Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MairoG

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  384
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  2

MairoG päevavõit oli viimati 29. juuni 2013

MairoG sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja MairoG saavutused

Tõusev täht

Tõusev täht (9/14)

 • Pühendunud Harv
 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

9

Reputatsioon

 1. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Või siis siit..... https://oeosad.ee/product/search&search=17111709347
 2. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Panin veits pange oma postiga, mille siis kiirelt ära muutsin. 😆
 3. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Ei noo selle ostis ka mu vennalt sama sõber ära, kes mult kupee😁
 4. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Oli jah nõnda, aga kahjuks endal enam aega ei olnud, et kere korrastama hakkata jne, aga ega see mul müügis ei olnudki, üks inimene sõpruskonnast tuli küsitava summaga kohale ja nii ta läks 😊 jäi siiski sõpruskonda ja taastamise protsess on omanikul käsil 🤗 kõige parem oli ka see muidugi, et just umbes kuuaega tagasi viis ka meilt samast garaazist 325ix tuuringu minema, oli küll tagaveoline 😁
 5. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Ära osteti, krt paar kuud jäi puudu, et oleks see auto mul olnud 15 aastat 😂
 6. Aeromotors poega on ainult positiivsed kogemused, palju olen neilt kaupa võtnud ja võtan edaspidigi !!! Aga näiteks Forssi on võimatu telefonis kätte saada !!!!!!! Kohale minnes istuvad kõik niisama jne.... ( varuosade müügis ) Aeromotors on minusilmis väga positiivne. Asi on konkreetne ja väga hea.
 7. Ei ole vihane, ega muud säärast, aga foorumis oleks ilmselgelt tahetud saada 350.- euro eest suht.....koht tutikat autot jne... Ja seda enam, et selle auto müük oli lihtsalt korraks uitmõte ja läinud too pill oligi. Nagu näha, siis siin müüakse autosid 400 euroga mida müüakse suht pikalt ja mis on kõvasti paremas olukorras, aga keegi ei taha. Siin kohal tekibki mõttekoht, kas foorumis müüa, või siis.... mujal ? OFF TOPIC: Aga niipalju ütlen küll, et kui muidu olin foorumis ( ka hängidel vanasti ) tihe külastaja, . Aga peale foorumi kujunduse uuendamist, on näha, et ka paljud teised vanad olijad on lahkunud siit kahjuks. Nii ka mina, kuigi käin vahel uurimas jah.
 8. MairoG

  O: kupeele numbrituled KIIRE!

  Tutikad numbrituled saad tellida näiteks Fixusest ja need on ülimalt odavad. Kvaliteet on neil samutigi vägagi 5+. Ka tule ja kerevaheline tihend on kaasas ilusti. Ehk on info abiks ?
 9. Varem kuulus see auto foorumlasele herr Eesnahkhiir
 10. MairoG

  126kw sädemeprobleemi tuvastamine

  Hoorattast pole vahetanud ? 126kw moto hoorattal on vändaasendi jaoks peale hammasvööd veel üks metallist " tila " püsti, esimene kasti andur loeb hammasvööd, teine loeb seda tila. On juhtunud varemgi, et see " tila " on lihtsalt minema lennanud, kui andurid ise korras on. Esimese rihmaseibi andur ongi diagnostika jaoks, selle puudumine või rikkis olemine ei mõjuta kuidagi mootori tööd.
 11. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Väga kahju Kahju kuulda sellist uudist
 12. MairoG

  E30-le 2.5 tds?

  Vaadake siia http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=5&t=8868
 13. MairoG

  Soojendus puhub kylma

  Valesti reguleeritud tross põhjustabki nuppu iseenesliku tagasi keeramise, kuna tross jääb ülepingesse. Ning lisaks saavad samuti ka muud detailid ülepinge, mille tõttu nupp pöörabki end tagasi teatud määral.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus