Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Iisi,

Tahad sügisel küüslauku süüa, pead kevadel tööle minema.

Häädemeeste

Tegelikult tuleks teha anonüümne hääletus, selle kohta kes kõik paika paneb.

Siisma saan tulla ja puhuda jeeriku pasunat ja selle paika panna.

Ma siis teen otsa lahti.

1 hääl

Mina olen kohusetundlikult oma hääle andnud, talita sina ka nii...

Pai Gas G 4 S

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Punkar tuleb bussi, näeb nunna, ise n***näljas ja hakkab nunna seebitama, et teeks õige ühe paugu. Nunn vastu, et tema on pühitsetud ja ei tohi ihulisi naudinguid endale lubada. Nunn läheb bussist maha, mispeale bussijuht ütleb punkarile: "Lähed öösel kalmistule, kus nunn palumas käib. Ütled talle, et oled Jumal, mille peale nunn keelduda ei jõua." Jõuab kätte öö, punkar läheb kalmistule, näebki n...unn palub. Ütleb kõmiseva häälega: "Mina olen Jumal, anna ennast mulle." Nunn ei julge tagasi ajada, palub ainult, et selleks, et süütus tallele jääks võiks tagaust kasutada. Punkar mõtleb, et savi sellest. Paneb täiega, ise on rahul ja hüüab nunnale: "Tegelt ma olen punkar, mitte jumal". Nunn tõmbab keebi pealt ära: "Pole hullu, mina olen tegelikult bussijuht!"

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Just vaatasin, et me anname oma reservid Kreeklastele ;)

Ligi räägib asemikele musta valgeks ja vastupidi...

Po**i hoorum pole poliitika koht ja kui me siin hakkaks ahujeitama kellel õigus on siis me sõidaks lõpuks kõik strõukeritega ringi jne.

Aga minu mure on oopis selles, et Pille Minev aka Lotolady on hakanud ka ankruks uudistes.

Igal possil ankrul on oma lõpulause või mingi repliik, tema ütleb niisama ilusat õhtut wtf?

Margus Pilt käsib kummi kasutada alati ommiku proge lõpus.

Olaf suuder va ralliäss pani ka mingi sooja alati.

Blond poiss tv3 ütleb ka alati jääge mõnusaks vms veits geyliku.

Pille võiks ju öelda ka saate lõpuks "Munad masinasse" vms.

Lõustakas tuleks liikumine alustada...

Ahjaa ps. kas Ed on ka striitgraimsi üritustel käind, tegelt oleks ju püss kui ta seal Siskaga käiks ja oma mesa peenestaks.

Lihtsa inimese lihtsad mured :cry:

Kõik kreeklastele

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus