Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

blade14

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

67
  • Registreerus

• Viimati külastas

Kõik, mis blade14 postitas

1. blade14

O: Stabika alumist kinnitust.

Pole enam vaja, tellisin eero käest originaalid.
  2. blade14

O: Stabika alumist kinnitust.

Otsin sisi täpsemalt sellist varuosa nagu number 9 ja sooviks kaks tükki, siht kiire on asjaga.
  3. blade14

O: Esilisa faceliftile

Proovi passat B3 stange spoilerit pidi huvitav jääma
  4. blade14

BMW 325I Touring 1989 - blade14

Ooja, iga päev peaaegu vaatan, milla + kraadid tulevad, et saaks rulliga sõita
  5. Sai siis eile muretsetud endale E30 Touring Type code AG51 Type 325I (EUR) E series E30 (5) Series 3 Type TOUR Steering LL Doors 5 Engine M20 Displacement 2.50 Power 141 Drive HECK Transmission MECH Colour MALACHITGRUEN METALLIC (205) Upholstery ANTHRAZIT STOFF (0269) Prod.date 1989-03-13 Options Code Description (interface) Description (EPC) S296A TD-LM/200/60x365 TD BMW LA wheel, Classic S400A SLIDING SUNROOF MANUAL Slide/tilt sunroof, manually operated S413A LUGGAGE COMPARTMENT NET Luggage compartment net S428A WARNING TRIANGLE Warning triangle and first aid kit S651A BMW Bavaria C Reverse Radio BMW Reverse RDS S681A DACHANTENNE Roof antenna S690A CASSETTE HOLDER Cassette holder Nahkrool LSD-Differ Ja praegu ma ei tea veel midagi, pole autot eriti uurinud või asja Paar pilti siis müügikuulutusest Siia teen siis listi, mis autol tehtud/ostetud on. 1. vahetatud Siduri töösilinder 23€ 2.BMW võtmehoidja 2.24€ 3.Vahtraleht kleebis 0.83€ x2 =1.66€ 4.Keskmine summuti kinnitus 0.76€ 5. Lõpupütti kinnitused 1.34 x2 = 2.68€ 6. Juhiukse alumiiniumist lukkuraam 10€ 7. siduri peasilinder ( saladus) 8. kõrval istuja lähituli \\\\\10€ 9. ukselink///////////////(see hind on selle sama lähitule summa sees juba) 10., klamber (põhimõtteliselt tasuta) 11.Lõdvik ja plastist klamber 17€ 12. Jahutusvedelik 10L 17€ 13. Mini tihend 1.10 €
  6. blade14

Pole siis ammu siia kirjutanud. väike up siis. Sai muretsetud siis kojamehed esimesed ja kondid nii esimesed kui tagumised. Hommikul rookisin lumest puhtaks
  7. Kas sina müüd ebays seda rooli? http://www.ebay.com/itm/BMW-M-Technik-I-steering-wheel-E24-E28-E30-E32-E34-M5-M-Tech-/281053572089?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4170192bf9&vxp=mtr Ise küsin ise vastan Sellel mis on ebays on sinine värv natukene koorunud seal kodara alt .
  8. blade14

Normaalne
  9. blade14

On jah suht kaheksas, aga kusagilt midagi ei tilgu, nii et peab küll Ikka samadele bbs-idele. Kus sa täpsemalt seda siis nägid? Eks siit sealt seda roostet ikka on, aga õnneks mitte palju
  10. blade14

Selle juhtme pärast mul ei põlenutki gabariit tuli Sai siis djuwa käest uued pistikuga juhtmed ja ära ühendatud Sain ka djuwa käest sellised kõllid, mis ette olid natukene väiksed, siis otsustasin, et panen taha... Tagumised olid küll suht väiksed, aga sai natukene seda nn helikasti auku suuremaks lõigatud ja need sinna ära mahutatud Ja paluks, et kui kellegil oleks sellist kattet, koos kõikide tervete kinnitustega, siis saatke pm Tegemist siis juhi poolsega. Ning mõned pildid peale pesu ja enne seda tegin pigi eemalduse ka ära
  11. blade14

...
  12. blade14

Ja see on õige vastus
  13. blade14

Täna tegin siis õli vahetuse koos õli filtri ja õhu filtriga Keskel on siis need, mis peale läksid ja külgedel on vanad Õli oli isegi väga must, mis sealt välja tuli :mrgreen: Õli filter tuli üllatavalt kergesti lahti, poleks uskunud, sest viiesel, mis mul enne oli, pidin iga kord kruvikeerajat kasutama... Samuti uurisin, et miks mul kõrval istuja udutuli ei põle! Kui lahti võtsin, siis oli pilt küll väga nuttune, seest oli kõik roostes ja põhjus, miks udukas ei töötanud oli selles, et H3 pirni nn + juhe, mis on seal keskel, oli see kontakt nagu väga roostes... Sai ka uus pirn muretsetud ja ära vahetatud Pilt siis roostes udukast Ja kes ära arvab, mis sellel pildil teistsugust on, saab pulgakommi :mrgreen: nali Ajaa, suverehvid sai ka alla pandud
  14. blade14

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

selge, olen kohal
  15. blade14

Täpsemalt saaks? A. Le Coq Arena?
  16. blade14

Kus kohas siis Täna see kogunemine siis täpselt asub siis
  17. blade14

Loomulikult ei värvi endale meeldib see värv üha rohkem ( eriti peale vahatamist ) Panin ka roostes kohtadesse seda Antirust spreid, peitis ära küll need kohad. Rooli suhtes on see, et roolivõimu pole, aga suuremat rooli on kergem keerata jne... võiks küll mingi M-teh1 rool olla, oleks 5+ Oleks mul siis seda raha, oleks auto prillikivi, aga kahjuks tudengi elu pole just kõige kergem Ütlen ka seda, et olen väga rahul autoga (Y) parim auto mis mul kunagi olnud on ja seda tõsiselt
  18. blade14

Nonii, eile muretsesin sellised asjad endale : Sai ka ära vahetatud, nüüd kapott seisab ja puhur ei krõgise Täna oli nii ilus ilm, et tegin autole Suure Kevad Puhastuse :mrgreen: ( pildid tehtud mitte täitsa lõpus, võivad esineda pesu defektid )
  19. blade14

jõuan ka, aga hilinen veits.
  20. blade14

Lobamokkade rubriik

Rakveres ka ikka korralikult lund maas
  21. blade14

Küsimus siis selline, et missugust riiet on kõige parem kasutada lae polstrina? ja mis liimi selleks vaja on? Loomulikul tahan lae mustaks teha, aga mis materjalist see riie peaks olema?
  22. blade14

Lobamokkade rubriik

Õnneks ma tegin kõik autoga seotud asjad eile ära Samas on võimalus ka garaazi minna ju, mitte ei pea lumes püherdama, või sul rull ei jõua sinna ?
  23. blade14

Lobamokkade rubriik

Jep, hea et ma suvekaid veel alla pole pannud, hommikul hilinesin veel tööle, pidin autot krt kraapima ja puhastama Aga see juures, kui tööle sõitsin, siis oli lõbus
  24. blade14

Täna siis paigaldasin suppaka lõppuks ära oma 3 tundi läks aega sellega Sõber kes aitas, jäi pildile :mrgreen: + mul käis tiivik vastu seda uut lõdvikut mida ma muretsesin nii et ma lõikasin ta natukene lühemaks
  25. blade14

Lobamokkade rubriik

Kõik velgi ostma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus