Jump to content
E30 COMMUNITY

MairoG

Foorumikasutaja
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MairoG last won the day on June 29 2013

MairoG had the most liked content!

Community Reputation

9 meeldimist

About MairoG

 • Rank
  Elukutseline rullija

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Või siis siit..... https://oeosad.ee/product/search&search=17111709347
 2. Panin veits pange oma postiga, mille siis kiirelt ära muutsin. 😆
 3. Ei noo selle ostis ka mu vennalt sama sõber ära, kes mult kupee😁
 4. Oli jah nõnda, aga kahjuks endal enam aega ei olnud, et kere korrastama hakkata jne, aga ega see mul müügis ei olnudki, üks inimene sõpruskonnast tuli küsitava summaga kohale ja nii ta läks 😊 jäi siiski sõpruskonda ja taastamise protsess on omanikul käsil 🤗 kõige parem oli ka see muidugi, et just umbes kuuaega tagasi viis ka meilt samast garaazist 325ix tuuringu minema, oli küll tagaveoline 😁
 5. Ära osteti, krt paar kuud jäi puudu, et oleks see auto mul olnud 15 aastat 😂
 6. Aeromotors poega on ainult positiivsed kogemused, palju olen neilt kaupa võtnud ja võtan edaspidigi !!! Aga näiteks Forssi on võimatu telefonis kätte saada !!!!!!! Kohale minnes istuvad kõik niisama jne.... ( varuosade müügis ) Aeromotors on minusilmis väga positiivne. Asi on konkreetne ja väga hea.
 7. Ei ole vihane, ega muud säärast, aga foorumis oleks ilmselgelt tahetud saada 350.- euro eest suht.....koht tutikat autot jne... Ja seda enam, et selle auto müük oli lihtsalt korraks uitmõte ja läinud too pill oligi. Nagu näha, siis siin müüakse autosid 400 euroga mida müüakse suht pikalt ja mis on kõvasti paremas olukorras, aga keegi ei taha. Siin kohal tekibki mõttekoht, kas foorumis müüa, või siis.... mujal ? OFF TOPIC: Aga niipalju ütlen küll, et kui muidu olin foorumis ( ka hängidel vanasti ) tihe külastaja, . Aga peale foorumi kujunduse uuendamist, on näha, et ka paljud teised vanad olijad on lahkunud siit kahjuks. Nii ka mina, kuigi käin vahel uurimas jah.
 8. Tutikad numbrituled saad tellida näiteks Fixusest ja need on ülimalt odavad. Kvaliteet on neil samutigi vägagi 5+. Ka tule ja kerevaheline tihend on kaasas ilusti. Ehk on info abiks ?
 9. Varem kuulus see auto foorumlasele herr Eesnahkhiir
 10. Hoorattast pole vahetanud ? 126kw moto hoorattal on vändaasendi jaoks peale hammasvööd veel üks metallist " tila " püsti, esimene kasti andur loeb hammasvööd, teine loeb seda tila. On juhtunud varemgi, et see " tila " on lihtsalt minema lennanud, kui andurid ise korras on. Esimese rihmaseibi andur ongi diagnostika jaoks, selle puudumine või rikkis olemine ei mõjuta kuidagi mootori tööd.
 11. Väga kahju Kahju kuulda sellist uudist
 12. Vaadake siia http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?f=5&t=8868
 13. MairoG

  Soojendus puhub kylma

  Valesti reguleeritud tross põhjustabki nuppu iseenesliku tagasi keeramise, kuna tross jääb ülepingesse. Ning lisaks saavad samuti ka muud detailid ülepinge, mille tõttu nupp pöörabki end tagasi teatud määral.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy