Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margar

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

159
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Margar võitis päeva viimati 21. juuli

Margar sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

14 meeldimist

Kasutajast Margar

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Margar

316i '87 - Ats

Kuna suurema sisekoristuse ette võtad
  2. Margar

320i’90 - chrislinsepp

Ma räägin,et väga hea apsakas velgede suhtes.😎
  3. Margar

320i’90 - chrislinsepp

Mis sellel velje värvil viga on ? Minu arust ilus kooslus
  4. Margar

325i '88 M-Tech2 - Raitz330

Ulme vend oled ikka
  5. Margar

325 Cabrio '86 - Elvis

Seda ma usun millegi pärast Ma siin otsin tikutulega taga e30 cabrio,mida ise putitada ja noo see kuulutus läks küll mööda. Täna leidsin paarsada km Helsinkist ühest maja hoovist e30 kupee ja homme läheb omanikule kiri On hakanud taastama ilusti aga nüüd seisab millegi pärast paksu lume all
  6. Margar

325 Cabrio '86 - Elvis

Kui saladus ei ole,siis mis hinnaga pill kätte tuli ? Kahjuks ei näinud seda kuulutustki kuskil
  7. Margar

E30 1,6 Edition 90a-Margar

Selleks korraks see seiklus seljataga.Jõudu ja jaksu uuele omanikule.Vähemalt tean,et läks headesse kätesse..... Teema Lukku!
  8. Margar

Ega vajadust nii müümiseks ei olegi Lihtsalt vaatan,äkki tuleb häid pakkumisi
  9. Margar

Vahepeal siis auto pikalt seisnud ja saanud korrastamist. Uus siduri peasilinder otsustas ka saba anda aga õnneks sain poest raha tagasi ja siirdusin teise poodi,kust ostsin nii peasilindri kui ka töösilindri uue. Nüüd asi toimetab:) Eile sai tehtud päevaks kindlustus ja vaadatud kas autol veel mingeid vigu välja lööb.Aga tundub,et nüüd asi toimib Eelmine nädal oli plaan sellega Eesti tulla ja Eesti arvele aga kahjuks ei jõudnud veel selleni.Augusti kuus äkki õnnestub. Põhimõtteliselt oleks auto ka sobiva summa eest müüa äkki
  10. Margar

318i Convertible 1991 - karlk

Jäta ikka nii nagu praegu on.Palju parem näeb nii välja 😎
  11. Margar

Päris viisakalt jah aga akna vändale jääb natukene ikka ette.Muidu tuleb mürtsu ilma võimuta ka jah Kuna tuledel oli üks klaas puruks ja teisel midagi muud viga siis sai mitmest paarist korralikud kokku pandud. Nüüd vaja veel tulede kojamehi ja siis peaks tulede saaga valmis olema. Sai ära tehtud õlivahetus+filtrid,ka õhufilter ja sai vahetatud ka bensiinivoolikud. Loomulikult sai reede alustatud poleerimisega ja laupäeval lõpetatud 😎
  12. Margar

316 '90 sedaan - Midaasja

Ma olen omanud alates 2009a mitut e39sat ja olen omanud e30 cabrio ja nüüd hiljuti ostsin e30 1,6 ja ei ole/ei ole olnud küll sellist asja,et peab tankuri asendit otsima 😂 Juu siis on jopanud kohe auku panekuga😂😎
  13. Margar

Seda arvan ma ise ka Sündmused toimuvad hetkel Soomes aga võtan pilli Eesti arvele kui õlivahetused jne tehtud saan
  14. Margar

Ei ole müügiks 😎
  15. Tere. Kuna cabriost jäi E30 pisik sisse,siis jällegi üle pika aja sattusin ühe e30 otsa Selle aasta veebruari kuus kolisin teise kohta ja paar päeva hiljem jäi ühe eramaja hoovis silma üks punane,juba pikemat aega seisnud e30.Värv on pleekinud nagu ikka pikalt päikse käes seismisega(eriti punane) aga selle saab juba poleeriga välja . Läksin siis kiirelt koju,otsisin paberi ja pastaka,kirjutasin kirja valmis ja viisin postkasti.Nüüd 2 nädalat tagasi helistas omanik,kes oli teisest kodust käima tulnud ja kutsus pilli vaatama....5 minutiga olin kohal ja päris suur imestus oli,et sisu nii korralik Auto jäi seisma 2006a,kuna omanik läks põlve operatsioonile ja siis ta enam sellega edasi tegeleda ei saanud.Loomulikult oli ostusoov suur ja kaks päeva jamasin,et alarmi maha saad ja autot käima saada.Autole uus aku peale ,puldis patarei vahetus ja ikka alarmi maha ei saanud.Lõpuks leidsin alarmi boxi üles ja kakkusin kaitsme välja ja auto töötas poolest pöördest.Loomulikult ei lasknud kaua käija,kuna õlivahetused jne vaja teha. 3ndal päeval peale tööd vinnasin auto Kaimari Autokorjaamo-sse tõstukile ja kõik vanad bemmisõbrad imestasid,et pill kere poolest ka nii korralik.Jamasime siis korralikult siduriga,et saaks õhutatud ja käigud toimima.Jamasime mis jamasime aga toimima seda ei saanud. Siduri peasilindril mansetid läbi ja ei saanudki õhku välja. Läksin siis autopoodi ja õnneks neil oli peasilinder kohe letis olemas.See külge ja korraga oli sidur olemas.Hakkasime uuesti õhutama aga teine silinder ka vaga.Selle pidin tellima .Sõitsin ise siis lõpuks tuttava hoovi ära ja täna sai pool päeva autot kraamitud ja korrastatud.Sisu välja ja pesu jne ......Siis kakkusin kõik ära pleekinud plastikud küljest,mis lähevad homme värvi alla ja loodetavasti jõuan homme poleeriga alustada ja algselt sära tagasi anda.....Plaanis ikka auto endale jätta ja talvel värvimisse saata..... Paar pilti ka

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus