Jump to content
E30 COMMUNITY

luuri

Foorumikasutaja
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

luuri last won the day on September 9 2015

luuri had the most liked content!

Community Reputation

2 meeldimist

1 Follower

About luuri

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  E30 316i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Peaks ka asja käsile uuesti võtma, et saaks suvel kruiisida. Kahju juba teda vaadata garaazis.
 2. Sellega sõidab üks meie driftimeeste Ranni. See on ehitatud talvepilliks. Tiit oskab pikemalt rääkida sellest masinast
 3. Kindel, et kupee? ja kas auto oli väga roostes? Kui sedaan ja väga roostes masin siis tean omanikku. Tema ei ole siit foorumist, kuid külastab aegajalt.
 4. sama masin oli ka neljapäeval Raadil. Tartus liikus veel valge sedaan (pensionäride kaes), must kuut diisel mootoriga, punane kupee ja midagi sai seal veel nähtud.
 5. Tegelikult piltidel on ka näha kehvasti kindlustusjuhtumit. Sõideti tagant otsa. Pagassi osa on sees 5cm võtta. Tuled ise jäid terveks. piltidel 3,8,9 peaks olema näha millepärast kindlustus tahab masinat maha kanda.
 6. Nii... Suur küsimus suurele ringile. Nimelt Kindlustus hindas mu auto 1200€ peale ja kui tahan autot endale alles jätta siis tema pakuks 700€. Mina siiski leian, et nende pakutud summa on liiga väike auto seisukorra kohta. Siin ootakski teie poolset arvamust hinnast. Auto läbis hiljuti paari üksiku pisiveaga TÜV (tuled oli vaja regullida ja ühe pirni pidin välja vahetama). Mootoriks lahja 1.6 aga ilma tiksuta. Lisadeks ainult udutuled ja katuseluuk. Pildid autost http://fotoalbum.ee/photos/halblepa/sets/1446765 Ootaks siinse foorumikaaslaste arvamust hinnast.
 7. Viimasega sõidab Igor ja seda teed iga hommikul. Ta läheb seda teed pidi kooli. Tal endal siin minu teada kasutajat pole.
 8. Hei, Oleks soov soetada sellist lülitit nagu pildil on märgitu Nr.4. Ehk siis kahe nupulist udutulede lülitit. Ideaalis kui asuv Tallinnas või selle lähiümbruses. Võib pakkuda ka kõrvalistuja udutule klaasi. Tervitades, Lauri
 9. luuri

  M: M20 Stroker

  Tervist, Kas mootoriga tuleb veel midagi kaasa?
 10. Täna Laitse rallypargis 2 universaali rajal. Üks punane ja teine must. Lisaks parklas punane universaal ronal turbodega ( näen seda masinat tihti ka Kotka tänaval ja Tondi Selveri läheduses).
 11. Risto21 sõitis pikalt mul seljataga Kotka tänaval kusagil 15.00 paiku
 12. Lõunal tuli mingi must sedaan kollaste/kuldsete liistudega vastu Kristiine keskuse juures. Märganud palju, kuid ei tea kas need foorumis ka figureerivad või midagi....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy