Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mine n'aita ise konkretselt kuskile sellisese auto kereparandus kohta kus see ilusti ikka korda tehakse. Mis hinna nemad ytlevad kui see j'aab 700 sisse v6i veel parem alla siis on ok .J'aataksin endale ,kahjustus ei ole ju teab kui suur..Kui muidugi sammuti 700 pakkuvad siis mingi moralne kahju tuleks ikka juurde tingida mingi 2 n'adalat oled ju ikka jalamees. Eestis on yltse huvitav suhtumine j'aatad endale maksa veel peale ka l6hkise auto eest . Soomes makstakse kinni ja te ise selle kerega mis tahad s6ida metalli v6i te korda ise tead.
  2. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Mul vaja teispidi liigudada.
  3. Pre org stange on ainult pakkuda koos M-tech lisaga aga see pole ennam myygiks. selle valge v6in 20 eest 'ara anda. Kui nyyd aus olla siis antud hetkel ei tea kas on veel alles,keegi huvi ei tundnud ja vanamees viis need metalli hunikuse mis peaks metalli minema kui ta seda teinud veel pole siis alles aga kui on siis on nad metallis .Need on tema omad ja ruumi oli vaja .Pean kysima kas on veel alles?
  4. hiis

    Müüa e30 kupee 1982 400€

    Mingi vend on kas kerega või paberitega nalja teinud we?
  5. hiis

    M: 325i kupee 1988a.

    Rahval raha otsas lihtsalt seepärast seisabki .
  6. hiis

    M: 325i kupee 1988a.

    Kus ta siis libe on esitiib on ju m6lkis.2500 Eest peab taburetiga 'ara s6itma we?
  7. hiis

    M / ÄA: taga õõtsa puksid

    Pildil on ka pagasis oleva akujuhtme pastik kaitse see ka ära anda we?
  8. Tagumisele mütsiriiulile pane ise uus katte peale, vana maha ja uus soobiv materjal peale.
  9. hiis

    O: välimine ukselink

    Vahe on vist ainult selles kas kummi nuplakad kere küljes või lingi küljes,mis vastu kere lähevad.Muud erinevust ei tohiks olla. Selle poldi saab ilusti välja puurida ja keremestajaga ülle ja ongi ok. Palju sul vaja on neid.1tk või kõik 4.
  10. hiis

    M: M40B18 mootor

    Ma ei tea kas see on uue forumi teema aga päris paljud lingid viskavad samale lehele tagasi.
  11. Ära pole väsinud ootamisest nagu näha.Jah ma oleksin sõitnud sellisega nagu allguses oli. Pagana image schaki pildid jube jaburad aja möödudes lähevad lukku. Endal oli ka sama jama nüüd vaheta neid siin välja.
  12. hiis

    Kes, kus ja keda nägi

    See peaks kasutaja Antc oma olema muid kuupesi m techiga ei tea.Kui just 2 ei olnud.
  13. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Harju Kosel on ka maaler tk .120 võin nr anda ehk tingid ise alla kui saad.
  14. Ma liigun alles järgmine nädal Tartu ,aga kui pealinna satud anna tead ,oliď vist tuseldanud siin juba.
  15. No kuttid hind hakab maa peale tulema. http://www.auto24.ee/used/2019699
  16. Tagumist klaasi on ka mõnus pesta selle grilliga.Peab ikka jube kergelt ära käima et viitsiks sellega jamada .
  17. Mina isiklikult ka 6000 eest rulli ei ostaks mis oleks vaja veel korra ülle teha. Küsida võib ise asi kas ostja leiab. Kui ostaks siis tõesti harulduse nagu Kert ostis .
  18. Keegi selle auto ära ostab siis jalamattid võib mulle anda ,annan sisule vastavad vastu.
  19. Tel toru hind ja käigukangi ümber olev puitim. Ilma pragudeda we?
  20. hiis

    M: E30 1985 2.0 VARUOSAD

    Kere v'arvus ???????????
  21. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Pagan kas see auto oli siis seal we? See l'aigib siis nyyd rohkem vist ,sellist tiiba ma ei m''aletanud kyll sellel olevat.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus