Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

Täna õhtupoolikul Vabaduse pst / Laagris suunaga Pärnu poole sõitsin kõrvuti ühe musta madala kupeega, kroomliistud olid. Puldis oli väga lõbus tüüp, kes kohe käppa viskas. Mitu foorivahet sai kõrvuti lastud, niceeee. Seega kui keegi siit, siis tervitused :beer:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Reede õhtul viie paiku liikus Tartus Riia tänaval üks must preface sedaan M-Tech2 stangedega. Ees mingid tumepunased valukad ja taga kruusarehv. Hääl oli ka mõnus :respect: 

sama masin oli ka neljapäeval Raadil. Tartus liikus veel valge sedaan (pensionäride kaes), must kuut diisel mootoriga, punane kupee ja midagi sai seal veel nähtud. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Keegi mu vana sedaani on ka näinud veel? Müüsin 3 a tagasi, ei tea kas on enam elavate kirjas? 884TEM, lachsilber metallic.

Mina näen suht tihti viimasel ajal. Vahepeal aasta jagu seisis nüüd hakkasin tegelema jälle. Hakkas juba nn ülevaatus konditsiooni jõudma, kui üks suutis tagumise ukse mõlki sõita. Hetkel kindlustuses vahetati uks ja teostatakse värvimis töid.

Muidu sõidab hästi :)

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina näen suht tihti viimasel ajal. Vahepeal aasta jagu seisis nüüd hakkasin tegelema jälle. Hakkas juba nn ülevaatus konditsiooni jõudma, kui üks suutis tagumise ukse mõlki sõita. Hetkel kindlustuses vahetati uks ja teostatakse värvimis töid.

Muidu sõidab hästi :)

Aga kui viitsimist on siis tee teema ka :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus