Hüppa postitusse
Postitatud

Tere!

 

Sellel aastal kohtume taas Oorel 14. ja 15. juulil.

Info kokkutuleku kohta viibis põhjusel, et olime kohavaliku suhtes kahevahel, kuid sobilikumaks osutus siiski taas Oore.

 

Et meil on mõned plaanid veel varuks, siis täpsem info kogunemise kohta tuleb lähiajal. Ürituse üldine foon jääb samaks ja toimub kõik nagu see on toimunud igal aastal. Kes on käinud, teavad paremini.

 

Ürituse toimumiskoha kohta saab lugeda aadressilt https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1442

Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed on 4 km ja madaldatud autod pääsevad ilusasti kohale 😉

 

 

2013 oli meid 20 autot

2015 oli meid 32 autot

2016 oli meid 51 autot

2017 oli meid 63 autot

 

Kohapeal on majad, milles on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimisala on rohkesti ja ujumisrand kohe lähedal.

 

Oleks soovitatav endale kaasa võtta grillimistarvikud, sest kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks ning rahvast on palju.

Söök ja jook võetakse endale ise kaasa.

Kohapeal on ka Catering!

 

Lisainfot hakkan lisama siia postitusse!

 

Lihtsad reeglid:

1. Vindisena rooli ei ronita!!!

2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles.

3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti.

 

Puud toob taas -kaido- 😌

 

 

OSAVÕTUTASU 5€ inimene kohapeal sulas. Alla 16-aastased tasuta.

 

 

AJAKAVA

Laupäev 14.07.2018

Kell 10:00 soovijatele Rapla kardirajal rajapäev. Sealt edasi liiguks koos Oore poole. Eeldatav Valka saabumise aeg 14.00 (sõltub rajal osavõtjate arvust).

 

Pühapäev 15.07.2018

Check out piirangut ei ole 😜

 

 

E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 14.-15. juuli 2018

 

Kogunemised: 

Tallinn: Peetri selveri parkla kell 9:00. Sealt läheks edasi Raplasse rajale ja teeks ajasõidud. Kes ajasõitu ei soovi teha, kuid tahab grupiga hiljem liituda, siis kella 12ks on vast sõidud sõidetud (oleneb osalejate arvust). Sealt liiguks koos edasi Valga poole. Eeldatav Valka jõudmise aeg siis 14:00 ringis.

 

Valgas hakkane kogunema Alko1000 parklasse alates 15:30 ja ootame rajahundid ära 😀

 

*ajakava ja muid muudatusi teeme siia teemasse. Püsige lainel!

  • Vastuseid 79
  • Vaatamisi 16,8tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Most Popular Posts

  • Sain siis filmi ilmutusest kätte, mis plõksis aparaadis FL ajastust. Arvutisse skännida ei viitsinud, tegin teloga. Parim effect siiski oma silmaga. Sai esimese ilmutuse puhul ka albulmgi soetatud.  📷

  • Kuna mul ikkagi on E30 siis sai ka kohal käidud, peab tunnistama et õnnestus väikses Valga linnas äragi eksida, eelmine aasta sai kolonnis muretult välja sõidetud, aga sel aastal tekkis teistega pikem

  • Hei hei OORE30 käsitöö õlled , tegu puhtalt special värgiga. Hele õlu 😊 Niiet, kellel huvi saab soetada. KES JÕID, NEED KIITSID! Pudeli hind 2.50 Kätte saab Laagrist vōi organ

Postitatud pildid

Ürituse raames 37 kasutajat on hääletanud

  1. 1. 14.07 teha Rapla kardirajal ära ka E30 rajapäev ja sealt edasi Oorele? (15EUR/auto)

    • Jah, muidugi!
      16
    • Ei soovi, aitäh.
      21
  2. 2. E30 särgisoovi ürituse ajaks on kellelgi?

    • Jah
      31
    • Ei
      6

See küsitlus on uutele häältele suletud

Küsitlus sulgeti 12.07.2022 kell 21:01.

Selles küsitluses hääletamiseks palun logi sisse või registreeru.

Esiletõstetud vastused

53 minutit tagasi, SanderP ütles:

Oskate pakkuda umbes, millal türil? 

10min ja oleme Türil

Kuna viljandi bussijaama parkla on autosid pilgeni tàis, teen ettepaneku koguneda Uku keskuse parklas.

Screenshot_20180714-140451.png

Enne Uku keskust pöörake siis enne Alexela tanklat paremale puude alleega tänavale.

 

Politsei ka kenasti siin passimas. Reaalselt.

Muudetud , muutis TrvP

mina kahjuks ei jõudnudki enda rulliga kokkutulekule :/ 

mootor otsustas koostöö lepingu enne lõpetada. 

läx keema kaan kõver ja kepsu lagin sees. 

 

37161536_2053537614719772_4267869690199539712_n.jpg

ECC tänab  ürituse eest, väga vinge üritus oli. Hakkasime Oorelt  Tallinnasse soitma kuskil 14.00 paiku ja jõudsime kohale 21.00 :D. Valgas andis selle valge driftika mootor alla , ning mõtlesime kas võtame treila või panenme mu cabriole sleppi , mõeldud tehtud treilat otsida ei viitsinud ,ning tuli sleppi võtta . Kuskil Viljandi kandis tegin vasak pööret ja esimeselt teisele vahetades lasin korralikult mõlemad  rehvid põlema  ,ning kuulsin mingit õrna raksu , kuid mingit ebakõla kuskil ei tähendanud , ning soit jätkus kuni Viljandi ringini  kui tegin uuesti vasakpöörde ja hakkas kostma jubedat raginat . Tõstsin auto ülesse ja hopsti minu lahtisest diffrist oli saanud kemppi :D . Asi selge minust enam vedajat pole ja panime driftika Madise autole sappa ja lonkasime kuidagi koju. 150kilti korralikku pinget kas, kus, millal see differ lõplikult kokku jookseb kuid õnneks pidas selle kuidagi vastu.250+ Kmi on ikka lõbus kedagi järgi lohistada.Olen nüüd avatud ka diffri pakkumistele typ168 ning ük. Võiks olla kuskil 3.xx- 3.64 vms sobivad ka e36e pealt tulnud diffrid.

Hei hei

OORE30 käsitöö õlled , tegu puhtalt special värgiga. Hele õlu 😊

Niiet, kellel huvi saab soetada.

KES JÕID, NEED KIITSID!

Pudeli hind 2.50

Kätte saab Laagrist vōi organiseerime muud moodi kättetoimetamise 😉

IMG_20180716_103256.jpg

Muudetud , muutis LauraK

Ma ka kahjuks ei jõudnud Oorele. Käisin küll hommikul Peetri Selveri parklast läbi, et näha mis autod minemas sinnapoole aga reedel kui auto lõplikult kokku sain selgus et differ peetis. Ei julenud sellega nii pikka trippi ette võtta. Ja mõistlik otsus oli, kuna nädalavahetusel sain sellega u 80km sõita ja differ ribadeks. Aga nii palju kui facebookist ja instagramist võis näha, siis tundus väga lahe üritus olevat ja järgmiseks aastaks peaks tunduvalt varem valmistuma hakkama, et saaks ka osa võtta. 

IMG_20180716_084639.jpg

  • Populaarne postitus

Kuna mul ikkagi on E30 siis sai ka kohal käidud, peab tunnistama et õnnestus väikses Valga linnas äragi eksida, eelmine aasta sai kolonnis muretult välja sõidetud, aga sel aastal tekkis teistega pikem vahe ja viimase otsa masinad ei teadnud kuhu minema peaks - a mul gps ju, mis muidugi otsingus sõnale Oore mingit aktsepteeritavat vastet ei leidnud ja seni sai treileril oleva E30 taga sõites tiiruga läbi linna kenasti selveri juurde tagasi jõuda. Uuele tiirule startides tirisin elutargalt telefoni välja ja googlemaps sai oore asukohast ilmselgelt aru, edasi tuli aint kiruda et igasse autosse pole telefoni hoidikut ostnud aga saab ka ilma.  Mingis asulas sai seisev kolonn kinnigi püütud. Edasi õnnestus sõita minu jaoks selle kokkutuleku lemmiku taga - üsnagi originaal (madaldus eks ole), automaat ja puha ning värvitoon tiba tumedam kui Eixi omal mis iseendast sama masin muidu. Panin seda masinat juba eelmine aasta tähele ja vahepeal leitud ilusad istmed :) . Kolonni lõpus on isegi suts huvitavam sõita - saab teha statistikat kui mitme kilomeetri tagant keskmiselt mõni E30 tee äärde jääb :) Vabandan kui keegi end puudutatuna tunneb ja nõudmisel võin selle väikse klipi maha korjata, kui see mul üldse õnnestub siia otse üles panna.

" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Muudetud , muutis Midaasja

@m20b20 Ma esitasin Leksile väljakutse, et kas suudab karterikaitsmeta Oorele karterit lõhkumata jõuda. Challenge accepted ja @Leks tegi kohe ära ka. Jõudis kenasti terve karteriga kohale. :memeGrin:

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus