Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

kes teab soome e30 foorumi aadresi?

tänud ette

Ma ei teagi kas neil on selline olemas.Aga mingi BMW oma on see milles müügi teemad on küll väga ifo vaesed keegi ei vitsi pilte panna jne.

http://www.btcf.fi/forum/index.php

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

keldrist koorus välja üks b35 plokikaas,pärit siis romulast toodud mootor kunagi ammu.

kummalisel kombel on nukkvõllil jupp katki teise silindri juurest koos nookuriga,kuid mu paistab nagu ok.

tõenäolisiselt tegu siis avariilise auto pealt pärit mootoriga,kuid mis võiks olla se tsenaarium mis paneb nukkvõllil jupi vahelt ära murduma?

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mõtteainet on :D tegu oli siiski väliselt täiesti terve mootoriga....sees aga puruks nukk ja pekkis saaled,kus juures nukka vaadates on just mudrunud nukkadel kõrged randid servades....

lammutus oli ka breztiisne margilammutus talllina külje all kus vaevalt nukkvõllide abil mootoreid eemaldatakse aga mine tea noh :)

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No Krt küll mis liikluses toimub ikka :S

Täna ühe päevaga olen näinud kuidas phhuilt sõidetakse punase tulega läbi esimesed kaks tegid seda rekkad täitsa külma närviga. Sõitsime just töö autoga ja paarimees raatsis ikka vajutada pidurit ka. Ja õhtul kui neiuga poodi läksin siis minul läks juba tuli roheliseks ja juba liikusin kohalt kui juba natuke eemalt nägin, et mingi auto tuleb ja ei pidurda. Õnneks ise vajutasin pidurit ja juba tuututasin ennem kui IDIKAS üle sõitis. Teine auto sai ka veel napilt seisma.

TRA küll kus on uhked politseid ma ei saa aru. Ristmike hakaku natuke jälgima ennem kui jäävad inimesed ka alla.

Pläh peab villise ostma ja rauad ümber keevitama ja täitsa külma närviga siis lihtsalt otsa sõitma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus