Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

A.K.

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

75
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

A.K. võitis päeva viimati 30. aprill 2013

A.K. sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

7 meeldimist

Kasutajast A.K.

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. A.K.

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Krt, müüdud! Tunnistage üles, kes ära ostis?
  2. A.K.

M: Võre

müüdud.
  3. A.K.

M: Võre

Müüa uus ja kinnises pakendis võre, pildid detail nr. 13 Hind: 10 EUR Asukoht: Tallinn, Pirita Kontakt: 55670190
  4. A.K.

M: Võrk

Tere Müüa selline asi siis: Hind: 15 EUR Asukoht: Tallinn Kontakt: 55670190, Aleks
  5. A.K.

Lobamokkade rubriik

Nüüd peaks nägema.
  6. A.K.

Lobamokkade rubriik

Olid ajad
  7. A.K.

318i Cabrio '92 - Leks

Kus sa sillad reguleerida lasid? Kadestan sind - tahaks ka sõita juba
  8. A.K.

E30 müügihinna ja väärtuse arutelu

Üks asi on see, et igaühel on õigus müüa oma vara sellise hinnaga nagu ise soovib. Ma võin ka oma rulli 10 000€ eest müüki panna ja müüa ta elu lõpuni, kuna minu auto ei ole seda raha väärt Teine asi on see, millega ollakse nõus ostma ja kas auto on oma hind väärt. Optimaalne hind on selline, mis rahuldab nii müüjat kui ostjat. Samas ma ei näe selles midagi valet või halba, kui auto tundub ülehinnatud ja müüja käest küsitakse millest on tingitud küsitud hind. Ma arvan, et see on täiesti normaalne küsimus, mitte mingisugune kraaksumine.
  9. A.K.

Lobamokkade rubriik

Väga ilus kabrio, hind on ka muidugi vastav.
  10. A.K.

E30 pildid internetist.

11. A.K.

318i Cabrio '92 - Leks

Mõnus on vaadata kuidas auto aina ilusamaks muutub. Jätka samas vaimus Kuidas värvitööd õnnestusid? Aleks
  12. A.K.

Lobamokkade rubriik

Audi vs BMW 2009 aastal ilmus Audi a4 bänner, mille sõnum oli "Sinu samm, BMW". Kõrvuti ilmus BMW bänner, mille peal oli M3. Bänneri sõnum - "šahh ja matt"
  13. A.K.

E30 pildid internetist.

14. A.K.

325iA Cabrio '90 - rreims

Mõnus pill. Kondoomita on parem
  15. A.K.

Lobamokkade rubriik

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus