Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MairoG

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  379
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  2

MairoG võitis päeva viimati 29. juuni 2013

MairoG sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

8 meeldimist

Kasutajast MairoG

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. MairoG

  Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

  Aeromotors poega on ainult positiivsed kogemused, palju olen neilt kaupa võtnud ja võtan edaspidigi !!! Aga näiteks Forssi on võimatu telefonis kätte saada !!!!!!! Kohale minnes istuvad kõik niisama jne.... ( varuosade müügis ) Aeromotors on minusilmis väga positiivne. Asi on konkreetne ja väga hea.
 2. MairoG

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ei ole vihane, ega muud säärast, aga foorumis oleks ilmselgelt tahetud saada 350.- euro eest suht.....koht tutikat autot jne... Ja seda enam, et selle auto müük oli lihtsalt korraks uitmõte ja läinud too pill oligi. Nagu näha, siis siin müüakse autosid 400 euroga mida müüakse suht pikalt ja mis on kõvasti paremas olukorras, aga keegi ei taha. Siin kohal tekibki mõttekoht, kas foorumis müüa, või siis.... mujal ? OFF TOPIC: Aga niipalju ütlen küll, et kui muidu olin foorumis ( ka hängidel vanasti ) tihe külastaja, . Aga peale foorumi kujunduse uuendamist, on näha, et ka paljud teised vanad olijad on lahkunud siit kahjuks. Nii ka mina, kuigi käin vahel uurimas jah.
 3. MairoG

  325e 2.7i kupee 1987 - oo7

  Jep, nii ongi
 4. MairoG

  325e 2.7i kupee 1987 - oo7

  Minu 325i pre kupeel on see "Pardinokk" ka õliradika jahutus avadega, originaalis need avad juba olemas, ei ole ise tehtud Väidetavalt pidi see veel haruldasem varjant olema. Eks targemad oskavad seda ise edasi kommenteerida.
 5. MairoG

  O: kupeele numbrituled KIIRE!

  Tutikad numbrituled saad tellida näiteks Fixusest ja need on ülimalt odavad. Kvaliteet on neil samutigi vägagi 5+. Ka tule ja kerevaheline tihend on kaasas ilusti. Ehk on info abiks ?
 6. MairoG

  316 (m20b25) '86 - siimp

  See auto meeldinud mulle koguaeg Pildid on samuti väga head Preface ja tema kroom Ega midagi polegi öelda, silm puhkab
 7. MairoG

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Varem kuulus see auto foorumlasele herr Eesnahkhiir
 8. MairoG

  320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

  Firma nimega " Dbilas" pakus M20 mootorile 24 klapiga plokikaant, lisaks ka " trompetitega " sisselaset. Varem vähemalt pakkus, aga nüüd ei leia enam nende kodulehelt neid tooteid
 9. MairoG

  324td (m57d30) '89 - Kruusmann

  Äkki on juhtunud mootoril " Hydrolock " ? Seda juhtub nii bensukatel, kui ka diislitel. Ega su mootor juhuslikult ei olnud ka näiteks pöördklappidega ?
 10. MairoG

  318i '88 - Sander

  Kuldaväärt välimusega auto
 11. MairoG

  320i (4.0i v8) sedaan 90 - buumer323

  Ilus masin ikka Aga, kui õli vahetama hakkad, siis võta karteripõhi ka alt, kontrolli õlipumba polte igaksjuhuks. V8 motodel kipuvad need lahti tulema ja vedelema karteripõhjas. Paljudel v8 omanikel nende poltidega jamasid olnud
 12. MairoG

  BMW 316i Touring '92 - ///Mario

  Rohelisel on väga vinged kojamehed
 13. MairoG

  126kw sädemeprobleemi tuvastamine

  Hoorattast pole vahetanud ? 126kw moto hoorattal on vändaasendi jaoks peale hammasvööd veel üks metallist " tila " püsti, esimene kasti andur loeb hammasvööd, teine loeb seda tila. On juhtunud varemgi, et see " tila " on lihtsalt minema lennanud, kui andurid ise korras on. Esimese rihmaseibi andur ongi diagnostika jaoks, selle puudumine või rikkis olemine ei mõjuta kuidagi mootori tööd.
 14. MairoG

  316i 1993.11.16 - Metalheart

  Tutikas soojendusmootor maksis vanas rahas 700 eeku.. pane aint külge olen ostnud uuena Bosch toodang loomulikult Eks neid siiani saab ehk... uus asi on ikka uus
 15. MairoG

  Lobamokkade rubriik

  Väga kahju Kahju kuulda sellist uudist
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus