Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Igal talvel ju mingi kogus sõidukeid ära uputatakse värske jää peal- täiesti normaalne talve algus :D

 

 

 

E30l tahavaatepeegli küljes kohtvalgustid mingi väga levinud asi vist ei ole??? Kui üldse tehase asi olemas selline?

Selle peegliga käib komplektis juhe peeglijuurest juhi kõlari taha (läheb katuseraami ja A piilari seest)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma arvan, et sellega peab päris kaua kütma, et mingi soe sisse saada. Mootori saab selle vidinaga võib-olla isegi aja peale soojaks, aga ma kardan, et salongi sa sellega küll ei küta. Mul on e46-l Webasto peal ja see 5,2kW energiat, mis lubatakse, et eraldub näeb ikka kurja vaeva, et mingigi soe tuppa/mootrisse saada. Peale poolt tundi Webastot on mootor kergelt leige ja salongki mitte just väga soe, aga aknad sulatab lahti. Salongivent jõuab praeguste külmadega selle jahutusvedeliku päris korralikult maha jahutada mida soojendatakse. Kui salongi ette soojendada pole eesmärk siis võiks isegi proovida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus