Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 12.05.2019 kõikidest kohtadest

  1. Endal oli ka sama mure et käigukang käis mööda salongi ringi.Nr 2 vahetasin välja, detaili nr 11 tegin ise 30x30x3 nelikant torust, (torust sai kahellt poolt materjali eemaldatud natuke et ta jääks nagu kahvli moodi. Fb grupis see inimene kes seda soovitas oli endale kardaanimuhvi jaoks ka augu sisse teinud. Ma hetkel seda ei teinud(kliirens on heal juhul 1mm aga vastu ei käi. Kuna töötan laserlõikusel siis mingi hetk rooman auto alla et vaadata ka muhvi jaoks lõigatava augu asukoht välja ning siis lõikan selle jupi välja. Praegu on põlve otsas tehtud asi :D) originaal shifteri asemele läks shortshifter ja nr 7 detaili hetkel tellima ei hakanud vaid panin veidike riidest teipi vahele. Nüüd on käigukang väga tihe ja käigu vahetus konkreetne.
    2 punkti
  2. 4,7,2,3,16,17,20,14,12 ja 13. Ma ei tea kas keegi selle kangi oma ka ära vahetab või kas seda saada on üldse, ise olen kangi ka ära vahetand. Eks see juppide vahetamise põhjalikkus oleneb ka sellest kes mida taga ajab. Ise ei poolda selliseid poolkõvasi lahendusi
    2 punkti
  3. Kohe, kui nii teeb, on uue lugu. Kolmikust ei piisa, klapiga kolmik ikka.
    1 punkt
  4. ma vastasin otse jani postitusele. kangi niikuinii originaali ei soovitaks osta, shortshifter stance.ee või otseminu käest ja on see käiguvahetus normaalne, mitte potis keedupelmeenide segamine.
    1 punkt
  5. 14 ,11 ja 6 mõjutavad, 7 ka. Ülejääk teisejärguline.
    1 punkt
  6. 14 ja 4, kõik ülejäänd ei mõjuta niipalju võiei kulu niiviisi
    1 punkt
  7. Miks pritsib? Ei tea. Endal juhtus sama ja hakkas sealt aukudest läbi ajama. Võtsin Automaailmast uue kolmiku ja korras. Paar euri maksis.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus