Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. Minumeelest on müüa toonud nii mõnegi e30 Eestisse müügi eesmärgil, proovi ehk ühendust võtta müüjaga ja ehk saab sulle abiks olla e30 ostul.
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    Ma pole küll paistab sihtgrupp , aga ehk aitab väike kriitika edaspidiste artiklite tegemistel kaasa. Parimat,
  3. sass

    Lobamokkade rubriik

    Kas sinna geeniusesse saan ma ka kirjutada oma kääbikusaagadest auto maailmas või see on ainult autori privileeg? Võiks olla mingi autonihilst. Fm või midagi, kõik saaks ehk targemaks, päästaks mõne elugi.
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    Absoluutselt, pole me keegi siia ilma laksust targana sündinud. Mind morjendas selle teksti fookus, kus järeldus pole sisuga kooskõlas.Probleemi otsitakse valest kohast, pole vanemal baierlasel häda midagi, pigem tegijas. Olen pidanud Igapäev sõidukina mitut 30/e36 /e34 ja viimased 13aastat. Ei ole murdunud ükski ratas alt ja tehnika on hästi vastupidanud.Pigem on kere see mis alla vannub meie talvede ja teedega. Nainegi jätab mõnikord oma e90 koju ja võtab vanema venna tööle sõiduks. Autorile soovin häid mõtteid geenius portaalis, turvalist käeharjutust ja head tervist Adolfile:)
  5. Aastate eest vedeles pikalt Tallinnas Volta tänaval Leedu numbritega.
  6. sass

    Lobamokkade rubriik

    https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/paula-johanna-adamsoni-odavad-talveautod-suletud-garaaziuste-taga-toimuv-kurbmang/ Seda artiklit lugedes pigem meenub ütlus, et pole halba tehnikat vaid halvad tehnikud. Enamus loetletud probleemidest on ikka olnud selle taga, et kas on poldid elevandi jõuga kinni keeratud või lihtsalt oskamatus. Veider on ka arvamus kus "vändaandur" on kõikide probleemide läte, alustaks siiski ehk diagnostikast. Üldjuhul kui näen sõiduki kuulutuses sõna kemppi differ, on see sõiduk juba no go nagu stäänts ja Hiina coil. Ehk peitub osa probleeme just nende sõnade taga. Eks remondi vigadest ka õpitakse, puht emotsiooni pealt kirjutatud artiklli oleks võinud ka jätta sinna garaaži ukse taha.
  7. Youngtimercampil oli üks Lada millel is tehnika ja delrottod otsas. Tegin omanikuga juttu ja väitis, et puuris S50 kolvid plokki. Mis väntvõlli kepsu ja kolvi gruppi sa kasutasid?
  8. S50 86mm kolvi peale puurides?
  9. sass

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Eta ja td suureflantsiga, 325i on vist erinevaid variante.
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    Õnnitlused 🎈
  11. https://www.dbilas.com/ siit leiad itb, vastava tarkvara ja muud tjuuning kola m42le. Realoem.com ja bmwfans. Info leiad varuosade koodid. Varuosad Aeromotors.ee ja originaal osad h2.ee
  12. sass

    Lobamokkade rubriik

    Pulma autoks oli siis mis?
  13. Krt euro inflatsioon ei käi hinnasooviga käsikäes, lepin olemasoleva kaksikuga Parimat,
  14. See oli kunagi 2000eur müügis, üks kärme foorumlane sai endale ja ma jäin pika ninaga 😛
  15. Kiidan samuti Margust, sai talvel üks e30 sugemetega "Kollane" tehtud. Mõned pildid leiab siit: http://www.bmwclassic.ee/galerii/v/uuemad_klassikud/dakargleib/keretood/ Olen igati rahul ja kinnitan eelkõneleja sõnu, parimat!
  16. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://www.bmwswap.com/index.php/en/
  17. sass

    Lobamokkade rubriik

    Grimes oli pakiruumi gardaanid kaasa pakitud igaks-juhuks ?
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    Millega peale määrid seda moosi?
  19. Iste leidis uue omaniku, Kellegil analoogset recaro kola vedeleb jalus võib mulle pakkuda.
  20. sass

    M: E30 juppe

    Esi vedrud sinise triibuga peaks olema emm tekk, pärit siit foorumist ühe cabrio küljest. Pidi selle shreki touringu alla minema aga tahtmist jäi omanikul väheks 😛
  21. sass

    Lobamokkade rubriik

    Tere, kas E30 318is käigukastil neljas käik on 1:1ülekanne?
  22. Krt ajastutruud fotod, bänger jäärajapill tundub olevat nagu "Back to the future" filmist Tore üritus oli ka see aasta, 565km ja suured tänud E30 rahvale. Minul kahjuks ühtegi söödavat pilti ei sündinud õige aparatuuri puudumise tõttu.
  23. sass

    Lobamokkade rubriik

    Meenus, et sai ka e34 535i kopsikut proovitud.M20 tropical radikaga jäi aga ülemine lõdvik ette ja vist ka 140a genekas, e36 radikaga ehk seda probleemi pole. Lisaks peab koonukas jube väike olema lugeja otsas või jubedalt ümberehitama m30 kopsikut, õige elemendi tarbeks. Abs puhul olen mõelnud kolida Abs aku kohale ja kasutada e36 kopsikut.
  24. sass

    Lobamokkade rubriik

    Proovisin ja tegin vahetüki isegi valmis plastist, aga m52b28 õhulugeja jämedam ja ei jäänud tulemusus hea. Kellegil ehk paremad võimalused on täitsa võimalik mingi adapter m20 õhukopsikule teha,auk tuleb suuremaks rattsida ikka.
  25. sass

    Lobamokkade rubriik

    Absiga on vähe nutusem ruumiga.Ise käkkisin e36 summuti kuumatõkkest kuuma tõkke AEM koonus filtrile.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus