Jump to content
E30 COMMUNITY

blade14

Foorumikasutaja
  • Content Count

67
  • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About blade14

• Rank
    Bemarivend

Profile Info

• Minu autod
    E30 325i Touring 125kw LSD / Audi A6 2.5tds Avant

Recent Profile Visitors

381 profile views
  1. Pole enam vaja, tellisin eero käest originaalid.
  2. Otsin sisi täpsemalt sellist varuosa nagu number 9 ja sooviks kaks tükki, siht kiire on asjaga.
  3. Proovi passat B3 stange spoilerit pidi huvitav jääma
  4. Kas sina müüd ebays seda rooli? http://www.ebay.com/itm/BMW-M-Technik-I-steering-wheel-E24-E28-E30-E32-E34-M5-M-Tech-/281053572089?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4170192bf9&vxp=mtr Ise küsin ise vastan Sellel mis on ebays on sinine värv natukene koorunud seal kodara alt .
  5. Kus kohas siis Täna see kogunemine siis täpselt asub siis
  6. Rakveres ka ikka korralikult lund maas
  7. Õnneks ma tegin kõik autoga seotud asjad eile ära Samas on võimalus ka garaazi minna ju, mitte ei pea lumes püherdama, või sul rull ei jõua sinna ?
  8. Jep, hea et ma suvekaid veel alla pole pannud, hommikul hilinesin veel tööle, pidin autot krt kraapima ja puhastama Aga see juures, kui tööle sõitsin, siis oli lõbus
  9. Kõik velgi ostma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Kas hinnaks on 600 krooni või 600€?
  11. täna oli meil isegi rohkem rahvast kui eelmine kord. 6 Touring 1 Kabro 1 cupee 1 Passat 1e34 1 saran
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy