Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mikko

Administraator
 • Postitusi kokku

  443
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  25

Kõik, mis Mikko postitas

 1. Müün oma drooni, millega kokkutulekutel kõiki seganud olen. Hind ei ole kivist: 650 EURi Drooniga tuleb kaasa lisapakett, kus on igasuguseid lisasid: 2 akut (+ 1); kandekott; 8 tiivikut; autolaadija; usb-c, micro-usb, lightning ühendusjuhtmed; mobiiltelefoni laadimise adapter; laadija koos 4 aku laadimisalusega. Lisaks annan kaasa: 64 GB mälukaart; kaks propellerite sidumise rihma; puldi juhtkangide kaitse koos rihmaga; erinevate filtrite komplekt. https://www.okidoki.ee/item/droon-dji-mavic-pro-fly-more-combo/8265351/ Droon tuleb originaalpakendis.
 2. Kes soovib omale välist kõvaketast soetada, kuid tahab sellele 24/7 igas maailma nurgas ligi pääseda, siis siit saab Synology NAS-i. Kes ei tea, mis NAS on, siis põhimõtteliselt on see väline kõvaketas, mis on ühendatud otse sinu ruuteri järele. Ruuteri järele selleks, et sellele igal ajal ja igalt poolt ligi pääseda. Ka nutitelefoniga. Võimalus kasutada NAS-i oma galeriina, kui telefonis jääb mahtu väheks. Eriti kasulik inimestele, kellel on droonid. DS718+ on üks parimaid 2-bay NAS-e. Kahe kõvaketta tugi pakub kindlust, et kui ühe kettaga midagi juhtub, siis andmed jäävad teisele alles (RAID). Võimalus teha automaatseid varukoopiaid erinevatesse pilvedesse nt Amazon S3. NAS-i saab kasutada oma e-posti serverina või veebilehe mootorina. Võimalus teha erinevaid kasutajaid ja määrata, mis kaustadele keegi ligi pääseb ja palju ruumi saab kasutada. Hea nt peres, kus kõigi asjad on ühes pilves. Ei nõua lisainvesteeringut ega kuumakseid nagu tavalised pilved (Dropbox, iCloud, Amazon S3, Azure jne). https://www.okidoki.ee/item/synology-nas-ds718-ja-44-tb-wd-kovakettad/9156600/ Hind ei ole kivist: 650 EURi NAS-is on kaks 4 TB WD Red Pro kõvaketast (tükihind 195 euri), 256 MB cache, 7200 RPM. Kettad on loodud töötama 24/7/365. NAS tuleb originaalpakendis.
 3. Ürituse kokkuvõte ka kõigile vaatamiseks.
 4. Mõned kähkukad Sangaste Lossi juurest.
 5. Mikko

  Giphy

  Küsimus suurele ringile. Facebookis on väga populaarne Giphy liikuvad pildid. Siit ka küsimus, et kas SINA sooviksid funktsiooni aktiveerimist ka meie foorumis? Enne vastamist pea meeles, et üle 50% kasutajatest sirvib foorumit mobiilses seadmes ning kas oled valmis igasugusteks Giphydeks, mis hakatakse postitama teksti asemel. Giphy näidis foorumis: Ja selle lisamine postitust kirjutades:
 6. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Toimetasin foorumis natukene ja kui keegi nüüd eilsest saati arvab foorumi teemades ringi vaadates, et mingi kala on ja laeb pilte imelikult, siis see on tegelikult uus funktsioon Lazy Loading. See tähendab siis seda, et foorumi sisust laetakse parajasti täpselt nii palju, kui ekraanile mahub (plus mõned-kümned pikslid peale). Näiteks kui avad mingi teema, mis on pilte paksult täis aga sa juba peale esimest postitust lähed teemast minema, siis kõiki ülejäänud pilte alla ei tirita. See on eriti kasulik nt inimestele, kes kasutavad piiratud mahuga internetti. Muutus palju asju veel, mida silmaga näha eriti polegi, seega ei hakka neid välja tooma. Kui tahad millegi kohta küsida või miski jäi arusaamatuks, siis kirjuta mulle PM või selle jaoks on loodud lausa eraldi teema.
 7. Tore, et meeldib 😎 Oma vanad teemad ja postitused leiad alati oma konto alt. Kui vajutad oma kasutajanimel üleval paremal ja valid "Profiil", siis tuleb ette sinu profiili leht. Foorum näitab osasid postitusi kohe profiili seinal. Kõikide nägemiseks pead vajutama nupul "Vaata minu tegevusi". Seal on sul vasaku menüü kaudu võimalik otsida kõike oma postitatud sisu. Suurema pildi nägemiseks kliki pildile. Kui teatud teemasid sinu profiilis näha pole, siis kahjuks on need kustutatud. Samuti 2005 aasta mõned lingid võivad viia valedele lehekülgedele. Postitused ise on küll alles selles teemas aga lihtsalt link viib valele leheküljele. Foorum on aja jooksul muutnud oma tarkvara ja kolimised ühelt teisele on sisse jätnud mõned anomaaliad. Autoteemades kustutame teemasid tavaliselt ainult omaniku soovil. Ise me teemasid ei eemalda.
 8. NIPP: lisades oma profiili kaanepildi, saad soovi korral seda liigutada, et soovitud koht kohe silma paistaks. Pilti saad liigutada “Positsioneeri pilti”  käskluse alt oma kaanepildi valikutes.

 9. iPhone 7+ 128GB Product RED - 400€ https://www.ounaturg.ee/11027-iphone-7-plus Droon DJI Mavic Pro Fly More Combo - 1000€ Kõikidel asjadel olemas originaalpakendid ja ostudokumendid. Osadel kehtib veel ka garantii. 😎
 10. Kõik, kes te kogunemisel pilte klõpsite, võiksite need lisada ka foorumi Galeriisse. Piltidest annaks teha 2019 aasta kalendri.
 11. Üsna varsti tehakse selle kohta teema
 12. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Nagu kõik teavad, siis 25.05.2018 hakkasid kehtima uued GDPR reeglid Euroopa Liidus. Sellega seoses pidasin vajalikuks uuesti reeglite nõusolek saada. Ei midagi erilist. Kes ei soovi foorumilt kirju saada, see läheb oma kontosse ja eemaldab linnukese, et ei soovi ja korras. Pidage meeles, et kui kirju ei soovi, siis ei tule ka ühtegi PM teavitust teile meilile.
 13. Mikko

  Lobamokkade rubriik

  Sorry @harcore aga see kõlab nagu sa kutsuks Pärnumaal kedagi rämedalt jooma 😂
 14. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Foorumis on nüüdsest uus emojide (vigurnägude) süsteem. Kes on märganud, siis on emojisid juurde tulnud selline hulk, et paha hakkab. Emojid muutuvad vastavalt kasutaja kasutatavale seadmele. Näiteks kes kasutab iOS, MacOS seadmeid, siis nemad näevad emojisid oma seadmele vastava kujundusega ja kes kasutavad Windowsi või Androidi või Samsungi seadmeid, nemad näevad jällegi emojisid erinevalt. Sellise otsuse võtsin vastu, sest vaadates foorumi analüütikat, siis üle 55% kasutatakse igas kuus foorumis käimiseks mobiilseid seadmeid. Selles statistikas jääb ka silma, et vanemat tehnoloogiat (OS) kasutab väga väike hulk, seega ei tohiks muudatus kellelegi midagi halba teha. Siit siis erinevus, et kui kellegi seade ei toeta emojisid, siis nemad näevad kas küsimärke, kaste või ei näe üldse mitte midagi. Paralleelselt jääb kehtima ka pildipõhised emojid. Ehk ei ole oluline kas sa kasutad Windowsi või Maci, nägusid näed ühesuguselt. Uus süsteem on parem näiteks sellistel puhkudel, kui peaksid toimuma mingisugused muudatused emojides. Samuti saab sellistel emojidel muuta ka suurust, ilma et emoji kvaliteet muutuks. Samuti muuta emojide nahatooni. 😜💪🏾 Samuti on teinud galerii suure overhaul-i. Kui avad mõnda pilti, siis ilmub see ekraaniülese pop-up-ina. Samuti on muutunud piltide lisamine galeriisse. Et muudatusi näha, mine ja laadi oma albumisse mõned pildid. 😉
 15. NIPP: Kui sa ei soovi müügiteemades näha lukustatud teemasid, jäta sorteerimisvalikutes lukus teemad välja. Sorteeri > Kohandatud > Filter > Avatud. Ongi kõik! Niisama lihtne see oligi. Nüüdsest näitab foorum sulle selles alamfoorumis ainult avatud teemasid.

 16. NIPP: Kõik, kes te olete oma profiili laadinud kaanepildi – teil on võimalik seda ümber positsioneerida, et sobiv koht pildil välja tuua.

 17. Mikko

  Instagram

  Meie Instagram nutab teie piltide järele!
 18. Mikko

  Lobamokkade rubriik

  Ma ei saa aru @Aigar
 19. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Vabariigi aastapäeva puhuks meisterdasin sini-must-valge kujunduse. Kel soovi kasutada, siis foorumi jaluses on link Kujundus ning valida tuleb EV100
 20. Mikko

  2016 riidenänn

  Täpne kuupäev on hetkel veel arutlusel. Aga anname sellest niipea teada, kui asjad paigas.
 21. Mikko

  2016 riidenänn

  Uued särgid ja muu nänn peaks saadaval olema hiljemalt suvest, enne kokkutulekut.
 22. Pärast väikest arutlust jätkatakse Maanteeameti uudised teemas ainult Maanteeameti uudiste edastamisega – teeinfot, liiklusteateid ja -piiranguid enam ei edastata.
 23. Nii, Maanteeameti postitused nüüd eemaldatud Lugemata postitused voost. Hetkel nad alles, kui vaadata kõiki tegevusi. Tegelikult saab igaüks ka ise teatud alamfoorumite teemad oma Lugemata postitused voost välja jätta. Selleks on lausa sorteerimisfiltrid üleval ääres, kui võtta Lugemata postitused lahti. Kui filtrites vajutada Sisu tüübid ja seal Teemad järel vajutada hammasrattal, siis kui korjata linnukesed alamfoorumite järelt ära, siis neid ei näidata. Samuti ilmub koheselt filtrite alla rida Salvestan need muudatused? ja kui vajutad Salvestan uue voona, saad pealkirjaks panna mida ise soovid, ka Lugemata postitused. Kuid... see ei ole veel kõik. Kui vajutad just loodud voo taga olevale ringis linnukesele, siis lisatakse loodud voo nimi üles paremale nurka, Lugemata postitused asemele. Täpselt samamoodi saavad soovijad Maanteeameti postitused tagasi panna. Hammasratas Linnukesed Salvesta Määra peamiseks
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus