Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

luuri

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  55
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

luuri võitis päeva viimati 9. september 2015

luuri sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

2 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast luuri

 • Tiitel
  Bemarivend

Profiili info

 • Minu autod
  E30 316i

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. luuri

  318is (M50B28 turbo) 1990 - soonikx

  Piilun pidevalt seda Tervisekeskuse juures
 2. luuri

  Kes, kus ja keda nägi

  Peaks ka asja käsile uuesti võtma, et saaks suvel kruiisida. Kahju juba teda vaadata garaazis.
 3. luuri

  320i kupee '88 - PetraP

  Tihti näen seda Katleri kandis sõbranna maja ees. Ehk elategi samas majas... Igakord jääb silma just see masin ja silman seda koguaeg ühe ja samas moodi... Pikalt
 4. luuri

  Kes, kus ja keda nägi

  Sellega sõidab üks meie driftimeeste Ranni. See on ehitatud talvepilliks. Tiit oskab pikemalt rääkida sellest masinast
 5. luuri

  Kes, kus ja keda nägi

  Kindel, et kupee? ja kas auto oli väga roostes? Kui sedaan ja väga roostes masin siis tean omanikku. Tema ei ole siit foorumist, kuid külastab aegajalt.
 6. luuri

  M: Uus T3/T4 turbo + roostevaba turbokollektor

  Kas audi WG tuleb ka kaasa?
 7. luuri

  316 '86 - Sören

  Ei leidnud kusagilt, et mis garaani sa kasutad...
 8. luuri

  316i sedaan '90 - Luuri

  Mõtlesin, et uuendan ka veidi oma teemat. Nüüdseks uued kereplekid soetatud ja ootavad vaikselt tegemist (pm terve taguosa, ehk tiivad ja tagupaneel). Mootor on ka juba vaikselt hakanud kokku saama seda siis uute juppide näol. Vaja veel E36 pealt R6 mootori käppasid ja väikest pudi-padi veel. Kuna aega vähe ja teised autod vajavad ka tegemist siis proovin ka vahel rullikaga tegeleda.
 9. luuri

  Kes, kus ja keda nägi

  sama masin oli ka neljapäeval Raadil. Tartus liikus veel valge sedaan (pensionäride kaes), must kuut diisel mootoriga, punane kupee ja midagi sai seal veel nähtud.
 10. luuri

  Lobamokkade rubriik

  If
 11. luuri

  Lobamokkade rubriik

  Tegelikult piltidel on ka näha kehvasti kindlustusjuhtumit. Sõideti tagant otsa. Pagassi osa on sees 5cm võtta. Tuled ise jäid terveks. piltidel 3,8,9 peaks olema näha millepärast kindlustus tahab masinat maha kanda.
 12. luuri

  Lobamokkade rubriik

  Nii... Suur küsimus suurele ringile. Nimelt Kindlustus hindas mu auto 1200€ peale ja kui tahan autot endale alles jätta siis tema pakuks 700€. Mina siiski leian, et nende pakutud summa on liiga väike auto seisukorra kohta. Siin ootakski teie poolset arvamust hinnast. Auto läbis hiljuti paari üksiku pisiveaga TÜV (tuled oli vaja regullida ja ühe pirni pidin välja vahetama). Mootoriks lahja 1.6 aga ilma tiksuta. Lisadeks ainult udutuled ja katuseluuk. Pildid autost http://fotoalbum.ee/photos/halblepa/sets/1446765 Ootaks siinse foorumikaaslaste arvamust hinnast.
 13. luuri

  316i sedaan '90 - Luuri

  Vahepeal pole raatsinud uuendada teemat. Hetkel siis selline jama, et sõideti tagant otsa ja kindlustuse kalkulatsiooni pärast nad pakkusid, et auto oleks mõistlik maha kanda. Mina sellega nõus pole kuna vigastused nii väikesed. Taguotsast pildi peal näha, kuid kehvasti. Täna pidi kindlustus minuga ühendust võtma, et palju on nende pakkumine jne. Ise jään endale kindlaks ja kavatsen auto endale alles jätta. Teen vajadusel oma jõududega masina korda. Vahepeal on olnud palju muretuid kilomeetreid ja eks nipet näpet saanud auto kallal ikka teha. Kui kindlustusega asjad ühelepoole saadud hakkab pihta tehnika vahetus. Selle tarbeks sai soetatud E34 M50B25 nonvanos mootoriga masin. Eks mootor saab algul uuendus kuuri ja peale seda vaatan, et kas hakkab seda ehitama edasi või mitte. To do list: koopad rullida, tehnika vahetada, woofrile uus kast, autos heli paremaks saada, värvi parandused, hea pakkumise korral taha uus sild ja muud. Tegemist jätkub nagu ikka. Nii kauaks Cheers
 14. luuri

  Kes, kus ja keda nägi

  Viimasega sõidab Igor ja seda teed iga hommikul. Ta läheb seda teed pidi kooli. Tal endal siin minu teada kasutajat pole.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus