Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

danielson1

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

13
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast danielson1

• Tiitel
    Algaja
  1. danielson1

Lobamokkade rubriik

probleem, Palju maksab differ e34-le? tavaline.
  2. danielson1

316 '86 - Sören

said diffri korda? Miks uuest liikurist pilte ple?
  3. danielson1

316 '86 - Sören

pane paar pikut uuest tümmist ka
  4. danielson1

BMW 318 (m60b40) '90 - Riders

Sa võiks juba masina valmis saada, tahaks lugeda, mis sellest saab
  5. danielson1

BMW 318 M50B25 1989 - Iff

Ma sain karteripõhja kätte tõstes mootorit tungiga, lasin patjadest lahti. Muidu jäid õlipump jms ette.
  6. danielson1

323i '86 - Daniel

Mul oleks vist mõttetu uut kasti sellele ostma hakata, kuna sidur on minekupeal, puksid ja amordid on läbi ja sellel on veel miljoneid pisivigu.
  7. danielson1

323i '86 - Daniel

Nonii, käigukast läks ja mul lõppes viitsimine parandada seda autot. Kellel on vaja varuosi, see saab neid minukäest osta soliidse summa eest.
  8. danielson1

323i '86 - Daniel

nii, sain nüüd masina tööle, pärast paari päeva sõitu avastasin, et mul on mitu korda paigatud karteripõhi all ja see on hakanud nirisema. Kisun põhja alt ära ja paikan korralikumalt. tõstsin oma mazdast tõmmi ka bemmi ümber. 600w võim ja 500w subakas. Ma arvasin, et mazdas annab paremini, kui bemmis aga ma eksisin. Ma ei saa aru, kuidas bmw-dele niihästi sisse kostub. peksin selle puuaugu ka autost välja. nüüd nääb buumerimoodi välja juba .
  9. danielson1

323i '86 - Daniel

eiei, mõte oli siiski mootor korralikumale kerele visata. Kihnus vedeleb üks 325 mootor, saan sealt küljest uue veepumba, selle ratta ja ka ventika, mis veepumba küljes on, loodan, et sobib. Juhtus väike probleem ka, käisin paarutamas, ja auto hakkas purtsuma, ei võtnud enam korralikult pöördeid üles(üle 2000 ei läinud). arvasin, et kütteviga on. Valasin kütet juurde, siis läks benapump rikki, vahetasin selle ära, kuid auto ei taha ikka tööle minna, sejärel puhastasin küünlaid, ikka mitte midagi, minu mõistus ei hakka peale.
  10. danielson1

323i '86 - Daniel

11. danielson1

323i '86 - Daniel

kurat ma lisaks pilte ka aga ma ei oska
  12. danielson1

323i '86 - Daniel

olen selline naljaka päritoluga poiss, kes on pärit kihnust, aga elan ise sindis. Eelmisel talvel (09/10) ostsin nõbu käest rullika, see auto on palju kannatada saanud, aga raibe läheb hullult hästi edasi. hinnaks oli 500.- mis oligi suurem põhjus, miks ma selle ostsin. Ennem mulle väga buumerid ei meeldinud. Plaan oleks seda korda teha. Siit tulebki küsimus, et kas kellelgi oleks mõnda mootoririkkega autot üle või mõnda enam-vähem kere mõistliku hinnaga müüa? Lisan pildid ka , aga ma pean need ennem hankima.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus