Mis plaanid on edasi? Loodan et mitte midagi suurt, selline hea rahulik sleeperi tablett praegu :D

Mäletan üle-eelmise omaniku käest seda masinat, kui veel originaalmootoriga oli, oleks võinud ka ära osta talt selle kuid praeguse seisuga on pigem vb isegi paremini läinud. Ma oleks kasutanud seda ülikooli ajal igailma liikurina ja selle jaoks oleks kõva kerega masin lihtsalt raisku läinud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
7 minutit tagasi, GTA ütles:

Väga viis, et see valmis sai ikka. Mis plaanid on edasi? Loodan et mitte midagi suurt, selline hea rahulik sleeperi tablett praegu :D

Mäletan üle-eelmise omaniku käest seda masinat, kui veel originaalmootoriga oli, oleks võinud ka ära osta talt selle kuid praeguse seisuga on pigem vb isegi paremini läinud. Ma oleks kasutanud seda ülikooli ajal igailma liikurina ja selle jaoks oleks kõva kerega masin lihtsalt raisku läinud.

Tere, ei ole tõesti midagi suurt plaanis, suvel hea töristada sellega. :D Eks midagi nipet-näpet on vaja ikka teha, aga üritan jätta ta selliseks, nagu ta on. :D Talvel ma temaga jah, sõita ei kavatse, peale kere ehitust pole ta minuarust lund näinud, õnneks :P

Muudetud , muutis tafkae30

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus