Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

--2f2f--

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

57
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

--2f2f-- võitis päeva viimati 17. september 2015

--2f2f-- sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

7 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast --2f2f--

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    BMW E39 530d

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. --2f2f--

O: 126 kW õhulugeja

Vaja oleks siis 126 kW- le õhulugejat. Äkki keegi teab kas sobib ka 125 kW õhulugeja?
  2. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Käisin proovisin ka kätt. Esimese sõidu lõpus lõi ühe lõdviku küljest. Lõdviku klamber käis mingisugustel hetkedel vastu rihma ratast ja "sõi" klambri katki. Sai siis tehtud pisikesed muudatused ja sai edasi sõita. Teine sõit oli juba päris hea. Kolmandasse starti kahjuks ei jõudnud! Stardi "koridoris" läks gaasi tross katki.
  3. --2f2f--

O: Püstakud 51 mm ja tagasilla tala

Üks tala olemas, aga ühte oleks veel vaja.
  4. --2f2f--

2016. AASTA KALENDER

Ma võtaks ka ühe!
  5. --2f2f--

O: Püstakud 51 mm ja tagasilla tala

Sooviks osta siis 51 mm püstakuid. Esialgu siis mõlemat poolt. Veel oleks vaja korralikku tagasilla tala!
  6. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Rull sai enda südamele uue vedeliku, seekord siis: Üks tagumine piduri töösilinder hakkas jooksma. Sai "igaks juhuks" vahetatud mõlemad! Paar lõdvikut olen ka pidanud vahetama. Häda nende nii vanade asjadega, mis seisnud on! Aga üldiselt ILUSAT AASTA LÕPPU KÕIGILE!
  7. --2f2f--

KALENDER 2016 - HÄÄLETUS

27, 29, 33, 40, 42, 48, 53, 54, 56, 59, 61, 71
  8. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Diffriga läks siis nii: Uus differ sai 4.10 ülekandega ja mõningad hammasrattad said kinni keevitatud (talveks). Sai üks proovi tiir ka tehtud. Aga peab ütlema, et sõidaks nagu võõra autoga.
  9. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

No mitte just rajuks. Läksin garaaži nurgast välja ära asfaldi peale. Sujuvalt teise käiguga gaasi, hakkas ühele poole nagu jooksma. Teisele poole väänates tuli jõu puudus (ei sõida põhjagaasiga), vajutasin siduri alla ja uuesti vabaks päästes oli kolin taga. Garaažis kanali peal käega keerates käis kardaan pool tiiru tühja. Ilmselt tõmbas teo hammakad ära.
  10. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Aeg on jälle kuidagi kiiresti liikunud. Roolivõimendi osa sai nagu tööle (katsetada pole eriti saanud). Auto nina sai ära kokku laotud. Ja eile õhtul siis vaatasin, et teen ühe pisikese tiiru. TULEMUS: Vaja vist uut diffrit!
  11. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

No ega ma ju ei tea, kust see klaas pärit on. Autoklaas1-st on ostetud!
  12. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

No seda ma ei tea, kuidas see klaasi vahetus sellel autol varem on välja näinud. Minul on see vahetus õigesti tehtud, aga vana klaasiga vesi sisse ei tulnud. Mõtlesin veel korra, et äkki uus klaas kõrgusest vale mõõduga? Kuigi seda ma ei usu. Või on ikkagi tihend nende aastatega ära "surnud"
  13. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Kuna ilmad kiskusid selliseks kehvema poolseks ja kukkus sadama, siis selgus tõsiasi, et esi klaasi vahelt tuleb vesi salogi. Lähemal uurimisel tuli välja, et klaasi ja tihendi vahelt. (Uus tihendi kiil / liist vms sai ostetud natukene kitsam ja see oli VIGA) Panin alla äärde natuke silikoni, eks näis, äkki vaja tihend kunagi üldse uus panna. Kõik roolivõimendi jaoks vajalikud vidinad said ära soetatud ja sai hakatud kokku laduma. Kõik juba päris hea. Sai nagu kokku, panin siis masina käima, et proovida kuidas on siis e30 rooli kergelt keerata. Järsku tundsin, et hullu bena haisu lõi üles. Tagasivoolu kütte voolik andis saba (muide voolik oli pms uus)! Rooli keerata ikkagi ei saanud. Veel sai tegeletud masina ninaga. Ärge väga kõvasti lööge! Stange külge sobitamine. Ja esimest korda auto "küljes" Enne garagesse sõitmist, sai veel üks tiir tehtud! Tõmbab küll kui kästakse!
  14. --2f2f--

320i 2.5l '85 - Raul

Vaatasin, et talve tulekuni peaks veel aega olema. Seega sai üks paar rehve veel võetud!
  15. Soov oleks siis osta E39 universaal tagaluuki. Roostes luuk on mul endal olemas, et selliseid mitte pakkuda!

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus