Hüppa postitusse

--2f2f--

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    56
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

--2f2f-- päevavõit oli viimati 17. september 2015

--2f2f-- sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E39 530d

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja --2f2f-- saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

7

Reputatsioon

  1. 27, 29, 33, 40, 42, 48, 53, 54, 56, 59, 61, 71
  2. Soov oleks siis osta E39 universaal tagaluuki. Roostes luuk on mul endal olemas, et selliseid mitte pakkuda!
  3. --2f2f--

    Lobamokkade rubriik

    Mul oleks ka vaja.
  4. --2f2f--

    Kes, kus ja keda nägi

    Eelmine nädal käisin Võrus autokaupade poes Raunex. Välja minnes vaatasin, et üks rull oli kõrvale ilmunud!
  5. --2f2f--

    Klubi logo

    Selle klubi logo peale pole enam keegi mõtelnud???
  6. --2f2f--

    Porimatid, veluurist

    Võtaks ka ühe komplekti!
  7. http://www.auto24.ee/used/1278933 Ma olen sellesse autosse investeerinud kolme aastaga oma 1500 euri. Kõik õlivahetused ja filtrite vahetused tehtud õigeaegselt. Sisu on korralik. Vahetamist vajab vasak tagumine silikoon puks ja esimesed klotsid, kettad on korralikud. Päris kindel ei ole, aga tundub et üks paagi andur on läbi. Kui paagis on u 15l siis sõitma hakates tuli põleb, aga mingi aja pärast kustub ära. Parem poolsel esi uksel on mõlk, taga luugil on roostet.
  8. --2f2f--

    m20b25 ei käivitu

    Ei hakka uut teemat tegema. Mul sama mootor ja otsin ka sädet taga. Kas keegi oskab selle kasti andurite teema selgeks teha? Mina saan asjast nii aru, et üks andur loeb hooratta pealt ühte märki (kõrgem koht) ja teine andur loeks nagu seda hammasvööd kust starter mootorit ringi ajab! Kas siis hooratta pealt lugev andur on sädeme jaoks ja teine pumba jaoks???
  9. --2f2f--

    Lobamokkade rubriik

    Isegi soetasin selle IKH komplekti. Ja olen väga rahul hinna ja kvaliteedi suhtes! Ühe pika 17 padruni keerasin katki, aga see kah omast lollusest!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus