Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Kas keegi on osav keevitaja kes teeks mul auto põhja nata paremaks. esinurgad põhjal, taga koopas üks auk ära teha ja tagapõll vajab keevitamist.

Hiljem lihviks siis alumise karbi ääre üle ja esitiiva ääred ja uus värv peale alumisele ringile.

Kui suur hind sellel tööle võib minna ? Aug kuus saaks auto puhtakse teha seest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väike küsimus. Üleeile teel Tartusse otsustas tagumine numbrimärk oma kohalt eemalduda. Helistasin siia-sinna ja öeldi, et uut nr.märki ei saa enam kuskilt ilma eurotähiseta. Kas ongi tõesti nii ? Ja kui uus märk võtta, kas siis ikka reg.number jääb samaks ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui su auto on eestis arvele võetud peale 2004 aastat( kui mälu ei peta) siis jah saad ainult euro märgiga. Kui enne seda,siis peaks saama euromärgita ka.

Vähemalt mulle viskas sellise kirja ette Paberivaba ARKis kui ma tahtsin endale eurotähiseta märke tellida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus